Smazat

Štítím se silnějších lidí

Teď to bude znít hrozně a i trapně. Ale, hrozně se štítím silnějších lidí ( nic proti nim nemám, jen si nemůžu pomoct a všem se omlouvám) Když smrdí potem, a vším tím smaženým jídlem. A když furt melou o jídle. A ty prsa, který nejsou prsa ale jenom tuk. Ale je to jenom u pár jedinců. Který jsou super lidi, bavím se s nima.Nestarají se o sebe. Ale když si to představím, dělá se mi blbě. Opravdu se omlouvám, ale jsem jediná? nebo tu je někdo taky takový ?
 

Reaguji na stepní_vlk:
Je to tím, že každej je jenom línej se sebou něco dělat a radši si zajdou do Fastfoodu na nějakou "žranici" .. Přitom by se jim žilo mnohem líp. Takový lidi nechápu ..

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lilinka34: Je to tím, že každej je jenom línej se sebou něco dělat a radši si zajdou do Fastfoodu na nějakou "žranici" .. Přitom by se jim žilo mnohem líp. Takový lidi nechápu ..

odsuzuješ lidi, o kterých nic nevíš, nevíš jestli jsou nemocní nebo ne.
Tohle je ubohé, říkat o všech s nadváhou že jsou líní...

vlastně se jich neštítíš, opovrhuješ jimi....

Reaguji na bedrunela:
Kdyby sis přečetla příspěvěk nahoře "No, ale když je někdo fakt že hodně nemocnej, to ještě pochopím" .. jen umět číst Neodsuzuju všechny, jen většinu.

arrow
profile_image
ángel
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na marbee:

Reaguji na Lilinka34: nezlob se, ale přijde mi to nejen strašně povrchní, ale taky i pokrytecký. Zrušili ti diskuzi "mám na to stát se modelkou" , kde jsi tvrdila, že jsi vážila 70 kilo, to jsi taky denně chodila do fastfoodu? Navíc všechno není jen černobílý, z mého okolí znám dvě, které trpí hypotyreózou a do fastfoodu opravdu nechodí! Pokud nevíš, o co jde, něco si o tom přečti.
Snad ti jednou dojde, že pravé hodnoty nenajdeš zvenčí...

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lilinka34:
ano, četla jsem..
ale ty odsuzuješ lidi, které neznáš..jak víš že nejsou nemocní... ?

Cituji Lilinka34: "No, ale když je někdo fakt že hodně nemocnej, to ještě pochopím"

No jo...jenže to na ulici těžko poznáš, kdo do jaké skupiny patří .... to samé fastfood - taky tam zajdu, ale to neznamená, že když mě tam někdo zahlédne, jsem tam každý týden. Dá se to tvrdit o těch XXL lidech z TV, tam znáš ty příběhy, kdy se většinou přežrali do šílené (podotýkám opravdu šílené) obezity... taky by mě zajímalo o jak silných lidech se bavíme - aby ses tak nekoukala na lidi s velikosti L

Reaguji na ángel:
Já vím, zní to tak a asi s tím nic nenadělám. A vážila jsem 70 kilo, protože jsem byla na vozíku, a žít mě nebavilo. Pořád jsem se cpala. Před rokem jsem vstala z vozíku. A začla hubnout! Doktoří tomu dávali 5% že budu ještě vůbec chodit. A já mám konečně chuť žít. Teď dělám závodně plavání a atletiku už za chvíli budu moct taky. Máš svůj názor, já ti ho neberu..

arrow
profile_image
poella
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lilinka34: Je to tím, že každej je jenom línej se sebou něco dělat a radši si zajdou do Fastfoodu na nějakou "žranici" .. Přitom by se jim žilo mnohem líp. Takový lidi nechápu ..

Tak to snad nemyslíš vážně, ne? Jedna moje kamarádka je obézní, ale u ní je to způsobeno kombinací dvou nemocí...takže ne všichni za to opravdu můžou.

Jinak k tématu - samozřejmě zejména morbidně obézní lidé nejsou na pohled nic pěkného, ale pokud je někdo silnější, tak ho neodsuzuju a neštítím se ho. Ale je pravda že chlapi hodně při těle mě absolutně sexuálně nepřitahují...

Reaguji na Consuela Banana Hammock:
Bavíme se o těch víc silnějších. Aspoň teda doufám

A možná že jsem povrchní. Ale mám svůj názor, tak jako vy.. Jen se mi dělá z takových lidí blbě.. nemyslím ty co jsou nemocní. Ale ty co jenom leží a žerou.. A kdykoliv je vidím tak jí. A nakonec se vymlouvají že to mají dědičný.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ángel: nezlob se, ale přijde mi to nejen strašně povrchní, ale taky i pokrytecký.

To snad ani nemá cenu komentovat. Ono si stačí přečíst další diskuze Neumím se zamilovat A Nějakou o anorexii a bulimii co založila .

A pokud na ulici rozpoznáš kdo je nemocný a kdo to má jen z vyžrání jsi vážně dobrá.
Navíc ne všichni tlustí smrdí a mluví jen o tlačenkách .

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Lilinka34: No, ale dyž je někdo fakt že hodně nemocnej, to ještě pochopím

A co když má ten člověk nemocnou hlavu? Protože lidé si obvykle jídlem něco kompenzují,a dokud takový skrytý problém nevyřeší, tak se obvykle nepovede ani hubnutí......A takovéhle rádoby diskuze, znechucené pohledy lidí a tak ty lidi většinou sráží do ještě větší deprese, kterou překvapivě léčí jídlem.......

Cituji marbee: Ulevíš jí i sobě

Asi tak nějak.......Možná jí nikdy nic neřekla, ale lidi to dost často vycítí i beze slov.....

Já osobně taky nechápu takovou tu obezitu, kdy už člověk vypadá spíš jako kulička, nemůže se pořádně hýbat, nemůže dělat co by ho bavilo a tak a vím, že se do toho stádia nikdy nechci nedostat......Ale rozhodně se takových lidí neštítím, spíš mi jich je líto........

Reaguji na poella:
Samozřejmě, nemocní lidí neodsuzuju a snažím se jim pomoct. Už jsem to tu psala několikrát.

Cituji bakalářka: Asi tak nějak.......Možná jí nikdy nic neřekla, ale lidi to dost často vycítí i beze slov.....

Já se jí snažím pomoct, chodím s ní na plavání, běhat a v zimě bruslení, lyže .. Ale ona už se z toho i vymlouvá. A je líná. Tak už nevím jak pomoct

Docela dost sobecké promiň..Mám přátele co jsou tlustí,někteří za to nemůžou, jiní ano.Mám je ráda a rozhodně bych je kvůli jejich tlouťce i kdyby byla 3x taková neopustila.. Nepřitahují mě chlapi při těle, s pupkem,špííkem,nelíbí se mi to jako takto..ale v přátelství jsem na to nikdy nebrala ohled.Miluji je jací jsou i s těmi desítky kily nahoře.
A ne,, nejsi pravá kamarádka, raději to sní ukonči.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Lilinka34: A vážila jsem 70 kilo, protože jsem byla na vozíku, a žít mě nebavilo. Pořád jsem se cpala. Před rokem jsem vstala z vozíku. A začla hubnout! Doktoří tomu dávali 5% že budu ještě vůbec chodit. A já mám konečně chuť žít.

Vidíš, Ty jsi měla impuls, co tě nakopnul (a klobouk dolů před Tebou a Tvou vůlí) ale někteří lidé ho třeba dosud nenašli......O to víc bys je měla chápat a ne je odsuzovat. je totiž třeba taky nebaví žít a jedinou útěchu vidí v jídle Jakmile člověk začne tloustnout, tak se začíná propadat do propasti, ze které není jednoduchá cesta nazpátek (vidím to na sobě - já kdybych nedostala impulz v podobě zumby a nezačala se alespoň pravidelně hýbat, tak sjem na nejlepší cestě do pekel). A takovéhle názory tomu opravdu nijak nepomáhají......

 

Téma Štítím se silnějších lidí je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené