Smazat

Tolerovat chování kolegyně od přítele?

Přítel má kolegyni a myslím, že se ta slečna možná na něj trochu upjala. Nevím jestli to beru moc vážně a nebo její chování skutečně je na hranici. A tak se chci poradit tady.:)

Asi bych měla nejdřív napsat, že tohle není strach z nevěry, spíš mi to začíná být nepříjmné. Příteli důvěřuju na 100%, takže tenhle deníček není ani tak o něm, jako spíš o ní.

Začalo to jako klasický vztah kolega-kolegyně. V té práci celkově byla taková parta lidí co si sedla. Byla jsem ráda, že má partner v práci dobrý kolektiv. Přítel pak ale přešel na jinou pobočku do vedlejšího města. Zůstal v kontaktu s bývalými kolegy, ale jen ta jedna kolegyně mu nějak často posílá zprávy na fb nebo mu na zeď postuje videa atd. Pak jsem zjistila, že chce přejít na tu samou pobočku jako on. Za tu dobu co je na jiné pobočce se párkrát sešli, pokaždé to iniciovala ona.. Té slečny je mi líto, protože je stále bez partnera a není to zrovna kus o který by se muži prali. Mám pocit, že můj přítel je její jediný kamarád, na kterého se upnula možná víc než bych si přála. Možná to hrotím, ale přijde mi trochu zvláštní, že má tendenci ho tak často kontaktovat a že chce, po tom, co on odešel, přejít na pobočku firmy, kde nezná nikoho, jen jeho.

U nás doma to fungovalo úplně jinak. Taťku nikdy neotravovaly žádné kamarádky. Když už, tak naši mají kamarády - páry. Ale že by se nějak stýkal sám s jinou ženskou...to neexistuje. Možná jsem majetnická, ale nepřeju si, aby se na něj takhle upínala a pak třeba i iniciovala další setkání atd. Vím, že kdybych chtěla, přítel by se s ní přestal stýkat, ale mně je té holky nějakým způsobem líto, protože je sama. Ale zase nechci aby to přerostlo do nějakého většího přátelství, že by se s ním třeba chtěla scházet víc nebo by přítele používala jako Ferdu Mravence co jí pomůže přestěhovat pračku atd. Je to dilema...myslím, že kdybych tady nebyla já, dávno by na něj něco zkusila.

Jak to máte s partnerem vy? Myslíte, že ve vážném dlouholetém vztahu je normální, aby se chlap takhle nějak víc "kamarádil" s nezadanou ženou?
 
1. . .4567
arrow
profile_image
NEWTIME
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže trojúhelník. Důležité také je jak se v tom všem cítíš ty, vypadá to, že příteli maximálně důvěřuješ, což je jedině dobře. Jaký je ale přítel? Jaká je povaha? Schází se s bývalou kolegyní, protože mu je jí líto jako tobě, nebo protože si spolu rozumí a mají si o čem povídat? Zeptej se přítele, jak kolegyni vnímá on...a pokud tě to trápí, navrhni příteli, že se sejdete někde ve třech abys jeho kamarádku také poznala. Možná zjistíš, že si padnete do oka a budete si také rozumnět a stane se tak vaši společnou kamarádkou, nebo tím, že půjdete někam spolu si kolegyně také na živo uvědomí fakt, že tvůj přítel je zadaný a spokojený, tak třeba malinko vycouvá, pokud chová k tvému příteli nějaké city. No, variant je asi spoustu, tyhle ma tak ňák napadly, ale bereš to sportovně což je hrozně fajn, jenom si nemysli, že když je v tvých očích kus, o který muži nemají moc zájem, že to tak vážně musí být

Cituji dadabus: Mého přítele večně vyvolávala jeho ex na kávičku - dělala jsem, že mne to nezajímá a že jsem to snad i přeslechla - a pak jsem jednoho dne nenápadně přišla s tím, že můj ex má novou ( velice "chlapskou" ) práci a že mne zve na kávičku, protože po mne chce kontakt na naše staré známé. Pravda to nebyla, ale od té doby je svatý klid

u nas to cca takhle taky skvele zafungovalo Lip nez jakakoli debata.

Jinak ta nadhera muze skutecne napr. i zhubnout, kdyz ma motivaci pekneho kolegu, takze bacha na to...

...
čk

Cituji NEWTIME: že půjdete někam spolu si kolegyně také na živo uvědomí fakt, že tvůj přítel je zadaný a spokojený, tak třeba malinko vycouvá, pokud chová k tvému příteli nějaké city.

ř

arrow
profile_image
Lucratia
od 20. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky tak je to stoprocentní!
[u][/u]
Už ho ta šlap*a zve k sobě domů. Řekl mi to hned za tepla (poslala mu to opět přes chat), poslal jí (slušně) někam a rozhodně k ní nepůjde. A už s přítelem jsme se shodli na tom, že jí to bude muset dát nějak najevo. Že tohle teda ne.

Bejt to na mě, tak si to s ní vyřídím ručně stručně. Ale to nneudělám

Vůči ní už ve mě žádná lítost není. Nevím co si o sobě myslí, ale zvát zadaný k sobě domů na víno...to mě teda holka namíchla.

arrow
profile_image
Lucratia
od 20. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kaja555: že půjdete někam spolu si kolegyně také na živo uvědomí fakt, že tvůj přítel je zadaný a spokojený, tak třeba malinko vycouvá, pokud chová k tvému příteli nějaké city.

Ta holka už o mně ví, viděla mě, viděla jak se ke mně přítel hezky chová a furt nevycouvala. Některé ženy jsou tak nemorální štětky, že si nedají prostě pokoj.. Přítel je na ni podle mýho ještě moc měkkej...páč je to prostě kolegyně. Mám největší chuť jí fakt dát do frňáku a drží mě jen dobrý vychování.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byly časy, kdy jsem byla také ta tolerantní přítelkyně. V jisté době jsem se totiž bavila hlavně s muži a tak mi přišlo normální, že má muž kamarádku. Všichni říkali, že přátelství mezi mužem a ženou neexistuje a já to popírala. Pak mi ale jednoho dne došlo, že moji kamarádi (muži) opravdu chtějí víc, než jen být kamarádi a tak nějak mě to naivně zklamalo. Jak znám sebe, tak já to oddělit dokážu, ale jak znám ostatní ženy, tak vidím, že nemají problém se sexem se svým kamarádem apod., proto jsem se vzdala těch naivních představ a pokud by se můj chlap scházel s nějakou kamarádkou a to dost často, tak bych mu to hned zatrhla a pokud by po něm nějaká šla, tak bych jí to také jasně vysvětlila. Lepší to hrotit, než dělat, že nic a pak být za blbce, který chtěl zachránit nějaké neexistující přátelství druhých lidí.

arrow
profile_image
NEWTIME
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Frederique:

A jakým právem bys mu to zatrhla? Přítel nemůže to být tvůj majetek....nebude a není...nikdy. Asi bych řekla, že je to hodně o důvěře mezi partnery a já tedy ve svém okolí opravdu znám přátelství mezi ženou a mužem bez sex. podtextu...když jsou dva lidé rozumní a dokáží si v něčem porozumět, nevidím důvod, proč by se neměli scházet...dokáži si přesně představit scénář, že bys to příteli zatrhla, tím ukázala, že mu tolik nedůvěřuješ a už by to jelo. Není důležité nechat to na něm? Pokud tě miluje, tak by ti se svou kamarádkou zřejmě neutekl, a pokud ano, stál ti za to? tak jako tak by se to tedy zřejmě stalo....byť s někým jiným.
Nepíšu to konkrétně na tebe, jen dávám situační příklad.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na NEWTIME: Pokud mě miluje, tak to bude respektovat. Nemá na výběr. Já se v lidech dost spálila a i když jsem dost tolerantní člověk, tak tohle už nikdy nepovolím. Tvrdil mi, že jsou kamarádi a když jsem přišla trošku později na jednu společnou akci, tak už se po mém mazlíkovi válela slečna kámoška jako lijána, sahala mu na zadek a on mi ještě tvrdil, že jsou to kamarádi a nic víc. Přátelství s chlapem a ženskou vnímám aktuálně tak, že ho akceptuji, když jsou někde páry. Jistě, že jsou lidé, kteří nepotřebují spát s kamarády a nebo je někomu přebírat, ale je jich dost málo. Velká část nevěr je s kamarádkou/kamarádem. Tím nechci, aby to vypadalo jako, že jsem stíhačka, ale pokud by to byla kamarádka s kterou by chodil velmi často na pivo apod. a ještě by si volali, tak to u mě nemá šanci.. Chlap nemusí chodit někam s kamarádkou, když má přítelkyni. Na pokec a další záležitosti mu stačí jiný chlap. Každý můj kamarád, o kterém jsem si myslela, že je můj kamarád po mě vyjel a nebo mi řekl, že je do mě zamilovaný.

1. . .4567
 

Váš příspěvek

Tolerovat chování kolegyně od přítele?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené