Smazat

Strach ze soch

Ahoj, téma zakládám, abych zjistila, jestli jsem v tom sama, kdo má téměř chorobný strach ze soch- jako doplňků domácnosti. Trpím fóbií už od útlého dětství- měli jsme v domácnosti několik soch, kvůli nočním můrám museli všechny pryč- a to přetrvává i nyní do mé dospělosti. Jakmile si mamka přinesla nějakou novou, ač malou sošku a někam ji vystavila, nemohla jsem přes místo téměř chodit, pořád mě pronásledoval neklid, že se na mě dívá, že je živá... vím, že to zní hrozně hloupě, ale měla jsem o nich noční můry i když jsem už dospělá. Na netu jsem o fobii ze soch nic nenašla, proto se ptám asi trochu hloupě tady
 
arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je zajímavé že mě děsí voskové figuríny,ale třeba takové figuríny ve výkladních skříních s chemlonovou parukou na hlavě mě nevadí. Asi jsem nějaký zvláštní exemplář.

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji radana: figuríny ve výkladních skříních

Ty nevypadají tak opravdově A ani nemají někoho opravdového představovat...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Milano: Nahradit zvyky dobrými. Již několik let nemám televizi a vůbec mi neschází!

jak mužeš srovnat televizi s fobií? já mám třeba smrtelný strach ze tmy..sama po tmě nejdu nikam!!a nikdy jsem se toho nezbavila. Jednou jsem si myslela, že už je to lepší...ale vrátilo se to a opet jsem na infarkt, když je tma..

arrow
profile_image
Milano
od 2. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Peg: To je to samé. Naučila jsi se bát tmy! Televize s tím souvisí tak, že na nás chrlí mraky negativ. Hrůzy! a třeba to zrovna byla scéna z filmu, kde se ve tmě něco stalo. Nebo ti někdo řekl, že se ve tmě může něco stát a tvoje představivost nastavila hráz!

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je zajímavé, z čeho všeho lidi můžou mít fobii. Teď si připadám nenormální, že zrovna já třeba nemám asi fobii z ničeho

arrow
profile_image
Nikol.a
od 15. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Já se hrozně bojím těch porcelán. panenek, loutek, miminek - umělých ..Takže všechno muselo pryč z bytu, nebo aspoň do místnosti, kam nechodím.
Ale panickou hrůzu mám ze tmy v uzavřeném prostoru.

Ještě přidám takovou "libůstku". Mám to odmala, teď už je trochu lepší. Bojím se staveb ve vodě, výpustí, stačí mi i třeba kůl uprostřed rybníka a nikdo mě tam nedostane, docela se bojím hrází velkých nádrží. Když jsme jezdívali na výlet třeba na přehradu Seč, tak jsem musela jít uprostřed po silnici. Teď už můžu jít po kraji, nahnout se a podívat, ale i tak jsem ráda, když jsem z tý hráze pryč.

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LaArdilla: To bys asi nemohla soutěžit v pevnosti Boyard, asi se ani nedíváš na tuto soutěž v televizi, co?

arrow
profile_image
Milano
od 2. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co je (asi nejen podle mne) nejrozšířenější "fobie"? Neboli strach? Strach z úspěchu! Cca 80-90% lidí má tento strach. Strach udělat něco trochu jinak. Být "lepší". Šťastný...atd. Ti, co tento strach překonali, jsou bohatí, šťastní, mají spoustu času atd...

Ještě bych se nikdy nešla podívat na nabourané auto, v dětství jsem se tomu našemu bývalému vyhýbala obloukem a nemohla jsem ho ani vidět (když bylo po bouračce). Projít kolem garáže - úplně mě polévalo horko, červené tváře a napětí v nich a svíral se mi žaludek a bylo mi na zvra.cení. V noci jsem pak nemohla usnout, pořád jsem na něj myslela a byla jsem úplně spocená, vyklepaná.

arrow
profile_image
obulka
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám panickej strach z motýlů .... tak kdo je tady divnej ?

Cituji obulka: strach z motýlů .... tak kdo je tady divnej ?

Motýli mi nevadí, ale za chvíli si díky Omlazení vypěstuji fóbii na klíšťata.
Je fakt nechutné jak se mi co pár minut prochází po obrazovce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Peg: strach ze tmy..sama po tmě nejdu nikam!

Tma mi nevadí, mě spíš vadí kdo by v té tmě mohl být. Strach mě už omezuje

Cituji vosmajda: To bys asi nemohla soutěžit v pevnosti Boyard, asi se ani nedíváš na tuto soutěž v televizi, co?

Víš, že ani nevím, jaká teď pevnost Boyard je? Já na ni koukala hodně let zpátky. A to byla stavba ve vodě? To byl malý ostrůvek a na něm pevnost, ne?

arrow
profile_image
EndyEs mojeid
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
28    0
Číst hodnocení

Cituji Miccy: dokonce jako malá když jsem měla jít spát, tak jsem posbírala všechny mědvědy a panenky a všechno, co mělo obličej a zastrkala je někde, kde na nich nebylo vidět a ráno jsem je zase pracně vytahovala

Tak tohle jsem taky dělala pravidelně každý večer Bála jsem se, že mě sledují, tak jsem je všechny otočila zády A některé věci přikryla dekou Nejhorší bylo, když přišla třeba mamka a začla mi ty hračky otáčet zpátky, ale to nevypadalo blbě.. To ještě netušila, že z nich mám fobii

 

Váš příspěvek

Strach ze soch

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené