Smazat

Rodiče chtějí abych se rozešla s přítelem

Potřebuju radu jak se v téhle situaci zachovat a jestli s tím některá nemáte zkušenosti a neporadily mi. Nikdy jsem si nemyslela že se rodiče budou takhle chovat. Nedokážu se s ním rozejít a všechno krásný mezi náma jen tak zahodit.

Nevím si rady. Našla jsem si kluka se kterým jsem štastná, je slušný a hodný takových je málo. Představila jsem ho rodičům měli z něj dobrý dojem byli jsme za to oba rádi, jenže je v tom problém že je poloviční rom. Když jsem jim to řekla, oba najednou otočil a pořád se hádáme. Říkají že se s nim musím rozejít že roma v rodině nechtějí, že mám na lepšího a že to není kluk pro mě. Jsem pod hrozným tlakem já se nim rozejít nedokážu, i když jsme spolu měsíc tak spolu máme uplně krásný vztah a já o něj přijít nechci. Za týden mi bude 18 a když jim říkám že je to má věc s kym budu, tak mi pořád říkaj že není. Už jsem dostala pár facek a na jeden večer mi vzali i mobil. Taky mi dali mi ultimátum, že jestli se s ním nerozejdu do týdne, tak mi zruší intr a budu dojíždět. Že mi prostě v kontaktu s ním zabrání za každou cenu. Přitom on má jenom mamku romku a s její rodinou se ani neschází. Nemá ani žádný přízvuk a nic. Jenom jako romka vypadá. Přece mi nemužou v tomhle věku diktovat s kým budu. Pořád mi to vyčítaj, a ještě hrajou na city jak je trápím, že jsem sobecká a že je vůbec nechápu. Cpou mi do hlavy že mi nakecal sladký řečičky, že si mě kupuje a podobný kraviny přitom tohle opravdu není vůbec pravda. Má mě rád i já jeho.Jediné řešení je jim lhát a říct že jsme se rozešli. Já na tohle zvyklá nejsem vždycky jsem jim říkala všechno narovinu ale budu na tohle muset přistoupit. A trvzení že rodiče mají vždycky pravdu je v tomhle případě mylné. Oni neví jaký je úžasný.
 
arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji jinakOK: rodičům vůbec neni nic do toho s kym se scházíš - toť muj názor

pokud by moje dítě,které by bylo na mně existenčně závislé mělo tento názor,tak v případě,že by mě později žádalo o pomoc až by ten úžasný vztah ztroskotal třeba těhotenství,finanční injekce či jiná pomoc,tak bych ho poslala někam.
Všem dospělým dětem přeji jen to nejlepší a hlavně,když rodiče nepotřebujete,tak si to pamatujte.V nouzi běžte třeba ehmmm kam chcete.

arrow
profile_image
jinakOK
od 6. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nápodobně!!

 

Váš příspěvek

Rodiče chtějí abych se rozešla s přítelem

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené