Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Mascara recenze a zkušenosti

řasenky Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Mascara
řasenky Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Mascara - obrázek 1
řasenky Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Mascara - obrázek 2
Rimmel (109)
3.9 z 5 5 3.9 18
Celkem 18 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
80%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
62 %

Recenze produktu
Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Mascara

věk
25-34

oči
modré

Další recenze od 23.7.2014 18:03:53

Těsně před Vánocemi jsem ji viděla v Tetě jen za stovku a tak jsem neodolala a vzala si ji. První dojmy byly docela dobré, řasenka zvedne a prodlouží řasy hned při první vrstvě. Co se během pár týdnů ukázalo jako mínus, byl fakt, že řasenka byla hrozně mokrá, stačilo jedno malé mrknutí při aplikaci a mohla jsem si jít odlíčit celé oční víčko. Nyní, po sedmi měsících (tedy, zlepšení jsem viděla už někdy na jaře) je řasenka mnohem sušší a méně slepuje i po více vrstvách. Ale stále nevyschla, což je super :). Tuhle řasenku řadím mezi své oblíbené a až někdy budu potřebovat novou, určitě se po ní zase poohlédnu.

  • Cena
  • Barva obalu
  • Objem
  • Výrazná černá
  • Nedrolí se
  • Pomalu vysychá
  • Při více vrstvách občas slepuje
  • Ze začátku byla hodně mokrá


věk
25-34

oči
modré

Další recenze od 23.10.2014 17:16:26

Tato Řasenka patří k mým oblíbeným. Dodá krásný objem, neslepuje a má pěknou pigmentaci a líbí se mi že i po několika vrstvení vám neudělá z řas pavoučí nožičky.. Na obale se mi líbí tvar ale barva je taková bláznivá a líbila by se mi jiná. Doporučila bych ji určitě těm děvčatům které maji spíš delší řasy vzhledem k velikosti kartáčku. Nedoporučovala bych ji na krátké řasy, protože se vám bude špatně zacházet opravdu velkým kartáčkem.

  • dodá objem
  • neslepuje
  • pigmentace
  • barva obalu
  • cena ( pokud neni v akci )


věk
35-44

oči
zelené

Další recenze od 8.2.2015 01:17:36

Moj prvy velky kartacek a bola som velmi milo prekvapena. Po niekolkych apilkaciach som sa s nim naucila pracovat a mensi kartacek si uz asi nekupim. Akurat v kutiku oka se takmer vzdy trocha zamazem, ale vatova tycinka to lahko napravi. Riasy krasne zvyrazni, neslepuje, nezmolkuje, zhusti a tiez predlzi. Jedine negativum je ze opadava a cca po 3-4 hodinach mam rasenku pod okom - a to sedim cely den v kancelarii.

  • zhusti
  • zvyrazni
  • neslepuje
  • nezmolkuje
  • predlzi
  • opadava :(


věk
35-44

oči
zelené

S řasenkou jsem spokojená, jediné co bych ji vytkla tak se mi na začátku používání hrozně obtiskávala a teď asi kapku vyschla a už to nedělá, malinko mi po celém dni k večeru barví dočerna pod očima, ale je to už těsně před odlíčením, jinak dělá moc hezké řasy, je pěkně černá, odličuje se bez problému, líbí se mi i zelené balení a kartáček mi moc vyhovuje

  • kartáček
  • hezky černá
  • malinko se obtiskává
  • po dlouhé době opadává pod oči


Další recenze od 21.3.2015 10:13:10

Řasenky od Rimmel patří mezi mé oblíbené, ale tahle mě docela zklamala. Asi tím kartáčkem, který mi zdaleka nenatočí řasy tak jako ostatní řasenky a je i dražší než třeba řasenky, které my řasy natočí úplně jinak. Bohužel si ji už nekoupím. Nevyhovuje mi kartáček a vůbec jsem nezaznamenala to, co slibuje :-( Pro mě ne!

  • pěkný obal
  • velice špatný kartáček


 
strana 3 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Avon řasenka SuperShock

3.7 69% 63 recenzí