Garnier Pure samohřejivá pleťová maska recenze a zkušenosti

Masky Garnier Pure samohřejivá pleťová maska
Masky Garnier Pure samohřejivá pleťová maska - obrázek 1
Masky Garnier Pure samohřejivá pleťová maska - obrázek 2
Masky Garnier Pure samohřejivá pleťová maska - obrázek 3
Garnier (180)
4 z 5 5 4 39
Celkem 39 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
83 %

Recenze produktu
Garnier Pure samohřejivá pleťová maska

věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Nejlepší maska z drogerie jakou jsem kdy měla! Koupila jsem na doporučení na youtube a nelituju. Koupila jsem ji hlavně kvůli tomu, aby mi vyčistila pleť. Rozhodně jsem neočekávala, že budu mít pleť vyčištěnou 7 dní, jak píšou na obalu. Pleť je hezky vyčištěná tak na dva dny. Když jsem masku otevřela, trochu mě zarazila její barva a konzistence. Maska je modrošedá a hooodně hustá, což se při nanášení nakonec ukázalo jako velká výhoda. Co oceňuji je parfemace, není to žádný chemický driják jako u jiných masek. Maska opravdu hřeje a je to velice přijmné. Veliké plus je pro mě to, že nedráždí pleť.

  • čistí
  • hřeje
  • není příliš chemicky cítit
  • hustá konzistence
  • nedráždí pleť
  • obal


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 7.1.2017 17:12:19

Masku mám ráda pro samohřejivý efekt, který je jedním slovem BOŽÍ. Pleť vyčistí a naštěstí moc nevysušuje. Častějším používáním se prvotní efekt stažených pórů nějak vytratil, ale pořád a ráda se k ní vracím, takže bych uvítala větší balení, třeba v tubě. Mě balení vystačí na dvakrát, jak je i koncipované a nedovedu si představit, jak ho někdo může mít navíckrát. :-D

  • samohřejivý efekt
  • dobře čistí
  • na začátku stahujue póry
  • malé balení


věk
25-34

pleť
normální
střední odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 27.7.2017 14:58:22

Výborná! :) pleť je jemnejšia, čistejšia, zanecháva príjemný pocit. Určite si ju kúpim znova. Cenu takisto hodnotím pozitívne, keďže sa skladá z dvoch balíčkov a jeden balíček zvyknem použiť na 3 použitia :D Na pleti naozaj príjemne hreje a som si istá, že ju napustí aj výživnými látkami. Je naozaj super, odporúčam!

  • cena
  • účinnosť
  • žiadne


věk
25-34

pleť
suchá
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 14.3.2012 15:54:49

Maska je příjemná, nevysušuje, nepřijde mi, že by nějak výrazněji čistila pleť, ale je po použití tak úžasně hladká, že ji používám znovu a znovu. Balení v pytlíčku mi nepřijde zrovna nejpraktičtější a 1 pytlíček dá určitě na víc než na jedno použití (u mě obvykle na 3x na celý obličej).

  • vyhlazuje pleť
  • nevysušuje
  • nepraktické balení


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 14.3.2012 16:05:43

Tuto masku mám velmi ráda. Je určena na problematickou pleť. Má samohřejivý efekt, který je po nanesení opravdu znát. Pleť je po masce hezky hladká a matná, příjemná na dotek. Není vysušená. Maska ovšem nemá čistící účinek, který by byl nějak viditelně znát.

  • příjemný samohřející efekt
  • matná pleť
  • hladká pleť
  • asi žádné


 
strana 3 z 8
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Lush Mask of Magnaminty

3.8 69% 41 recenzí