Smazat

Štítím se silnějších lidí

Teď to bude znít hrozně a i trapně. Ale, hrozně se štítím silnějších lidí ( nic proti nim nemám, jen si nemůžu pomoct a všem se omlouvám) Když smrdí potem, a vším tím smaženým jídlem. A když furt melou o jídle. A ty prsa, který nejsou prsa ale jenom tuk. Ale je to jenom u pár jedinců. Který jsou super lidi, bavím se s nima.Nestarají se o sebe. Ale když si to představím, dělá se mi blbě. Opravdu se omlouvám, ale jsem jediná? nebo tu je někdo taky takový ?
 

Reaguji na Gogejla:
Tak to je trefný, takový lidi taky znám ..

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak tohle mam stejný kromě rodiny nebo třeba silnější kamarádky to mi nevadí. Když jdu po ulici tak mi to nevadí, ale často jezdim autobusem a když si vedle mě sedne někdo hodně tlustej nemyslim trochu při těle tak je mi to dost nepříjemný hlavně v létě kdy zrovna moc nevoní. Jinak co koukám poslední dobou tak spousta 12cti letejch dětí je tlustší než já a to mi přijde odpornější když je rodiče do školy vyzbrojí cocacolou a brambůrkama.

arrow
profile_image
Nikushka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pozor, tento pocit hnusu k obézním lidem mají anorektici. Nemáš problém?

Já si teda nemyslím, že většina obézních je nemocných- myslím fyzicky. Trochu oplácaní lidé mi nijak nevadí, ale když už je to moc, tak to hezké není. Nebo holky by se vám pěkně kulaťoučkej partner líbil? Mě je to prostě nepříjemný a to sama nejsem nějaká sušina.

Cituji janek02: Nebo holky by se vám pěkně kulaťoučkej partner líbil?

Nelíbil, proto si takového nepořídím (otázka zda tak během vztahu nanakyne ) - ale teda stejně tak se mi nelíbí chlapi - vyžle , ale tak co je mi po cizích lidech .... neznám je. A jako kamarádi mi nevadí...zatím teda zatím teda ale nikoho obézního (hodně) neznám (myslím, blíže, jako kamaráda/kamarádku).

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji janek02: Nebo holky by se vám pěkně kulaťoučkej partner líbil?

Cíleně bch si ho nevybrala, ale kdyby !nakynul" v průběhu vztahu, tak bych se snažila mu pomoct (hlavně psychicky) a neházela bych ho přes palubu......

Cituji janek02: Já si teda nemyslím, že většina obézních je nemocných- myslím fyzicky

Fyzicky ne, ale bolet duše je leckdy mnohem horší

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nikushka: Pozor, tento pocit hnusu k obézním lidem mají anorektici. Nemáš problém?

Asi ne vždycky. Mě třeba neni líto tlustejch lidí co se přežíraj, ale zárověn mi neni líto anorektiček, protože ono se řiká psychycká nemoc bláblá, ale znala sem anorektičky a ty žádnou psych. poruchu neměly možná tak vlastní demenci, věděly o sobě, že už jsou moc hubený a v zrdcadle se tlustý neviděly. Hubly dál prostě jen z vlastní blbosti a aby byly zajímavý.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máš moc hezkou postavu, já jsem takhle hubená byla taky a mooc ti závidím.
No každopádně, máš asi problém celkově s hubeností. Nejen u sebe, ale u lidi, proto se ti hnusí obezitá - obézní lidé.
Měla jsi tu témata:
1) Mám na to být modelkou?
2)Anorexie bulimie (tam se vyjadřuješ tak, jakože to chceš taky dělat - nebo děláš - dělala jsi)

A teď toto téma.
Vykašli se na to trochu, mě to taky přešlo (taky jsem mívala 70kg a pak 48kg i méně). Teď mám 62kg (po dítěti) a spokojenost, no dá se to.
Hlavně to teda vypadá hloupě takhle o tom diskutovat, nech si to pro sebe, na tom není ani co řešit. Akorát pak vypadáš jak vypadáš.

Ale blahopřeju k tvým překonaným překážkám.

K tématu ještě dodám, mám kamarádku, která taky začala nesnášet obézní lidi. Připadali ji jako povaleči apod.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nikushka: Pozor, tento pocit hnusu k obézním lidem mají anorektici. Nemáš problém?

Zakladatelka má téma ohledně anorexie a tam se zdá, že problém má, nebo chce mít (posedlost hubeností) podle mě na 99,9%.

Já to nemyslím nijak zle. Bolest duše je fakt kolikrát horší než fyzická. Já jsem to myslela spíš tak, že se mi třeba taky "hnusí" okousaný nehty, když je vidím, tak si neřeknu co má ta osoba asi za problém?

arrow
profile_image
paliana
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Niekto sa prežiera, niekto zase nežerie vobec. Niekto svoju postavu nerieši a je v psychickej pohode a niekto svoju postavu rieši až moc a je svojou postavou až chorobne posadnutý.

Reaguji na paliana: No to máš pravdu, taky si toho všímám

Reaguji na chocolattecoffee:
Problémy jsem měla s anorexií. Ale už je to naštěstí pryč, ale něco ve mě zůstalo .. A moc ti děkuju za názor. Protože je rozumný.

arrow
profile_image
hambala
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když si čtu některé příspěvky tady (nečetla jsem všechno), tak mám chuť se zahrabat a nikdy nevylézt. Nebavit se s lidma, kvůli vašim zmíněným důvodům, natož si najít chlapa, co kdybych mu při sexu byla odporná... Z toho vlastně vyplývá, že tlustí lidé nemají právo být šťastní... Přitom opravdu nemluvím o tlačenkách apod, ani takové věci nejím, jím celkem zdravě a občas sportuju, ale když si představim, co si o mě "krásní lidé" myslí, tak je mi fakt hrozně ... A pak se někdo diví, když se neseznamuju a straním se lidí... A ano, taky se mi nelíbí, když je někdo tlustý, kor když má třeba 160 cm a 120 kilo, ale co jako... Přijde mi to stejné, jako když má někdo 175 cm a 50 kg... To je taky odporné...

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji hambala: je mi fakt hrozně

to téma je fakt docela krutý...každý člověk má nějakou nedokonalost za kterou se stydí a zase někdo jiný nad ním může opovrhovat.Nic si z toho nedělej, jsou důležitější věci.Raději bych byla tlustá než slepá, postižená nebo třeba úplně blbá

 

Téma Štítím se silnějších lidí je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené