Saloos Bio karité balzám na rty recenze a zkušenosti

Balzámy na rty Saloos Bio karité balzám na rty
Balzámy na rty Saloos Bio karité balzám na rty - obrázek 1
Balzámy na rty Saloos Bio karité balzám na rty - obrázek 2
Balzámy na rty Saloos Bio karité balzám na rty - obrázek 3
Saloos (63)
4.1 z 5 5 4.1 25
Celkem 25 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
60%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
52 %

Recenze produktu
Saloos Bio karité balzám na rty

věk
35-44

Další recenze od 23.2.2015 10:14:29

Balzám je příjemný, zvláštní vůně, vůbec ne chemická, líbí se mi, je fajn, že složení je přírodní, balzám je žlutý, po rozetření třeba na rtech pokud se ho nedá moc tak není vidět, jen rty se po něm lesknou, používám hodně na koutky a super, na to že je přírodní, mi je zahojí během noci, používám i preventivně, když cítím, že na rtech něco není ok, balení vydrží hodně dlouho, je v kelímku, což mi ale nevadí, používám doma a na noc, na cestování moc není

  • léčí rty i koutky
  • vůně
  • hydratace
  • nevím


věk
25-34

Další recenze od 28.2.2015 20:54:15

Produkty Saloos mám ráda, ale tento mi přijde trochu zbytečný. Mám radši balzámy v tyčince, než ty které musím nabírat z kelímku. Ze začátku je balzám tuhý a musí se trochu rozehřát, aby šel lépe ven. Na druhou stranu rty krásně hydratuje, jsou vyživené a je přírodní. Vůně nic moc. Znovu už si ho nejspíš nepořídím.

  • Přírodní
  • Hydratace
  • Balení


věk
25-34

Další recenze od 4.12.2013 11:02:24

Potřebovala jsem něco, co na rtech budu cítit po delší dobu, hezky bude hydratovat a nebude plný chemie. Saloos tohle sice splňuje, ALE! vadí mi, že balzám asi po týdnu zhrudkovatěl. Ne že by se vytvořilo pár hrudek, ale opravdu tuhá pasta, jako když zcukernatí med. Na rtech už vůbec není příjemný. Znovu nekoupím, přece jen, za balzám pro mě jako studentku, je i stovka celkem dost, na to, jak se osvědčil, takže radši zkusím něco jiného. Jinak oceňuji jemnou, nevtíravou vůni. Vytvoří na rtech lesklý povlak, není potřeba lesk. Balení v kalíšku mi nevadí, rozhodně nikudy nic nevytéká. Ale jako omluvenka se dá říct, že podobné zkušenosti mám vcelku ze všemi výrobní přírodních kosmetických značek. (Alverde i dražší záležitosti- Manufaktura, Figs&Rouge)

  • Hydratuje
  • Leskne se na rtech
  • Nebarví
  • Příjemně voní
  • Dlouho vydrží
  • Hrudkovatí


věk
35-44

Další recenze od 12.6.2013 21:50:57

Balzám není špatný, ale moc se mi nelíbí jeho vůně a je docela tuhý. Poslední dobou mi taky vadí nabírání balzámu prsty. Mám ho na nočním stolku a namažu si s ním rty před spaním, tak mi pak ta vůně nevadí. Na rtech je ale docela příjemný. Líbí se mi, že má přírodní složení, znovu ho ale nekoupím. Jsou lepší s příjemnější vůní.

  • přírodní složení
  • hydratace
  • vůně


věk
35-44

Další recenze od 10.3.2014 09:39:39

Z tohoto balzámu jsem nejprve byla nadšená. Dobře hydratoval, na rtech byl příjemný, hezky voněl, má příjemné složení. Avšak po delším čase musím říct, že balzám v kelímku divně oxiduje. Začly se v něm vytvářet hrudky velikosti krupice, které se po rtech špatně roztírají a navíc mi hrozně začalo vadit, nanášet balzám prsty. V místech, kam saháte, totiž balzám začne měnit barvu a potom je mi to nepříjemné. Raději si s ním mažu jen kůžičku kolem nehtů, protože je mi líto ho vyhodit.

  • Přírodní složení, hydratace, příjemná vůne
  • Po čase hrudkuje, mění barvu, musí se nanášet prsty


 
strana 4 z 5
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

NYC Applelicious Lip Balm

4.2 79% 13 recenzí

EOS Lip Balm

4.2 80% 65 recenzí

Hůře hodnocené