Protex antibakteriální mýdlo Cream recenze a zkušenosti

Gely a mýdla Protex antibakteriální mýdlo Cream
Gely a mýdla Protex antibakteriální mýdlo Cream - obrázek 1
Gely a mýdla Protex antibakteriální mýdlo Cream - obrázek 2
Protex (1)
4.6 z 5 5 4.6 8
Celkem 8 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
Protex antibakteriální mýdlo Cream

věk
35-44

Začala jsem se zajímat o problematiku Zero Waste, takže poslední dobou raději nenakupuju tekutá mýdla ve velkých plastových lahvích a raději sáhnu po tuhých mýdlech. Protex mi voněl moc hezky, tak jsem si ho koupila. Pění hezky, vůně se na těle docela taky ohřeje, ale musím říct, že hodně vysušuje. Používám ho totiž nejen na ruce, ale i a tělo. Takže doporučuju po sprše hydratovat.

  • cena
  • balení
  • příjemná vůně
  • hodně vysušuje


věk
25-34

Další recenze od 25.6.2012 07:37:56

Super výrobek, původně jsem ho měla na piercing ale poté jsem ho používala i když jsem ho už neměla. Super na obličej, vždy mi vyčistí ptet a je taková lepší. Výrobek je tedy nepraktický a špatně se skladuje. Jako u všech mýdel. Cena je přijatelná a dostupnost taky.

  • Cana a dostupnost


Další recenze od 14.3.2012 19:14:13

Antibakteriální mýdlo, které je vhodné jak na ruce, tak na obličej. Já ho používala hlavně na čerstvý piercing, kdy jsem si s ním dvakrát denně omývala vpich a myslím, že díky němu jsem neměla jediný problém.

  • ničí bakterie
  • vhodné na suchou pokožku
  • vhodné i na obličej
  • jako klasické mýdlo pod sebou nechává po namočení nános


věk
35-44

Další recenze od 14.5.2012 18:39:36

Mýdlo vhodné jak na ruce tak na obličej, já používám sem tam na obličej, když mám pocit že mi chtějí vyrašit pupínky, použiji preventivně zedvakrát a pupínky jsou pryč. Trošku vysušuje, takže je vhodné použít krém, jinak mi zcela vyhovuje. Vhodné by bylo v tekuté formě, špatně se skladuje.

  • Antibakteriální
  • Vůně
  • Nepraktické balení


věk
35-44

Další recenze od 12.1.2013 18:12:48

Kupovala jsem ho kdysi dávno před lety kvůli čerstvému piercingu a za mě je to dobré mýdlo s antibakteriálními účinky a určitě najde uplatnění i pro běžné užívání. Je to klasické tuhé mýdlo, ale prodává se Protex i jako mýdlová pěna tuším. Já ho kupovala v lékárně, ale v drogériích jsem myslím neviděla. Cena je ok.

  • antibakteriální mýdlo
  • cena
  • v každé lékárně
  • lze koupit i v jiné konzistenci
  • nevím


strana 1 z 2
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fa Shower + Lotion

5 100% 7 recenzí

Podobně hodnocené

Rituals sprchová pěna

4.6 91% 13 recenzí

Saloos sprchový olej

4.6 91% 11 recenzí

Hůře hodnocené