Smazat

Vztah bez sexu X starší muž

Vztah bez sexu

Je mi 28let, mám úžasného chlapa se kterým si rozumím naprosto ve všem... máme krásný vztah poměrně krátký (3 roky), všechno funguje skvěle až na jednu věc - nemá zájem o sex.... ale to tak, že vůbec... nespíme spolu třeba půl roku a to vůbec nepřeháním. Tento problém se objevil hned po půl roce vztahu... tehdy jsem si myslela, že ho nepřitahuju, měla jsem totiž vážné problémy se žaludkem a hodně jsem tehdy zhubla. V této době však už mám postavu hezkou, sportuji, pracuji na sobě.. nic se nezměnilo. Věřte mi, že marné pokusy dobývání, prádýlko, pomůcky, porno... to už jsem vzdala... už mě nebaví se doprošovat. Hodněkrát už jsme spolu o to mluvili a on vždycky tvrdí, že mnou to není... že ho sex prostě nebaví a nikdy nebavil.

Občas je mi teda, že bych se rozeběhla hlavou proti zdi jak moc už mi to chybí, ale nějak pro mě on i náš vztah bylo pořád víc než sex... asi to zní bláhově, ale řekla jsem si, že prostě se tedy bez sexu obejdu. Nějaké moje pocity jsem dokázala celkem zvládnout a chvíli to fungovalo, jenže teď... se mi (asi vlivem hormonů nebo co) úplně zamotala hlava. Zbláznila jsem se do chlapa z práce... jako nějaká puberťačka. Nemůžu jíst, spát, když spím tak se mi zdá o něm... jen když kolem mě projde lechtá mě kolem žaludku. No myslela jsem si, že mě to přejde... protože jsme kolem sebe jen tak procházeli a ani spolu nikdy nepromluvili. Potom jsme se ale potkali v autobuse, zjistili, že vystupujeme na stejném místě... tak už jsme měli po druhé možnost si jen tak spolu hodinu povídat.

Že mám přítele a mám zamotanou hlavu někým jiným... to bych sama nějak dokázala vyřešit... vyjasnit si v sobě co vlastně chci, nechat to času atp... horší spíš je, že já nějak nedokážu fungovat normálně. Největší problém asi je ten, že je o 10 let starší (ten muž z práce)... pravdou je, že když už jsem se někdy zamilovala, tak do staršího (z čehož nikdy nic nebylo) a mé vztahy vyplynuly spíš z toho že jsem se nechala od stejně starého kluka "ukecat". Stejně to bylo i s nynějším přítelem, ale to se hodně rychle změnilo... až na ten sexuální život bylo všechno jako z pohádky.
A já... jsem teď už ze všeho tak zmatená... že bych si o tom potřebovala s někým promluvit.. jenže nemám s kým.
 
arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na vztah bez sexu máš ještě poměrně dost času. Tak asi 60 let

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to osobně nezvládla, kloubouk dolů, že jsi to vydržela tak dlouho... To jsi měla za 2 a půl roku vztahu (nepočítám ten půl rok, kdy to asi bylo častější), sex cca 5x?! To mám já za jeden víkend..

arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No... taky už mi z toho pěkně hrabe.... :/ upřímně vám řeknu ač je mi to trochu trapný, že mě vzrušuje už i chlapská voňavka... pak nemam blbnout ... jen nějak nevím co s tím, všechno ostatní je naprosto dokonalý, rozumíme si úplně ve všem... nechci o něj přijít a být nevěrná? To už vůbec ne... to si prostě nezaslouží

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na H.A.N.A: No jo holka, ale ono na výběr zase tak moc nemáš, protože Ti to evidentně vadí a chybí, což je dost normální.

Dlouhodobě se takto nespokojeně nedá žít.
Evidentně je to pro Tebe překážka, což chápu a tak, pokud chceš i přesto váš vztah udržet, nezbude Ti nic jiného než si najít jiné řešení, protože když už Ti to teď leze na mozek, jak říkáš, tak to stejně nějak časem vygraduje.

Není lehké ukončit jinak fungující vztah "jen" kvůli sexu, ale na druhé straně by sis měla přebrat, co vlastně od života očekáváš za rok, dva či deset let, zda jsi schopná se s takovou absencí sexu vyrovnat i později.

Čas totiž běží a když je to pro Tebe problém teď, pokud si nenajdeš jiný ventil, bude to nejspíš problémem i dál a pak?.......

arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Víte... já vám to řeknu úplně upřímně... i kdybych to všechno vyřešila tak, že bych se s přítelem rozešla... (asi to bude znít blbě) ale vůbec si nějak nedokážu představit, že bych vůbec dokázala "sbalit" někoho jinýho... to kolikrát myslim na takový kraviny jestli ještě vůbec umim chlapa zaujmout, jestli ještě vůbec umim ho (třeba zrovna v tý posteli) nějak rozmazlit.... přítel o tohle nikdy nijak nestál, když jsem si s ním chtěla na začátku vztahu nějak hrát... tyhle věci ho vůbec nevzrušovaly.. tehdy mi řekl, že třeba orální sex ho vůbec nebaví.

Za tu dobu mi hodně kleslo sebevědomí a i když mi tvrdí jak jsem krásná a že mnou to není, že to tak měl i předtím... stejně mi do hlavy pořád lezou myšlenky, že jsem prostě buď hnusná, nepřitažlivá nebo střevo.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak se k tomu staví tvůj přítel?
Nepadne ho vůbec někdy, že tím strádáš? Že jeho to sice nebaví, ale tebe to psychicky i fyzicky frustruje?
Popravdě, nechápu, jak můžeš váš vztah hodnotit jako úžasný a skvělý, když mu chybí tak podstatná složka, jako je sex. Já si to teda nedovedu představit, že by mi manžel oznámil, že ho sex nebaví a ty se s tím srovnej jak chceš Přitom musí vědět, že ti to ničí sebevědomí, že fyzicky strádáš a trápíš se tím.. Opravdu tě tak miluje, že je mu tohle jedno? Možná prostě nemáš srovnání a nepoznala jsi vztah, kde si dva lidé rozumějí se vším všudy, tedy i v sexu..
Vím, že možná, že tu je někdo, kdo má zkušenosti s manželstvím bez sexu, ale to může podle mne fungovat jedině tehdy, když jsou oba partneři podobně chladní, takže to nechybí ani jednomu z nich a jsou to spíš přátelé než partneři nebo jeden z nich odmítá sex a toleruje tomu druhému, že si to hledá někde jinde.
Jestli je tvůj kolega ten pravý, to fakt nevím, věkový rozdíl 10 let určitě není určující pro to, jestli to klapne nebo ne.. Spíš je to teď s tebou tak, že tě prostě přitahuje hlavně fyzicky, páč jsi deprimovaná nedostatkem sexu.
Můj názor je, že chlapů je kolem tebe hafo a nevidím důvod, proč si kazit nejlepší roky života s někým, kdo ti nevyhovuje..
Jestli už jsi zkusila všechno a výsledek je stále jedno číslo za půl roku, pak je asi na čase hodit ručník do ringu a jít dál

arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: Popravdě, nechápu, jak můžeš váš vztah hodnotit jako úžasný a skvělý, když mu chybí tak podstatná složka, jako je sex

Toho srovnání opravdu moc nemám to je pravda... předtím jsem byla 7 let s klukem, který byl až chorobně žárlivý všechno mi zakazoval, občas přilítla i nějaká ta facka... v dětství jsem neposlouchala nic jiného než jak se rodiče perou a hádaj, takže chlapa, který je tolerantní, hodný, pozorný a taky zodpovědný hodnotím jako jednoho z nejlepších.

Ono se to všechno hodně špatně popisuje... chtěla jsem vztah, kde by si dva lidi dokázali spolu sednout a promluvit v klidu, kde se oba zamyslí nad svýma chybama a zkusí s nima něco udělat, kde jeden druhého tolerují a neurážejí se. Vztah ve kterém dva lidi tráví společné chvíle třeba jen tím, že si spolu sednou večer u čaje a povídají si o blbostech - tohle všechno mi tenhle vztah dává. Paradoxně je přítel i hodně mazlivý, neusnul by kdybysme nebyli přitulení... někdy mám pocit, že je pořád malý nedomazlený chlapeček, kterému chybí maminka. Protože mazlit, pusinkovat... to on by pořád. Je takový, že mi řekne, že mi to sluší... přinese mi sem tam kytku nebo sušenku, nějakou blbinku... je vidět, že na mě myslí, často mi říká jak by beze mě nemohl být a že jsem to nejlepší co ho potkalo. No prostě takové ty maličkosti, které ženská potřebuje a běžně je od chlapa nedostává. ALE má to velké ALE....

Já osobně o sobě můžu říct, že mám taky hodně nízké libido... tedy oproti tomu co je zřejmě "normální". No ale... ne tolik. V předchozím vztahu jsem měla naprosto opačný problém - chtěl pořád... ale je teda pravda, že já jsem se do sexu pořád nutila nebo se mu to snažila nějak vynahradit. Jako nutit se taky neni dobrý... jen uvažuju nad tím rozdílným myšlením.

On nynější přítel je hodně citlivý, ohleduplný... jen ne v tomhle.... i když se snažím si s ním o tom promluvit.. už i z mé strany padla otázka, jestli mu vůbec nevadí, že se trápim. On má vždycky jen sklopenou hlavu jako potrestané dítě a člověk aby z něj páčil každé slovo... pak se rozbrečí a řekne, že o mě nechce přijít, že mě miluje a že nechce abych se trápila. Ale nikdy nepřijde s žádným řešením. Člověk by očekával, že třeba navrhne co s tím budeme dělat... ale my si o tom promluvíme ... resp já mluvím o tom proč mě to trápí a on sem tam odpoví na nějakou otázku a po pár hodinách jako by se nic nestalo a jede se dál. Takže v tomhle vůbec nevim co se mu děje v hlavě...

Cituji amelie1111: Jestli je tvůj kolega ten pravý, to fakt nevím, věkový rozdíl 10 let určitě není určující pro to, jestli to klapne nebo ne..

Noo ten pravý to rozhodně neni a já se zrovna u něj ani neminím o nic pokoušet - je ženatý a i kdyby nebyl... nějak si ani nedokážu představit, že by mě mohl vnímat jako ženskou. Můj problém je, že když už jsem se opravdu hodně do někoho zbláznila byl to starší chlap.... starší chlapi mě prostě fyzicky přitahujou, konzervativní typy úplně nejvíc, ale podle mě jsem pro ně malý tele Mně sice je 28, ale fyzicky vypadám o 10 let mladší... a kdyby jen o 10 let, často se mi stává, že musím ukazovat občanku když si chci koupit blbý pití

No a dřív jsem třeba uměla aspoň flirtovat, dát chlapovi najevo, že se mi líbí... ne nijak přehnaně, nikdy jsem nebyla nějaká koketa, ale bývala jsem docela sebevědomá. Kdežto po těch mých neúspěšných tanečkách v prádle se cítím jako totální magor a už nejsem s chlapem schopná udržet ani oční kontakt... a se mi vůbec nemusí líbit.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hele a není tvůj přítel trochu zženstilý?
Mazlit se, pusinkovat, plakat, klabosit po večerech, smutně koukat, když je mu něco vytýkáno...
Ja úplně chápu, když máš takové zkušenosti s neurvalými chlapy, tak takový hodný a citlivý kluk ti musí připadat jako výhra, ale podle mě je to možná zase druhý extrém..
Je na tebe psychicky fixovaný, ale fyzicky ho nepřitahuješ. To je dost znepokojující.Nemůže být jinak orientovaný? Jen se ptám..Prostě nechápu, že ti dává komplimenty, líbíš se mu, tráví s tebou mnoho času a přitom ho vůbec nepřitahuješ. "Nomální" chlap by se na tebe za těchto okolností vrhal min. 2x týdně

Průšvih je, že v takových případech hledá problém na své straně ten, kdo ho vlastně vůbec nemá. Ty jsi určitě atraktivní a přitažlivá žena, ale protože tvůj kluk na to jaksi nereflektuje, tak v tobě celkem sobecky vyvolává pocit, že za to můžeš ty, protože nejsi dostatečně žádoucí..

arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: Nemůže být jinak orientovaný?

Taky už mě to napadlo... ale moc mi to nesedí - na začátku vztahu uměl být vášnivý a i teď když už k něčemu dojde tak neni nijak chladnej - naopak je tak "vášnivej" že je za 10 min hotovo :/ :/ I proto mě dost překvapilo když mi řekl, že ho to nebaví, protože když už tak to tak vůbec nevypadá (že by ho to nebavilo)... na otázku jestli to celý teda vždycky hraje mi nijak neodpověděl. Moc si neumim představit, že by to dokázal takhle zahrát, ale... kdo ví, jsem z něj vážně hrozně zmatená... a zase paradoxně s nim se mi sex (narozdíl od bývalého) líbí... no ale to taky může bejt tim, že je ho tak málo, že si pak člověk přijde jako utrženej ze řetězu :/

No jenže už vážně tak blbnu, že jsem se dokázala už několikrát rozbrečet jako malá holka, když byl po deseti minutách konec... a ještě hůř - už začínam bejt i urejpaná...

Nedávno jsme stáli v obchodě a on dal na pás kondomy (1. jeho náznak vlastní iniciativy) a mě nenapadlo nic jinýho než mu říct - "my to k něčemu potřebujem?" - urazil se. No... samozřejmě jsme je k ničemu nepotřebovali a předpokládám že nám opět ta jedna krabička vydrží na celý rok. Když to takhle napíšu teprve si uvědomuju jak je to hrozný... neni mi ani třicet a bez přehánění nevypotřebuju za rok 4 kondomy :/

No já vám strašně děkuju, že to aspoň tady můžu s někym probrat... už jsem vážně jak praštěná. Připadam si jako jeptiška

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, já nevím, normálně to ber z mé strany jenom jako čirou spekulaci, ale napadlo mě, že sex potřebuje, což se projeví ve chvíli, kdy na něj konečně dojde a v tu chvíli ho to i "baví", ale ty ho nepřitahuješ. Asi ne proto, že bys měla 150 kilo a bradavici na nose. Jestliže jsi normální dobře vypadající holka, pak to spíš vypadá, že ho prostě nepřitahují normální dobře vypadající holky
Ale když to netušíš ty, tak já to tuplem nemůžu vědět
Každopádně, nemarni čas a najdi si partnera, se kterým budeš spokojená. Ja chápu, že absence sexu je pořád lepší alternativa, než fackovaná a žárlivé scény..ale.. fakt je to o tolik lepší ?

arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: ale ty ho nepřitahuješ

joo to mě napadá víc než často... potom ale zase nechápu to ostatní - náš vztah začal kamaráděním... on mě chtěl a dobýval, což bylo milé, ale já tehdy chtěla být sama... byla jsem po tom sedmiletém vztahu a chtěla jsem si "odpočinout" od chlapa. No potom mi imponovalo jak je právě hodný, pozorný... atp

Každopádně se mnou rád chlubí - což mi lichotilo... hodněkrát mi vyprávěl jak se na mě musel pořád dívat, jak jsem krásná a já nevim co a jak se mu na mě líbí tohle, tohle, tohle... hlavně mi na začátku vztahu vyprávěl jak ho jeho bývalá téměř znásilňovala... že prostě v noci když spal se ho na nic neptala a vzala si co chtěla - což si moc neumim představit, ale každopádně mi tím došlo, že u nich byl problém stejný. Když se snažím si s ním o tom promluvit tak tvrdí, že to s jeho bývalou bylo u něj stejné. A jeho bývalá je opravdu velice krásná holka...

Takže - opravdu NEVÍM... buď mi lže nebo on sám vlastně vůbec neví... chtělo by to sexuologa, ale na tohle moc nereaguje...

arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem úplně blbá - nechápu jakto že mi to za celý ty tři roky nedošlo i když to mam úplně na talíři. Tohle potvrzuje, že dostat problém z hlavy ven znamená podívat se na to z jiné stránky a tím i najít řešení.

Přítel je kuřák marihuany - kouří jí už 7 let! Já mu to tolerovala protože on není žádný vyhulenec, takový ten typický na první pohled rozpoznatený.... prostě si zakouří po práci a není na něm ani poznat, že by cokoli kouřil. Každopádně to je odpověď - i dle článků na netu, dlouhodobý užívání marihuany výrazně snižuje libido. Otázkou je, zda se něco změní když kouřit přestane ... moc dobře totiž nerozumím tomu zda marihuana libido zničí nenávratně nebo ho snižuje jen dočasně při užívání....

arrow
Neprodává v Bazaru

Vím že to asi není úplné řešení, ale co třeba příteli jenom navrhnout aby sis tebou jenom hrál? Občas to tak s přítelem děláme (když jsem třeba měla zánět tam "dole" a brala jsem antibiotik) tak jsem udělala dobře jenom já jemu a obráceně... Za zkoušku nic nedáš...

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji H.A.N.A: Přítel je kuřák marihuany - kouří jí už 7 let! Já mu to tolerovala protože on není žádný vyhulenec, takový ten typický na první pohled rozpoznatený

No, bingo
Jak často to hulí? Počítej s tím, že jestli toho včas nenechá, tak z něj budečasem nejen impotent, ale i dost mentálně zpomalenej impotent.
No, holka, good luck.
Na tohle téma tu bylo taky x diskuzí. Našli se i tací, kteří tvrdili, že kouření marihuany je neškodná zábava. Ja osobně bych se huliče nedotkla třímetrovou tyčí, jsem na to doslova alergická. Ale to je čistě můj názor, jistě ti tu pár holek řekne, že lepší hulič než alkoholik. Ja říkám, díky Bohu za mého relativně normálního chlapa

 

Váš příspěvek

Vztah bez sexu X starší muž

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené