Tyto sprchové gely používám stále dokola. Vůně je naprosto úžasná. Mám obě verze, jak brusinku tak borůvku. Dobře pění, hydratuje a provoní pokožku. Kupuji většinou v akci, kdy vyjde na nějakých 40kč, což je parádní cena. Balení je celkem pěkné, ale občas se mi stává, že nejde otevřít. Doporučuji vyzkoušet a určitě pořídím znovu.
Sprchové gely z této řady jsou moc dobré (vyzkoušela jsem oba dva), ale mně víc vyhovují ty klasické. Jednak kvůli konzistenci - radši mám krémovou, a taky se mi víc líbí vůně mýdlové, než ovocné (i když i tyto voní moc hezky). Přesto, že nejsou krémové, vůbec nevysušují, ale zase ani nehydratují. Pění dobře. Balení klasické jako u všech sprcháčů od Nivei, cena taky dobrá.
Veľmi príjemný sprchový gél , ktorý mi plne vyhovoval. Pokožka je po ňom prevoňaná a hlavne nevysušuje pokožku. Vôňa je veľmi príjemná a pritom nevtieravá. Balenie sa mi tiež veľmi páči, vždy viete koľko vám sprchového gélu ostáva v balení. Cena je taktiež super, pretože býva často v akcii. Ja mám túto značku rada ,čo sa týka telovej kozmetiky , čiže určite odporúčam vyskúšať.
Vyzkoušela jsem fialový Relax - krásná výraznější vůně, jeden z mála sprchových gelů, který na pokožce voní stejně jako v lahvičce. Cena je také příznivá, v drogeriích od 40 Kč, pokud je v akci. Od Nivey mi tato vůně vyhovuje nejlépe. Druhý z této řady (Refresh) mi tak nevoněl. Momentálně zkouším jiné sprchové gely, ale plánuji Relax koupit znovu.
Mám zatím vyzkoušený jen Relax - s vůní Acai berry, kterou mám moc ráda, je sladší a uklidňující. Druhý voní po brusinkách, je kyselejší, ale taky příjemný. I když není krémový, nevysušuje, dobře pění a po něm mě kůže nesvědí. Je to příjemná změna od krémových gelů. Vůně docela dlouho vydrží.