Naprosto nejlepší odlakovač jaký jsem kdy měla, proto si ho již pořizuju pravidelně. Jeden "ubrousek" bohatě stačí na odlakování nehtů na obou rukách i v případě špatně odlakovatelných laků (rudé odstíny, třpytky...). Navíc narozdíl od jiných odlakovačů vůbec nevysušuje nehty (pravděpodobně obsahuje nějaký olejíček, aby nevyschl) a nechává je tak krásné a zdravé. Balení je praktické, "ubrousky" nevysychají a vydrží opravdu dlouho
Tyto polštářky jsem si koupila proto, že je to praktické balení. Po otevření krabičky cítím docela příjemnou vůni. Tím ale výhody, podle mého názoru, končí. Lak se s ním vcelku špatné odlakovává. Navíc je velmi mastný, jakoby naolejovaný. Ještě jednu šanci mu ale dám, až budu mít světlý lak. Už si tento výrobek ale nepořídím. Za mě tedy ne.-)
Nejlepší přípravek na odlakování nehtů. Balení je uzavíratelné a praktické. Je tedy vhodné i na cestování a vejde se do každé kabelky. Polštářky jsou krásně voňavé a rozhodně nejsou vysušené, takže v pohodě stačí jeden polštářek na obě ruce. Hravě si poradí i se sytým rudým lakem. Navíc o okolí nehtů pečuje, protože obsahuje olejové složky. Zde platí za málo peněz hodně muziky!
Výborný, řekla bych snad bezkonkurenční odlakovač na nehty. Nejdříve k balení - krabička je praktická, ideální na cesty a obsahuje 30 ks polštářků. Teď k obsahu - polštářky jsou dostatečně vlhké a napuštěné snad nějakým olejíčkem nebo čím, takže jsou docela mastné, ale to mi vůbec nevadí - naopak, protože mé suché nehty vůbec nevysušuje. Skvěle odlakuje i tmavé barvy laků. A jako bonus - hezky voní a jsou bez acetonu. Jiný odlakovač už nechci.
Perfektní odlakovač na nehty v praktickém balení. Dříve jsem používala jen klasické odlakovače. Vždy to ale končilo tak, že jsem na vatu nebo tampón dala odlakovače moc a všude okolo mi stékal. Tyto tamponky jsou skvělé. Odlakují nehty dokonale (zkoušela jsem to i u tmavých laků) a navíc nehty nevysušují. Mám spotřebovanou skoro celou krabičku a zatím nevyschly, takže spokojenost i po této stránce. Jsem z nich vážně nadšená. Už asi u nich zůstanu a ke klasickým tekutým odlakovačům se nevrátím. :-)