Vzhledem k tomu, že osobně nepociťuju rozdíl mezi sprchovým gelem za 30Kč a za 130Kč, klidně bych si tyto sprcháče koupila znovu. Jsou levné, mně osobně hezky voní snad všechny a s obalem jsem také spokojená. Opravdu si nemyslím, že při položení by vytekl - a to jsem si tyto gely pořídila již hodněkrát. Za mě tedy klidně ano.
Upřímně nechápu, co předchozím hodnotitelkám vadí na sprcháči za takovou směšně nízkou cenu. Ale budiž. Já osobně mám sprcháč moc ráda, hezky pění, na to, že obsauje SLS tak ani moc nevysušuje, takže se po sprše nemusím ani mazat, protože je pokožka hezky hydratovaná. Já kupuju světlooranžovozlaté balení a vůně sprcháče je nádherná.
Sprchové gely Isana Creme Dusche jsem prvně vyzkoušela a ráda se knim vracím. Nadchl mě velký výběr vůní a také příjemná konzistence gelu, nestékal a zároveň se dobře roztíral. Osobně jsem vyzkoušela kokosový gel, limetkový (limitovaná edice), gel s vůní bambuckého másla a mučenky. Jde o směšně levné výrobky, které ovšem svou kvalitou směle konkurují dražším výrobkům. Nevysušují ani nedráždí pokožku. Dnes jsem zakoupila v akci bílý gel Milchprotein a už teď se těším do sprchy. Určitě si tyto gely budu kupovat dál. Výrobcům lze vytknout jedině obal, který někdy po pár použitích nejde zaklapnout.
S těmito sprchovými gely od Isany jsem velmi spokojená. I normálně jsou hodně levné a když jsou ve slevě, dají se sehnat klidně i za 12-15 korun, což mi přijde až směšné. Protože účinky mají naprosto totožné jako sprchové gely od Baley, Palmolive atd. Moc mezi nimi nevidím rozdíl. Sprcháč vás dobře umyje, krásně voní a nijak extra nevysušuje pokožku. Rozhodně je budu kupovat dál a ještě ušetřím. Trošku mi však vadí nedomyšlené balení, kde se nedá zacvaknout víčko na těsno, takže výrobek nedoporučuju na cestování.
Tak vyzkoušela jsem několik sprchových gelů z téhle řady a ráda se k nim vracím. Zvlášť k těm s vůní ovoce, protože voní fakt nádherně, stejně jako moje pokožka. Cena je směšná, tak ani nevím, co někteří očekávají. Konzistence mi vyhovuje, pění dost a voním. Zvláštní hydrataci sice neposkytuje, ale s tím už se dokážu nějak vyrovnat.