Bohužel nesouhlasím s předchozími recenzemi. Sice se nejedná o bůhvíjakou kvalitní řasenku, ale mezi drogerkovými řasenkami patří mezi ty lepší. Řasy neslepuje (to že slepuje ve dvou vrstvách je hloupost - ve dvou vrstvách slepuje každá řasenka a není důvod dvě vrstvy vůbec nanášet). Má velmi dobrou pigmentaci. A ano, neprodlužuje, ale vzhledem k řešení a tvaru kartáčku ani prodlužovat nemůže - je to objemová řasenka a objem dělá dokonale. Nemluvě o ceně, která je více než příznivá. Bod strhávám za to, že znám daleko lepší řasenky, ale ty se pohybují v úplně jiné cenové relaci. Takže za mě doporučuji.
Špirála je veľmi vydarená, má zaujímavý štetček, s ktorým sa pracuje jednoducho. Už po nanesení jednej vrstvy sú riasy nádherne husté a majú fakt objem. Obal je tiež veľmi pekný, pôsobí zaujímavo. V dvoch vrstvách už riasenka trochu zlepuje, ale v jednej vrstve je fakt super. Má výraznú čiernu farbu tak ako to u správnej riasenky má byť. Nedostatky nevidím asi žiadne. Mám ju už cca 3 mesiace a stále mi nevyschla.
Myslím že tahle řasenka je fajn - s kartáčkem se mi skvěle pracuje, není příliš velký, tak akorát. Barva je krásně černá. Řasenka prodlouží, natočí a trochu zahustí řasy. Problém je že můžu dát jen 2 vrstvy, 3. už slepuje - takže dokončuju jinou řasenkou. Ale rozhodně to je nejlepší řasenka od Rimmel co jsem zatím měla - s ostatními jsem nebyla spokojená. Obal je nádherný. Řasenka při zavření zacvakne, takže asi nebude vysychat.
Řasenku jsem si koupila na doporučení kamarádky a neprohloupila jsem. Ze začátku trošku slepovala, ale jak se trošku "omaluje," je to pecka. Kartáček mi maximálně vyhovuje. Není to jako Např. oranžová Scandal eyes, ten obří obtiskávací kartáček. Dostanete se i na hůře dostupné řasy. Barva je nádherně černo-černá, řasy jsou poměrně výrazné i když nenapatláte X-vrstev. Nádherně prodlužuje, natáčí a mé citlivější oči nedráždí. Občas, když chci mít řasy jako mrkačka, na závěr pročísnu hustým spirálkovým kartáčkem od vyschlé řasenky a efekt 100% zaručen. Doporučuji, super, super, super.