Tak tohle tělové mléko je vážně jedním slovem perfektní :) Je krémovo-gelové konzistence a hlavně neuvěřitelně lehoučké, snadno roztíratelné a rychle se vsakuje. Vůně je mi moc příjemná, ale po aplikaci na pokožku je hodně jemná a cítím jí jenom krátce, pak vyprchá. Stejně ale hodnotím velice kladně a určitě dopuručuji koupit, aspoň na léto.
Týmto výrobkom to u mňa Garnier zase vyhral. Naozaj nádherne vonia. Konzistencia tentoraz nie je krémová ,ale taká gelovitá. Mne osobne vyhovuje viac, pretože sa rýchlejšie vstrebáva a nezanecháva mastný film. Veľmi praktické balenie 400ml, klasika. Dá sa zohnať všade a často býva v akcii, takže dá sa ušetriť. Asi to ale nebude nič pre extra suchú pokožku.
Super super super! Skvělá konzistence, která se narozdíl od mléka krásně a rychle vstřebává, takže můžu rovnou natáhnout džíny a jít. Já teda používám tu broskvovou verzi, ale úžasně mi vyhovuje - přestože se nemažu každý den, hydratace vydrží :) (což jsem přesně potřebovala - kdo na to má pořád čas?!) Vůně není nijak intenzivní, ale je jemná a příjemná a opravdu neomrzí. Krásně jemný pocit po nanesení.
Naprostá spokojenost s tímto produktem. Svěží pocit a opravdu pokožka vydrží dlouho hydratovaná Líbí se mí gelová konzistence, dobře se roztírá. Lepší než jakákoliv mléka nebo krémy :) První pocit je takový ulepený ale rychle se vstřebá takže to je fajn :) Hodnotím velmi dobře a nejspíše si ho koupím znovu :)