Smazat

Sophiina volba

Jsem v situaci, kdy nevím, jak se rozhodnout. Zůstat s přítelem ve městě, kde nemám dobrou práci a nebo se přestěhovat zpátky k rodině na druhém konci republiky bez něj?

Ahoj holky, dostala jsem se do dost blbé situace a nevím, jak ji vyřešit. Omlouvám se předem, jestli bude deníček zmatený. Přesně takové pocity teď mám.
Je mi 26, před sedmi lety jsem se přestěhovala do Plzně. Poznala jsem přítele z Chebu a společně jsme se k sobě nastěhovali. Jsme spolu 5 let. Kdo prošel moje dřívější deníčky tak ví, že jsme si několikrát vzájemně ublížili, ale vždycky jsme to slepili. Požádal mě o ruku a já souhlasila. Nicméně ke svatbě nedošlo, i když jsme se měli brát letos v červnu. Hodně se hádáme a to poslední dobou hlavně o budoucnosti. Já bych chtěla děti a společný bydlení v našem a ne v podnájmu jako doposud. On to chce taky, ale furt říká postupně postupně... už dlouhou dobu. A samozřejmě bez výsledku. Přes to vše mi je s ním dobře a miluju ho.
Naskytla se mi však úžasná pracovní příležitost v Opavě, kde mám rodinu, zázemí. Znamenalo by to však opustit přítele. Ten mi narovinu řekl, že za mnou by nešel. V Plzni bych měla jen poloviční plat.
Mám pocit, že ať se rozhodnu jak chci, budu nešťastná. Navíc mám pořád deprese z toho, když vidím, kolik mých vrstevníků se vdává, žení nebo má děti a já bych měla začít od nuly. Nehledě na to, že jsem v Opavě nikdy s nikým nechodila a je to celkem malé město, takže šance na seznámení je malá.
Co byste dělaly vy, holky? Děkuji předem za názory.
 
arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já byla před podobnou volbou před půl rokem a sice v tu chvíli jsem to obrečela a viděla to jako konec světa, ale za měsíc dva jsem si nadávala, že jsem to neudělala dřív a teď si říkám, že konečně jsem vyšla opravdu vstříc lepší budoucnosti a svému štěstí. Tak ti radím, nenech si své štěstí proklouznout. Ta práce a možnost zlepšit svůj život se ti už nemusí znovu naskytnout. Chytla bych tu příležitost za pačesy hned. Tak to důkladně promysli a především, mysli teď na sebe a své štěstí. Přítel podle toho co jsem četla myslí v tom vašem rádoby vztahu taky jen na sebe a své štěstí a zájmy. Určitě se pak ozvi, my tě tady rády podržíme psychicky. A tady vždy přečteš moudré rady, to musíš vědět sama.

Tak jak jsi se nakonec rozhodla?

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na LaArdilla: to uvidime až tu bude deníček. Dala jsem mu všechno a on si našel jinou

Reaguji na onsall:
No to snad nebude ! Já držím Veronice palce, ať se v té Opavě co nejdřív zorientuje !

Cituji 92jaja: vyjasnit hodně brzy a průběžně o tom mluvit, jinak dojde k tomu, že jdou od sebe.

Ano. A případně je dobré mluvit i o tom, kde kdo chce žít, protože v opačném případě to bere stejný konec, jak popisuješ. Jakékoliv nevyjasněnosti a rozdíly obvykle dělají ve vztazích leda bor.del.

Cituji dadabus: Já držím Veronice palce, ať se v té Opavě co nejdřív zorientuje !

To já taky, ale přijde mi divný, že jestli se rozhodla pro Opavu, že by nám o tom nenapsala.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, rozhodla jsem se tu zůstat. Teď jsem byla bez PC a na mobilu mi nešly dát deníčky. Je mi hrozně smutno.

Cituji VeronikaEma: a na mobilu mi nešly dát deníčky

Musíš dát " přepnout na klasické zobrazení" , mne mobilní verze omlázka taky neukazuje deníčky.

Cituji VeronikaEma: Je mi hrozně smutno.

Aj mne, z toho jaký jsi ztracený případ ....

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Porč? Vždyť mi tu všichni radili/y (nevím, jestli i chlapi) Opavu...

No tak počkej, zůstala jsi v Plzni, nebo jsi v Opavě ?

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: Ježiš, teď koukám, že jsem v úvodu psala, jestli zůstat v Plzni nebo ne. Ne, rozhodla jsem se pro Opavu. Ale jak jsem tady už v práci 3 týdny, tak jsem napsala, že jsem se rozhodla tu zůstat (ale bylo to myšlené na Opavu).

Cituji VeronikaEma: Ne, rozhodla jsem se pro Opavu. Ale jak jsem tady už v práci 3 týdny

Jo takhle, pardon, já to špatně pochopila ! Gratuluji, hlavně k té nové práci Dobře jsi udělala. Ať se Ti v Opavě daří, smutno ti asi ze začátku bude ( zvyk je svi.ně ) , ale to nejhorší máš za sebou - máš kolegy, máš rodinu, bude to jen lepší, uvidíš.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: Ne, já se blbě vyjádřila Kolegové jsou fajn, studenti taky, rodina mě podporuje, ale chci po novém roce svůj byt, protože nás je doma strašně moc a já nemám soukromí. Našla jsem si tady i celkem kamarády, takže zatím to jde. Nejhorší jsou ale večery, to mi je fakt hodně smutno. Děkuji za podporu, kočko.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Zažila jsem taky odchod, stěhování a k rodině. Ale momentálně ti mohu říct, že jak jsou začátky těžké, tak o to hezčí pocit tě čeká, až to přejde. Nakonec ti bude už jen líp. Večery si zpříjemni klidně chozením ven, o víkendech někam zajdi s někým z lidí, které již znáš, ať nejsi doma po smutnu. Jinak držím palce s vlastním bytem, chápu, jak to myslíš s tím soukromím. A přeji ať tě teď potkávají jen samé příjemné věci a hlavně, ať ti do života vstupují jen fajn lidi.

Jej, tak jsem se taky nejdřív lekla jako Dada, že jsi zůstala v Plzni a ono ne, tak to je super. Přeji moc štěstí a hodně trpělivosti. Chce to čas. Hlavní je, že máš zaměstnání, které Tě baví, kamarády, všechno ostatní časem přijde. Já když mám nějaké starosti nebo si prostě potřebuju vyčistit hlavu či srovnat myšlenky, tak mizím do lesa na louku k řece, kde je mi moc dobře a vždy přijdu na nějaké řešení nebo prostě vypustím stres a uklidním se. Drž se a mysli jen na to, co chceš

P.S.: Jen by mě zajímalo, jak reagoval expřítel?

 

Váš příspěvek

Sophiina volba

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené