Smazat

Vztah bez sexu X starší muž

Vztah bez sexu

Je mi 28let, mám úžasného chlapa se kterým si rozumím naprosto ve všem... máme krásný vztah poměrně krátký (3 roky), všechno funguje skvěle až na jednu věc - nemá zájem o sex.... ale to tak, že vůbec... nespíme spolu třeba půl roku a to vůbec nepřeháním. Tento problém se objevil hned po půl roce vztahu... tehdy jsem si myslela, že ho nepřitahuju, měla jsem totiž vážné problémy se žaludkem a hodně jsem tehdy zhubla. V této době však už mám postavu hezkou, sportuji, pracuji na sobě.. nic se nezměnilo. Věřte mi, že marné pokusy dobývání, prádýlko, pomůcky, porno... to už jsem vzdala... už mě nebaví se doprošovat. Hodněkrát už jsme spolu o to mluvili a on vždycky tvrdí, že mnou to není... že ho sex prostě nebaví a nikdy nebavil.

Občas je mi teda, že bych se rozeběhla hlavou proti zdi jak moc už mi to chybí, ale nějak pro mě on i náš vztah bylo pořád víc než sex... asi to zní bláhově, ale řekla jsem si, že prostě se tedy bez sexu obejdu. Nějaké moje pocity jsem dokázala celkem zvládnout a chvíli to fungovalo, jenže teď... se mi (asi vlivem hormonů nebo co) úplně zamotala hlava. Zbláznila jsem se do chlapa z práce... jako nějaká puberťačka. Nemůžu jíst, spát, když spím tak se mi zdá o něm... jen když kolem mě projde lechtá mě kolem žaludku. No myslela jsem si, že mě to přejde... protože jsme kolem sebe jen tak procházeli a ani spolu nikdy nepromluvili. Potom jsme se ale potkali v autobuse, zjistili, že vystupujeme na stejném místě... tak už jsme měli po druhé možnost si jen tak spolu hodinu povídat.

Že mám přítele a mám zamotanou hlavu někým jiným... to bych sama nějak dokázala vyřešit... vyjasnit si v sobě co vlastně chci, nechat to času atp... horší spíš je, že já nějak nedokážu fungovat normálně. Největší problém asi je ten, že je o 10 let starší (ten muž z práce)... pravdou je, že když už jsem se někdy zamilovala, tak do staršího (z čehož nikdy nic nebylo) a mé vztahy vyplynuly spíš z toho že jsem se nechala od stejně starého kluka "ukecat". Stejně to bylo i s nynějším přítelem, ale to se hodně rychle změnilo... až na ten sexuální život bylo všechno jako z pohádky.
A já... jsem teď už ze všeho tak zmatená... že bych si o tom potřebovala s někým promluvit.. jenže nemám s kým.
 
arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Rezakoky: Vím že to asi není úplné řešení, ale co třeba příteli jenom navrhnout aby sis tebou jenom hrál? Občas to tak s přítelem děláme (když jsem třeba měla zánět tam "dole" a brala jsem antibiotik) tak jsem udělala dobře jenom já jemu a obráceně... Za zkoušku nic nedáš...

Věř mi i to už jsem zkoušela.... ale on prostě když nemá chuť tak nemá chuť

A to mně tohle připadalo naprosto normální, že by to tak běžně v páru mělo prostě chodit

arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: Jak často to hulí?

Kouří denně...

no já to taky brávala jako neškodnou věc, protože znám spoustu inteligentních lidí, vysokoškoláků, na kterých by člověk absolutně nepoznal, že hulí (což je přesně případ mého přítele) je to prostě pro něj takovej relax po práci, já vim, že ani nehulí pro ten stav, protože ten po těch letech už absolutně nemá... věřim že kdyby to nahradil nějakým tabákem tak mu to po psychické stránce dá to samý... já to celou tu dobu tolerovala, nikdy mi to nijak nevadilo, ale to mi jaksi nedocházelo, že to je příčina... pořád jsem chyby hledala v sobě

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji H.A.N.A: Kouří denně...

..už sedm let. No, pane jooo
A teď čekáš, že ho požádáš, aby s tím přestal, protože s ním chceš mít sex častěji, než jednou za půl roku
Proč by to dělal? Takhle mu to vyhovuje, pěkně jointíka po práci a hned je všechno more easy
Hele, popravdě, já nevím, co je větší průšvih, jestli to, že je impotent nebo to, že je závislý na marihuaně. Každopádně za pár let, až netrefí z práce domů, ta absence sexu může být váš nejmenší problém...

Kouří denně... 7 let....
tak tohle by pro mě byl teda mnohem větší problém než to, že se mnou nechce spát...

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli ta oslava konečného vítězství není předčasná... Marihuana má na lidi různé účinky, někomu libido snižuje, někdo nepozoruje žádné změny a někdo je potom nadrženější a pochvaluje si lepší sex. Nehledě na to, že když si dá s kámošema jednoho po práci, tak to opravdu není žádný hulič. Může s tím na zkoušku přestat, ale zázraky bych nečekal.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kopaj: Nehledě na to, že když si dá s kámošema jednoho po práci, tak to opravdu není žádný hulič.

Ne, to opravdu není Btw.: jestli si dá jednoho, to jsem nikde nevyčetla. Ty jo?

Cituji kopaj: Může s tím na zkoušku přestat, ale zázraky bych nečekal.

No, já bych spíš nečekala zázrak, že s tím ze dne na den přestane, třeba na zkoušku , když hulí imrvére už sedm let.

Cituji kopaj: Marihuana má na lidi různé účinky, někomu libido snižuje, někdo nepozoruje žádné změny a někdo je potom nadrženější a pochvaluje si lepší sex.

To fakt netuším, z toho, co vím z různých zdrojů, může dlouhodobé užívání marihuany způsobovat různé potíže, od psychických až po sexuální. Ale to už je věc zakladatelky, přece když žije už tak dlouho s huličem, tak už si o tom určitě leccos zjistila. Docela mne překvapuje, že ten nezájem o sex začala přičítat marihuaně až včera, to se přece docela nabízí, ne?!

arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: Proč by to dělal? Takhle mu to vyhovuje, pěkně jointíka po práci a hned je všechno more easy

Jak říkám neni hulič jako hulič.... on je inteligentní chlap a naštěstí se mi to i potvrdilo, včera jsme si o tom hoooodně dlouho povídali a přistoupil na to že přestane. Neřikám, že to bude jednoduchý, ale je to první krok

Cituji Cherry_: Kouří denně... 7 let....
tak tohle by pro mě byl teda mnohem větší problém než to, že se mnou nechce spát...

nevím - on si každý pod tím představí že je nějaká smradlavá, nemytá smažka, co má denně malý červený očíčka a už ani neví co mluví. Samozřejmě že jsem měla různý strachy a dala jsem mu i dřív najevo, že bych byla klidnější kdyby přestal, ale tolerovala jsem mu to... stejně tak jako on mě toleruje spoustu věcí.

Cituji kopaj: Jestli ta oslava konečného vítězství není předčasná...

jsem ráda, že mě to vůbec napadlo - jak řikám občas má člověk něco přímo před nosem a nedojde mu to

Cituji kopaj: Nehledě na to, že když si dá s kámošema jednoho po práci, tak to opravdu není žádný hulič.

Já ale nikde nepsala, že si dá s kámošema jednoho po práci....

Cituji amelie1111: No, já bych spíš nečekala zázrak, že s tím ze dne na den přestane, třeba na zkoušku

...jak řikám - lehký to nebude, uvidíme jak to všechno dopadne...

Cituji amelie1111: Docela mne překvapuje, že ten nezájem o sex začala přičítat marihuaně až včera, to se přece docela nabízí, ne?!

...proto jsem psala, že jsem úplně pitomá, mam to přímo před nosem a furt hledam chyby někde jinde

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111:
Jestli je ochoten s tím přestat, pak je to na dobré cestě.
Ja věřím tomu, že je tvůj kluk chytrej a slušnej chlap, když napíšu hulič, neznamená to, že, je to asociál, ale nazývejme věci pravými jmény. Když někdo kouří denně cigarety, je to kuřák. Když někdo denně hulí trávu, je to hulič. Nebo kuřák marihuany, vždyť je to jedno. Jde o to, že to je závislost jako každá jiná a tyhle závislosti zničily život už mnoha chytrým a schopným lidem, o tom žádná...
Jestli máš ještě sílu a chuť to s ním zkusit, já ti držím palce, ale lehké to nebude.
Když přestane hulit, třeba přestane být takový pohodář a jestli se mu vrátí chuť na sex, to taky nikde není psáno.. Asi nemá cenu si to idealizovat.
Tak hodně štěstí

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zakladatelka neříkala nic o jednom, ale dle jejího popisu hulí minimálně. Když si budeš dávat k večeři decku vína, tak to bude dlouhodobé užívání, ale cirhózu jater a demenci si z toho nevypěstuješ. A za závislou alkoholičku se také nebudeš považovat. Negativní účinky marihuany se objevují při úplně jiných dávkách.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kopaj: Zakladatelka neříkala nic o jednom, ale dle jejího popisu hulí minimálně

No, to právě nijak nevyznělo. Psala, že hulí denně.

Cituji kopaj: Negativní účinky marihuany se objevují při úplně jiných dávkách.

To fakt neumím posoudit, u nás doma nikdo nekouří, ani marjánu, ani cigarety
Popravdě, asi neznám nikoho, kdo si dává celý život jednu deci vína denně. Buď lidé nepijí vůbec nebo příležitostně nebo v tom docela slušně lítají. Proto se těmto látkám říká návykové Ja mám víno ráda, jiný alkohol nepiju a potrpím si na kvalitní vína, ale každý den si ho určitě nedám, to už bych se opravdu považovala za závislou.. Na tohle fakt majzla, to je jedno jestli jde o chlast, marjánu nebo jiné drogy..

arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: Tak hodně štěstí

Moc díky Hlavně za to, že to tu můžu probrat, fakt mi to pomáhá utřídit si myšlenky....

Cituji kopaj: Zakladatelka neříkala nic o jednom, ale dle jejího popisu hulí minimálně.

No... já teda už nevim jak mluvim jo Ale o množství tu vůbec nebyla řeč - popisovala jsem, že nepatří mezi ty vymaštěnce, co smrdí, nevědí co se děje kolem a na první pohled jsou to huliči. Vidim na něm sama, že je to pro něj jak dát si cígo na uklidnění... nebudu tu vypisovat množství v gramech, ale kouří trávu denně. Podle mě pokud někdo vyhulí za den několik jointů (byť si balí vyšší poměr tabáku než trávy) je to prostě pravidelnej přísun CBD. A když má někdo 7 let v kuse pravidelnej přísun CBD - byť nižší než jinej hulič, nějakej vliv to mít musí.

Já absolutně neřikám, že přestat hulit je výhra.... třeba to žádnej vliv mít nebude.... nebo to bude mít vliv úplně jinej než očekávám... každopádně aspoň budu vědět, že jsem udělala všechno pro to, abych zachránila svůj vztah s člověkem kterýho si vážim, než abych okamžitě spálila mosty a hodila ho přes palubu.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji H.A.N.A: Moc díky Hlavně za to, že to tu můžu probrat, fakt mi to pomáhá utřídit si myšlenky....

No, není zač, přesně tak to musíš brát.

Já o téhle problematice nic moc nevím, ale vygooglila jsem si před chvílí tyhle stránky, které vytvořil člověk, co se také odnaučoval kouřit trávu. Jsou tam nějaké informace o účincích marihuany, o rizicích, abstinenčních příznacích apod.

Třeba ti to pomůže. Myslím, že obecně toho bude o této problematice na netu hafo..
Hlavně si pamatuj,že nejen TY, ale hlavně ON musí chtít vyřešit ten problém.
Takže, good luck, Hanko

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No právě že jsi psala, že to na něm není vidět. Z toho plyne, že toho moc nenahulí a do krve nedostane. To bych se víc obával toho tabáku, protože tam negativní efekty prokázané jsou.

Pod "udělat všechno" se vejde spousta věcí, většinu z nich asi nebudeš chtít vyzkoušet. Smysluplnější by bylo pokusit se dostat ho k sexuologovi, který by zjistil, jestli nemá zdravotní problém nebo nějaký psychický blok.

Ale nejjednodušší vysvětlení stejně bude, že na sex holt není. Ono i zlepšení o 100 % ve vašem případě znamená sex jednou za dva až tři měsíce a je otázka, jestli by ti to stačilo.

arrow
profile_image
Wildbird
od 26. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na H.A.N.A: Já teda nevím a nechci se tě nějak dotknout, ale napadá mě....není tvůj přítel na kluky?

Edit: Aha, tak už jsem dočetla celou diskuzi a vidím, že problém je jinde. No, přeji ti hodně síly k řešení nelehké situace, ať to zvládneš!

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji H.A.N.A: třeba to žádnej vliv mít nebude

Ano, bylo by dobré počítat i s tím, že to spolu nijak nesouvisí.

 

Váš příspěvek

Vztah bez sexu X starší muž

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené