Tuto masku doporučuju! Nejen, že mám po ní nádherně hebkou a zklidněnou pleť, ale také mi pomáhá od akné. Díky tomu, že obsahuje zinek mám po ní několik dní o dost lepší pleť - mám mastnou pokožku a dost trpím na akné. Bonus, který si při této masce užívám je ten, že vážně hřeje a je prostě příjemná.
4asto si tuhle masku kupuju, protože perfektně prohřívá pleť už při prvním kontaktu s pokožkou, takže není třeba čekat ještě nějakou chvilku. Balení je rozděleno na dvě použití, jedno použití vystačí na celý obličej + dekolt. Hrozně zvláštně voní, nedokážu tu vůni ale popsat, tak nějak hřejivě prostě. Z masky mám sice dojem, že je těžká na pleti, ale to je asi tou hodně hustou texturou (připomíná mi modelovací gumu na vlasy). Pleť je po odstranění masky krásně čistá, pory vyčištěné, ale T-zona se mi potom lehce leskne (jak se kůže brání tomu vysušení a otevření porů).
Maska je příjemná, nevysušuje, nepřijde mi, že by nějak výrazněji čistila pleť, ale je po použití tak úžasně hladká, že ji používám znovu a znovu. Balení v pytlíčku mi nepřijde zrovna nejpraktičtější a 1 pytlíček dá určitě na víc než na jedno použití (u mě obvykle na 3x na celý obličej).