Smazat

Tolerovat chování kolegyně od přítele?

Přítel má kolegyni a myslím, že se ta slečna možná na něj trochu upjala. Nevím jestli to beru moc vážně a nebo její chování skutečně je na hranici. A tak se chci poradit tady.:)

Asi bych měla nejdřív napsat, že tohle není strach z nevěry, spíš mi to začíná být nepříjmné. Příteli důvěřuju na 100%, takže tenhle deníček není ani tak o něm, jako spíš o ní.

Začalo to jako klasický vztah kolega-kolegyně. V té práci celkově byla taková parta lidí co si sedla. Byla jsem ráda, že má partner v práci dobrý kolektiv. Přítel pak ale přešel na jinou pobočku do vedlejšího města. Zůstal v kontaktu s bývalými kolegy, ale jen ta jedna kolegyně mu nějak často posílá zprávy na fb nebo mu na zeď postuje videa atd. Pak jsem zjistila, že chce přejít na tu samou pobočku jako on. Za tu dobu co je na jiné pobočce se párkrát sešli, pokaždé to iniciovala ona.. Té slečny je mi líto, protože je stále bez partnera a není to zrovna kus o který by se muži prali. Mám pocit, že můj přítel je její jediný kamarád, na kterého se upnula možná víc než bych si přála. Možná to hrotím, ale přijde mi trochu zvláštní, že má tendenci ho tak často kontaktovat a že chce, po tom, co on odešel, přejít na pobočku firmy, kde nezná nikoho, jen jeho.

U nás doma to fungovalo úplně jinak. Taťku nikdy neotravovaly žádné kamarádky. Když už, tak naši mají kamarády - páry. Ale že by se nějak stýkal sám s jinou ženskou...to neexistuje. Možná jsem majetnická, ale nepřeju si, aby se na něj takhle upínala a pak třeba i iniciovala další setkání atd. Vím, že kdybych chtěla, přítel by se s ní přestal stýkat, ale mně je té holky nějakým způsobem líto, protože je sama. Ale zase nechci aby to přerostlo do nějakého většího přátelství, že by se s ním třeba chtěla scházet víc nebo by přítele používala jako Ferdu Mravence co jí pomůže přestěhovat pračku atd. Je to dilema...myslím, že kdybych tady nebyla já, dávno by na něj něco zkusila.

Jak to máte s partnerem vy? Myslíte, že ve vážném dlouholetém vztahu je normální, aby se chlap takhle nějak víc "kamarádil" s nezadanou ženou?
 
arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za tu dobu co je na jiné pobočce se párkrát sešli, pokaždé to iniciovala ona.. Té slečny je mi líto, protože je stále bez partnera a není to zrovna kus o který by se muži prali. Mám pocit, že můj přítel je její jediný kamarád, na kterého se upnula možná víc než bych si přála. Možná to hrotím, ale přijde mi trochu zvláštní, že má tendenci ho tak často kontaktovat a že chce, po tom, co on odešel, přejít na pobočku firmy, kde nezná nikoho, jen jeho.
Víš, ale on by to měl nějak hlavně řešit tvůj přítel a ne ty. Pokud jemu by to bylo nepříjemné asi by s tím něco dělal. Kolik mu je? Kdyby to bylo nevhodné, snad by to viděl i sám ne? A pokud mu to přijde nevhodné, proč s tím něco neudělá? Také kamarádku tolik lituje?
Navíc, když je ti té holky tak líto, měla bys jí aspoň toho jednoho kamaráda možná dopřát Na druhou stranu, je opravdu nutné ji tak litovat, protože je sama? Mně to nepřijde jako žádný politování hodný stav.
Jak to máte s partnerem vy? Myslíte, že ve vážném dlouholetém vztahu je normální, aby se chlap takhle nějak víc "kamarádil" s nezadanou ženou?
Záleží na hodně věcech. Jak dlouho se znají, odkud se znají, zda mezi nimi v minulosti něco bylo atd....Jestli to je normální nebo ne, je hodně těžké říct, ale záleží hlavně na důvěře mezi partnery a jejich vztahu, jak si to vyřeší. Na bývalého partnera jsem žárlila hodně, jeho kamarádky mi vadily (také proto, že jsem většinu z nich znala, a jak bych to řekla slušně.... vážně mi nepřipadaly jako sympatické holky ) Kamarádky mého současného mi nevadí, protože mu věřím.

arrow
profile_image
Lucratia
od 20. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji montaana219: Víš, ale on by to měl nějak hlavně řešit tvůj přítel a ne ty. Pokud jemu by to bylo nepříjemné asi by s tím něco dělal. Kolik mu je? Kdyby to bylo nevhodné, snad by to viděl i sám ne? A pokud mu to přijde nevhodné, proč s tím něco neudělá? Také kamarádku tolik lituje?

27. Já se s ním o tom bavila. Podle něj ho nebalí, ale chlapi jsou občas natvrdlí a nepoznají to. On to tak prostě nebere, je to pro něj kolegyně, která mu říká novinky z jeho staré pobočky. Já mu fakt věřím 100%, není to o tom, že bych mu nevěřila.

Jde mi o ni. Prostě si nejsem jistá, jestli si k němu netvoří bližší vztah než je zdrávo. Ženy tyhle věci mezi sebou poznají, si myslím. Ale zároveň..ano, je mi jí líto. Nic s tím neudělám, prostě to tak je. Proto je to takové dilema. Chlapa bych jí klidně dohodila, znám pár nezadaných kluků, ale všichni z nich chtějí holku normálních tvarů. Je to inteligentní holka, ale co si budem...bohužel to seznamování atd. nefunguje pouze na principu té vnitřní krásy. U chlapů určitě ne.

arrow
profile_image
Elizabeth Bennet
od 28. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě to přijde podle popisu jako naprosto normální oboustranně kamarádský vztah. Měla jsi třeba snahu se s ní také seznámit, že ji pořád tak lituješ a myslíš si, že je zoufalá a přítel se s ní baví ze soucitu?

Cituji Lucratia: Ale zároveň..ano, je mi jí líto. Nic s tím neudělám, prostě to tak je. Proto je to takové dilema. Chlapa bych jí klidně dohodila, znám pár nezadaných kluků, ale všichni z nich chtějí holku normálních tvarů. Je to inteligentní holka, ale co si budem...bohužel to seznamování atd. nefunguje pouze na principu té vnitřní krásy.

Po těchlech řečech se příteli divim, že se vůbec baví s tebou. Napíšeš, že příteli věříš, potom tady furt dokola rozebíráš, jak o ní se kluci neperou, ale abys místo toho povyšování třeba zkusila poznat, proč si třeba rozumí a že třeba není taková zoufalka, jak si myslíš, to ne. Tak když je podle tebe tak zoufalá a ošklivá, tak proč tě štve, že se s ní baví? Ty přece musíš být o hodně "lepší", když o někom takhle mluvíš. Kdyby nechtěl a byla tak děsná, jak říkáš, tak se s ní nebaví. Očividně je to ale normální chlap co má kamarádku se kterou si občas pokecá a k tomu člověk nepotřebuje, aby ten druhý vypadal dokonale.

arrow
profile_image
Lucratia
od 20. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Elizabeth Bennet: ěla jsi třeba snahu se s ní také seznámit, že ji pořád tak lituješ a myslíš si, že je zoufalá a přítel se s ní baví ze soucitu?

Jo. Potkali jsme se v obchodě a přítel nás představill. Žárlivě se na mě koukala.

Jo a nemyslím si, že se s ní baví ze soucitu. To sis vyčetla kde? Baví se s ní jako s bývalou kolegyní. Ona k němu podle mě cítí víc.

Cituji Elizabeth Bennet: , ale abys místo toho povyšování třeba zkusila poznat, proč si třeba rozumí a že třeba není taková zoufalka, jak si myslíš, to ne. Tak když je podle tebe tak zoufalá a ošklivá, tak proč tě štve, že se s ní baví?

Já se nepovyšuju, proboha, kdes to sebrala? To, že to není zrovna typ o který by se muži prali není vyvyšování, ale normální konstatování faktu. Nesoudím lidi podle vzhledu, jen chci říct, že kdybych jí chtlěla seznámit s nějakým nezadaným známým, tak mám smůlu. Ono málokterý kluk chce obézní holku, většinou je prostě obezita odradí. Proč mě to štve? No protože nechci aby si z něj dělala kamaráda a upínala se na něj a hledala za tím víc, než je...měla by se soustředit na nezadaného kluka a ne psát mému.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Jak dlouho jste spolu? Kolik vám je? A jak dlouho se zná s tou kolegyní?

Jinak to,ž e Tvůj taťka neměl žádné solo kamrádky je celkem logické - ono jakmile do vztahu přijdou děti, tak se i ta kamarádství změní. A pokud mají přátelé-páry, tak to taky mohla být původně solo kamarádka, co si někoho našla. My v partě taky postupně měníme přátelství z mezi jednotlivci na mezi páry, protože jak se postupně spárováváme, tak své partnery bereme mezi původní kamarády, je to normální.... Ty těžko můžeš tušit, jak to bylo u vašich když spolu chodili

Píšeš, že příteli věříš, tak proč to řešíš? Ať si to ošéfuje sám, je to jeho kamarádka. Maximálně tak můžeš iniciovat aby vás dvě seznámil. Ale něco mu "zakazovat" nebo ožívat mi přijde mimo. Tady Ti asi spousta holek napíše, že mezi muži a ženami kamarádství nefunguje, ale já mám osvědčené že ano, pár takových přátel mám. Shodou okolností zrovna jeden z nich se bude ženit a mám strach, že kvůli snoubence - žárlivce o tohle 10 let trvající přátelství přijdeme (nescházíme se teda ve dvou, ale jako parta - 3 holky a on). Jinak můj partner má taky kamarádku, zná ji déle než mě a vím, že kdyby mezi nimi mělo k něčemu dojít tak by k tomu došlo už dávno, navíc sjem absolutně nežárlivý typ a věřím mu 100%. Navíc nás seznámil a dost jsme si rozumněly

Jinak psát, že je ti slečny líto, protože není zrovna kus o který by se chlapy prali mi přijde ubohý. Budeš se divit, ale v naší partě je zrovna nejkrásnější holka sama, zatímco třeba já, která fakt nejsem typ mdoelky jsem zadaná a budu se vdávat.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Lucratia: Já se nepovyšuju, proboha, kdes to sebrala? To, že to není zrovna typ o který by se muži prali není vyvyšování, ale normální konstatování faktu.

Promiň ale povyšuješ. Protože ji soudíš dle svých zkušeností. Divila by ses, kolik některé i obéznější holky mají chlapů, protože někteří chlapi an to prostě letí a když jsou ty holky sebevědomé, tak ani váha nemusí být překážkou.....
Já nevím, ale přijde mi, že z jednoho nejspíše letmého setkání jsi vydedukovala nějak hodně. Možná by bylo lepší se s ní seznámit pořádně, ale mám pocit, že některým nepomůže ani to.....
BTW když máš pocit, že všem chlapům jde jen o vnějšek tak proč v ní cítíš hrozbu? Pokud svému partnerovy 100% věříš tak je Ti asi jasné, že kdyby to na něj zkusila tak je konec. Proč mu nevěříš, že si to dokáže vyřešit sám? Není přeci malé dítě...

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z toho, co píšeš, to vypadá, že kolegyně je do tvého přítele zamilovaná....nebo k tomu nemá daleko. Chápu to dobře?

Jestli ano, tak to by mi vadilo a přítel by neměl slečnu tahat za fusekle a vůbec dělat cokoli, co by si slečna mohla špatně vykládat.

arrow
profile_image
Lucratia
od 20. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bakalářka: Jak dlouho jste spolu? Kolik vám je?

Jak s tím souvisí náš věk a jak dlouho jsme spolu?

Cituji bakalářka: Píšeš, že příteli věříš, tak proč to řešíš?

Ano, věřím mu 100% a nemám obavy z toho, že by ulítl, i kdyby to byla hezká holka. Už jsem psala, že o něm tohle není. Ale jak už jsem psala, ona si od toho zřejmě slibuje víc...mám tendenci si z něj dělat vrbu, psát mu často na fb. Díváme se spolu třeba na film, je zapnutý fb a ona mu napíše. Sice jí odepíše až poději a stručně, ale vadí mi, že vůbec otravuje a žádá si jeho pozornost..je zadaný.. já bych takhle zadaného neotravovala.

Cituji bakalářka: Promiň ale povyšuješ. Protože ji soudíš dle svých zkušeností. Divila by ses, kolik některé i obéznější holky mají chlapů, protože někteří chlapi an to prostě letí a když jsou ty holky sebevědomé, tak ani váha nemusí být překážkou.....

Vy s tím prostě nedáte pokoj. Nechtěla jsem to tu psát, protože teď teprv budete říkat, že se "povyšuju", ale ona prostě není hezká a navíc je dost při těle. Chápeš? Prostě existují i ženy, které se neumí upravit a nestarají se o sebe a pak to má následky. Nebudu si tady hrát na pokrytce a tvrdit, že na vzhledu chlapům nezáleží....

Cituji bakalářka: BTW když máš pocit, že všem chlapům jde jen o vnějšek tak proč v ní cítíš hrozbu?

Nikdy jsem nenapsala, že chlapům jde jen o vnějšek. Ale nebudu tvrdit, že to vůbec nehraje roli. To je lež.

Necítím v ní hrozbu, spíš mě otravuje, že mu píše atd.

arrow
profile_image
Lucratia
od 20. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Johannka: Z toho, co píšeš, to vypadá, že kolegyně je do tvého přítele zamilovaná....

Přesně to si myslím taky! Co konkrétně ti připadá jako "příznak" ? Když jsem o tom mluvila s přítelem, tak řekl, že si to nemyslí, že by byla zamilovaná... jenže on je v tomhle takový zabedněný bych řekla.

arrow
profile_image
Elizabeth Bennet
od 28. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak mu zakaž odpovídat a ji aby mu psala a je to vyřešený ne když tě tak obtěžuje že tak ošklivá známá tvého přítele mu občas napíše a ničí ti to život

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Lucratia: Ano, věřím mu 100% a nemám obavy z toho, že by ulítl, i kdyby to byla hezká holka. Už jsem psala, že o něm tohle není. Ale jak už jsem psala, ona si od toho zřejmě slibuje víc...mám tendenci si z něj dělat vrbu, psát mu často na fb. Díváme se spolu třeba na film, je zapnutý fb a ona mu napíše. Sice jí odepíše až poději a stručně, ale vadí mi, že vůbec otravuje a žádá si jeho pozornost..je zadaný.. já bych takhle zadaného neotravovala.

Ježiš to je ale věc těch dvou, nezlob se na mě. Pokud to nevadí Tvému příteli, tak nevím, co řešíš, když na něj tedy dle Tvých slov nežárlíš (dle mého teda žárlíš, jen si namlouváš, že ne). Kdyby mu psal jeho kámoš, tak by Ti to nevadilo? Mě taky leckdy píšou kamarádky, nebo brácha nebo i kámoši když zrovna s partnerem koukáme na filmy a co? Tak odpovím buď hned (pokud je to zpráva, kterou čekám), nebo později a přítel fakt neřeší, kdo mi zrovna píše.... Stejně jako jemu třeba napíše kamarádka sms.
Máš pocit, že zadaným lidem by se teda nikdy psát nemělo? Z toho co píšeš, je naprosto jasné,že žárlíš, namlouvej si co chceš.... Pokud nekempuje před vašim bytem, pokud Tě partner kvůli ní nezanedbává (že by třeba šel odpovědět hend při filmu), tak fakt nevím, v čem je problém. Kdyby to nebyla holka ale chlap, tak bys to neřešila.
Buď mu vysvětli, že může tý holce dělat zbytečné naděje a ať si to s ní vyříká anebo to nech na něm. pokud mu opravdu věříš, tak si to prostě ošéfuje sám a až mu poleze na nervy, tak to ukončí.
Fakt mi připomínáš snoubenku mého kamaráda, která sice odjede na víkend pryč, ale má problém s tím, když ten víkend tedy kamarád stráví s námi, protože si představuje, že děláme nějaké orgie......

Cituji Johannka: Z toho, co píšeš, to vypadá, že kolegyně je do tvého přítele zamilovaná....nebo k tomu nemá daleko. Chápu to dobře?

Hele ona když holka vidí v jiné holce hrozbu, tak to vždycky podá tak, že to tak bude vyznívat i ostatním. Kámošova snoubenka vidí ve dvou zadaných (vážně zadaných) holkách hrozbu a nepochybuji, že to, jak se s kámošem scházíme líčí svým kamarádkám tak, že to vypadá, že jsme do něj zblbnuté.....

Cituji Lucratia: Nikdy jsem nenapsala, že chlapům jde jen o vnějšek. Ale nebudu tvrdit, že to vůbec nehraje roli. To je lež.

Ne? A co je tedy tohle:

Cituji Lucratia: Chlapa bych jí klidně dohodila, znám pár nezadaných kluků, ale všichni z nich chtějí holku normálních tvarů. Je to inteligentní holka, ale co si budem...bohužel to seznamování atd. nefunguje pouze na principu té vnitřní krásy. U chlapů určitě ne.

?

Cituji Lucratia: Prostě existují i ženy, které se neumí upravit a nestarají se o sebe a pak to má následky. Nebudu si tady hrát na pokrytce a tvrdit, že na vzhledu chlapům nezáleží....

A to víš všechno z jednoho náhodného setkání v supermarketu?

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

P. S. Tvůj partner je svéprávný, tak opravdu entuším, proč chceš jeho problém řešit za něj. Nejsi jeho matka.

arrow
profile_image
Lucratia
od 20. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bakalářka: Kdyby mu psal jeho kámoš, tak by Ti to nevadilo?

Ne, protože jeho kámoš se do něj nezamiluje, ale myslím, že ta slečna do něj zaláskovaná prostě je.

Cituji bakalářka: Fakt mi připomínáš snoubenku mého kamaráda, která sice odjede na víkend pryč, ale má problém s tím, když ten víkend tedy kamarád stráví s námi, protože si představuje, že děláme nějaké orgie......

Aha a proto, že ti ji připomínám sis do mě začla projektovat její chování a teď tady do mě ryješ?

Cituji bakalářka: Hele ona když holka vidí v jiné holce hrozbu, tak to vždycky podá tak, že to tak bude vyznívat i ostatním.

Jasně. Protože to, že chce ta žena přejít na pobočku, kde zná jen mého přítele a že mu často píše a postuje věci na fb je úplně normální. Taky je úplně normální, že když mě viděla, vypadala maximálně nas*aně a ublíženě, opravdu si myslím, že žárlila. A kdybych tu měla ještě psát jak jí štve (podle statusu na fb) Valentýn, to byste se teprve divili.

Cituji bakalářka: Ne? A co je tedy tohle:

Cituji Lucratia: Chlapa bych jí klidně dohodila, znám pár nezadaných kluků, ale všichni z nich chtějí holku normálních tvarů. Je to inteligentní holka, ale co si budem...bohužel to seznamování atd. nefunguje pouze na principu té vnitřní krásy. U chlapů určitě ne.

?

Píši "bohužel to seznamování atd. nefunguje pouze na principu té vnitřní krásy"
Láska není o kráse, ale jistá přitažlivost tam být musí. Myslím, že je velmi pokrytecké tvrdit opak. Pokud mám nezadané známé, kteří jsou hubení a mají rádi menší holky štíhlé až normální postavy, tak je přece nebudu tahat na rande ve čtyřech s vyšší a obézní slečnou. To by mi neodpustili.

Cituji bakalářka: P. S. Tvůj partner je svéprávný, tak opravdu entuším, proč chceš jeho problém řešit za něj. Nejsi jeho matka.

Jsem jeho partnerka. Já za něj nechci řešit problém, on totiž ani problém nevidí. Kluci v tomhle jsou celkem zabednění, jak už jsem říkala. Ale ženské to mezi sebou poznají a já prostě vidím, že tam něco je.

arrow
profile_image
Lucratia
od 20. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bakalářka: A to víš všechno z jednoho náhodného setkání v supermarketu?

Taky fotky atd.

 

Váš příspěvek

Tolerovat chování kolegyně od přítele?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené