Smazat

Strach ze soch

Ahoj, téma zakládám, abych zjistila, jestli jsem v tom sama, kdo má téměř chorobný strach ze soch- jako doplňků domácnosti. Trpím fóbií už od útlého dětství- měli jsme v domácnosti několik soch, kvůli nočním můrám museli všechny pryč- a to přetrvává i nyní do mé dospělosti. Jakmile si mamka přinesla nějakou novou, ač malou sošku a někam ji vystavila, nemohla jsem přes místo téměř chodit, pořád mě pronásledoval neklid, že se na mě dívá, že je živá... vím, že to zní hrozně hloupě, ale měla jsem o nich noční můry i když jsem už dospělá. Na netu jsem o fobii ze soch nic nenašla, proto se ptám asi trochu hloupě tady
 
arrow
profile_image
Padlý Anděl
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji yanushka: jsem měla strach z aut, hlavně těch velkých, Tater apod.. Potkat tatrovku na cestě, kde bych byla sama, strchem bych asi skočila do příkopu nebo na strom.

Tak to mi mluvíš z duše.Já jsem taky měla dost,když jsem potkala tatrovku,ne ani tak proto,že byla obrovská,ale vadil mi ten odporný řev co vydávala a první jsem si zacpávala uši.Celkově mi vadily věci co vydávaly nadprůměrný zvuk,-vysavač,mixér,cirkulárka,dokonce mi jako děcku vadilo i štěkání psa.Vždycky jsem se strašně lekala.Ale naštěstí to bylo jen v tom dětství a teď je to pryč.Zůstala mi fóbie pouze z pavouků,ale zato pořádná.

arrow
profile_image
mikulee
od 5. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LaArdilla: Tak tohle přesně znám....věci ve vodě...s tou Sečí to je přesný, taky jsme tam jezdívali . Dál taky bójky ve vodě, třeba na Mělicích. Představa, že se jí jen dotknu je pro mně pořád nepředstavitelná, asi bych se strachy utopila....a taky ještě šachty u výtahů, ventilátory na záchodech...hrůza a děs běs .

Cituji mikulee: Dál taky bójky ve vodě, třeba na Mělicích. Představa, že se jí jen dotknu je pro mně pořád nepředstavitelná, asi bych se strachy utopila...

Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Mně ani nedělá dobře spodek větší lodi, který je pod vodou.

arrow
profile_image
mikulee
od 5. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LaArdilla: to absolutně chápu =D...taky jsem ráda, že s tím nejsem postižená sama

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ziralka: taky mám ze zrcadel divnej pocit ve tmě

arrow
profile_image
Pajinka282246
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na obulka: nesnáším je, fakt se jich bojím. Když sem byla malá, tak mě ten hnědej nějak vlítnul do pusy :-! Fakt se jich bojím a nesnáším je, mám z nich hysterický záchvaty

 

Váš příspěvek

Strach ze soch

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené