Smazat

Vyprávím si sama pro sebe

Ahoj, už dlouho přemýšlím, jestli je tohle normální. U mě není jen takové to běžné povídání si, co v jiné diskuzi popisujete. Já si většinou u povídání představuji někoho, komu to něco říkám. Buď je to někdo z mých známých nebo to není nikdo konkrétní. Třeba i něco vyprávím, nějaký zážitek nebo tak a to už mi moc normální nepřijde. Nejsou to jen nějaké kecy jako např. sakra, co to je, kde jsou ty klíče atp. Říkám třeba: Jenže víte co, já myslím...a teď si představuji třeba několik lidí, kterým to říkám. A mluvím si tak doma třeba několik minut několikrát denně. Někdy to dělám i na ulici, že jdu a u toho si povídám. Je na tom někdo podobně?
 
1. . .45678
arrow
profile_image
Anabela
od 16. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Terezzzaaa: že jsem třeba v prostřeno a říkám nahlas co jak udělám

To samé dělám já psala jsem to už výše a kecám a kecám a kecám, co jak udělám, dám tam

Já si třeba takhle mluvím, když vím, že mě čeká třeba hádka s tchýní nebo že přijde nespokojená zákaznice kvůli reklamaci tak si to předříkám nahlas abych tam pak nestála a nenechala na sebe ječet. Nějak mi to dodává odvahu když si to předtím řeknu nahlas..

Cituji Eviss: Nic takovýho, že bych se svěřovala sama sobě, protože jí to nechci říct nebo tak.

Tak takhle já se sama sobě svěřuju a představuju si přitom právě nějakou kamarádku.

Cituji Eviss: Někdy se mi ale stane(ale to jen zřídka), že jdu po ulici, nad něčím přemýšlím, říkám si to v duchu, ale otvírám pusu

Já taky, to musíme vypadat!

arrow
profile_image
kiwika
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj. já teda občas na ulici vidám holku, která mluví a gestikuluje furt.
už jsem i zkoumala jestli nemá sluchátko od telefonu.))
Takže jestli nechcete vypadat jako blázen..tak stačí sluchátko .))
Dobrý je taky psát si deník.
já si v duchu taky přemítám, nebo si prozpěvuju, nebo si vybavím vtip nebo někoho a směju se.)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Erinka:

arrow
profile_image
kovazu
od 1. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky to dělám, teď se koukám na videa o kosmetice, a v jednom bylo, jak měla ňáká americká holka strašně moc kosmetiky a nejvíc palců nahoru měl komentář "meanwhile in Africa..." = "zatímco v Africe...", a nevim co mě to popadlo, ale druhej den sem si sedla před zrcadlo a začala se snažit anglicky vysvětlovat lidem, že je spousta faktorů, co ovlivňují ten život tam a snažila sem se obhájit, že mám tolik kosmetiky...nechce se mi tady psát, co sem si říkala nahlas, protože nevim, jestli to nejsou blbosti (a už se to netýká tématu), ale podstatný, co sem chtěla napsat je ten fakt, že takhle mluvim do zrcadla (a teď jsem si vlastně uvědomila, že sem ze sebe udělala jí). A taky si často představuju situace atd pak mám pocit, že vůbec nežiju v realitě, ale přitom bych řekla, že realista sem...tak teď nevim, jestli si neodporuju Myslim, že tahle situace je, že to chceme takhle a že si povídám sama pro sebe a představuju si někoho komu to říkám, tak někdo tu psal, že je asi tak komunikativní, že musí ještě takhle ale mohlo by to být třeba i naopak? Že nejsem moc komunikativní, tak mi to jakože chybí a mluvim si takhle sama kvůli tomu...?

arrow
profile_image
kovazu
od 1. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo a občas, když du třeba ze školy, tak mám chuť si zpívat nahlas a když třeba je hluk, tak jen tak nenápadně vyluzuju ňákou melodii

arrow
profile_image
Karolli
od 3. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsme tu asi banda bláznů, já si taky takhle občas "popovídám"

arrow
profile_image
Janetka
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To já sice ne, ale můj přítel si pro sebe povídá a nahlas. Třeba když si chystá věci na trénink. Tak si počítá na prstech a říká: Takže botky mám, tašku taky, ještě musim tričko....kraťase taky, mikinu. nebo VELICE často vzpomíná nahlas co bylo před týdnem ve čtrvtek, před měsícem ve čtvrtek. Co bylo v pondělí tenhle týden, co bylo v pondělí před dvěma měsíci a tak pokračuje. Když ho tak poslouchám tak se musím kolikrát smát. A když si nemůže vzpomenout tak je nervozní dokud na to nepřijde.

arrow
profile_image
Janetka
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kovazu: ale mohlo by to být třeba i naopak? Že nejsem moc komunikativní, tak mi to jakože chybí a mluvim si takhle sama kvůli tomu...?

Já myslím že i to je možné

arrow
profile_image
WonderfulLife
od 13. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, dneska jsem si četla tuhle diskusi a bavila se u toho. Říkám si, že to asi taky dělám jen nad tím normálně nepřemýšlím a najednou se přistihnu při mytí nádobí jak jsem si vzpomněla na jednu situaci s kamarádkami a povídám si nahlas: " Holky pamatujete si jak jsme tenkrát....." Takže jo, takových je nás určitě víc

Taky to dělám! Hlavně ve sprše, tam si vždycky představuju, že s někým mluvím - většinou o nějakých filozofických tématech- a napadne mne tak spousta zajímavých myšlenek Ale teda zatím pozoruju jen jednu nevýhodu - proteče tak spoustu vody. Nikdy jsem se nad tím nepozastavila, že by to nebylo normální, ale je pravdou, že tak občas někomu tvrdím, že jsem mu to určitě už říkala!!

Cituji kovazu: tak někdo tu psal, že je asi tak komunikativní, že musí ještě takhle

Konečně si člověk popovídá o tom, co ho baví, ale hlavně mu nikdo neskáče do řeči.

Cituji kovazu: Že nejsem moc komunikativní, tak mi to jakože chybí a mluvim si takhle sama kvůli tomu...?

Je to možné.

Cituji Janetka: Třeba když si chystá věci na trénink. Tak si počítá na prstech a říká: Takže botky mám, tašku taky, ještě musim tričko....kraťase taky, mikinu.

To dělám také, když si připravuji/balím věci.

Když mě naštve kocour a nemluvíme spolu, tak mu posílám vzkazy po psovi.
"Charlie, běž říct Momíkovi, že tady má večeři..."

arrow
profile_image
Vendys123
od 1. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Když mě naštve kocour a nemluvíme spolu, tak mu posílám vzkazy po psovi

arrow
profile_image
Vendys123
od 1. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jinak já si občas všímam, že něco třeba řeknu bráchovi, on se pak za chvíli začne koukat do blba a trošku pohybuje rtama a pak se na konci třeba zasměje tak to máme asi v rodině

1. . .45678
 

Váš příspěvek

Vyprávím si sama pro sebe

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené