Smazat

Vztah bez sexu X starší muž

Vztah bez sexu

Je mi 28let, mám úžasného chlapa se kterým si rozumím naprosto ve všem... máme krásný vztah poměrně krátký (3 roky), všechno funguje skvěle až na jednu věc - nemá zájem o sex.... ale to tak, že vůbec... nespíme spolu třeba půl roku a to vůbec nepřeháním. Tento problém se objevil hned po půl roce vztahu... tehdy jsem si myslela, že ho nepřitahuju, měla jsem totiž vážné problémy se žaludkem a hodně jsem tehdy zhubla. V této době však už mám postavu hezkou, sportuji, pracuji na sobě.. nic se nezměnilo. Věřte mi, že marné pokusy dobývání, prádýlko, pomůcky, porno... to už jsem vzdala... už mě nebaví se doprošovat. Hodněkrát už jsme spolu o to mluvili a on vždycky tvrdí, že mnou to není... že ho sex prostě nebaví a nikdy nebavil.

Občas je mi teda, že bych se rozeběhla hlavou proti zdi jak moc už mi to chybí, ale nějak pro mě on i náš vztah bylo pořád víc než sex... asi to zní bláhově, ale řekla jsem si, že prostě se tedy bez sexu obejdu. Nějaké moje pocity jsem dokázala celkem zvládnout a chvíli to fungovalo, jenže teď... se mi (asi vlivem hormonů nebo co) úplně zamotala hlava. Zbláznila jsem se do chlapa z práce... jako nějaká puberťačka. Nemůžu jíst, spát, když spím tak se mi zdá o něm... jen když kolem mě projde lechtá mě kolem žaludku. No myslela jsem si, že mě to přejde... protože jsme kolem sebe jen tak procházeli a ani spolu nikdy nepromluvili. Potom jsme se ale potkali v autobuse, zjistili, že vystupujeme na stejném místě... tak už jsme měli po druhé možnost si jen tak spolu hodinu povídat.

Že mám přítele a mám zamotanou hlavu někým jiným... to bych sama nějak dokázala vyřešit... vyjasnit si v sobě co vlastně chci, nechat to času atp... horší spíš je, že já nějak nedokážu fungovat normálně. Největší problém asi je ten, že je o 10 let starší (ten muž z práce)... pravdou je, že když už jsem se někdy zamilovala, tak do staršího (z čehož nikdy nic nebylo) a mé vztahy vyplynuly spíš z toho že jsem se nechala od stejně starého kluka "ukecat". Stejně to bylo i s nynějším přítelem, ale to se hodně rychle změnilo... až na ten sexuální život bylo všechno jako z pohádky.
A já... jsem teď už ze všeho tak zmatená... že bych si o tom potřebovala s někým promluvit.. jenže nemám s kým.
 
arrow
profile_image
H.A.N.A
od 18. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: Jsou tam nějaké informace o účincích marihuany, o rizicích, abstinenčních příznacích apod.

Díky pročtu...

Cituji amelie1111: Hlavně si pamatuj,že nejen TY, ale hlavně ON musí chtít vyřešit ten problém.

Joo a to je kámen úrazu... zatím si moc nejsem jistá tim, že by to tak cítil taky... spíš to vnímám tak, že to bral jako ultimátum. I když zase třeba včera, šel ke kámošovi a asi na mě bylo vidět, že jsem se lekla té představy, že si spolu daj jointa. Hrozně hezky mi řekl "neboj se, já hulit nebudu.... už ne...já o tebe nechci přijít" .... což vyznělo tak nějak, jako že to má srovnaný a dneska zase opak: "hele a to už si jako nesmim zahulit nikdy v životě?"

Takže vůbec nevim co si mam myslet. Snažim se bejt tolerantní, nechovat se jak typická pipina co hysterčí kvůli každý blbosti... nikdy jsem ho do ničeho nenutila, ale nějak v tomhle.... asi bych nikdy nečekala, že to řeknu, ale ta absence sexu už mi fakt leze na mozek. Řeknu to úplně na plnou hubu: pomáhat si sama... to už mě vážně vůbec nebaví a většinou po tom začnu ještě brečet jak malá holka. No připadam si prostě jak nějakej loudil... sedim v metru, projde kolem mě hezkej chlap co příjemně voní a mě začne šimrat celý tělo.

Asi budu znít jako hroznej pokrytec, ale ač jsem vždycky byla věrná a hrozně jsem odsuzovala lidi, který ne... a připadalo mi povrchní že někdo může zahnout kvůli "blbýmu" sexu , obávám se, že kdybych měla nějkou příležitost tak už asi věrná nebudu.

Cituji Wildbird: No, přeji ti hodně síly k řešení nelehké situace, ať to zvládneš!

Děkuju

Cituji kopaj: No právě že jsi psala, že to na něm není vidět.

Myslím to tak, že většinu velkejch huličů člověk pozná na dálku... příklad: dredy, oblečení, očíčka, ten trávovej secifickej čmuch atp atp

Tráva s sebou nese prostě určitý stigma, když potkáte voňavýho, učesanýho, pěkně oblečenýho kluka neřeknete si hned o něm - to je hulič. A naopak jsou lidi, kterejm je to všechno fuk, je to na nich vidět na první pohled a sotva přestávaj bejt trošku vysmátý daj si znova a třeba bongo protože joint už jim nestačí - protože jim jde o ten stav. Většinou když už si někdo na trávu zvykne natolik, že mu to nic nenavozuje, změní model nebo množství nebo co já vim. Ten muj ne.... ten si pravidelně už 7 let dává pořád stejný množství a ač už mu to dávno nic nedělá.... má prostě rád tu svojí pohodičku dát si každej den ty svý jointy... když přijde z práce, před jídem, po jídle, u televize, u hry, u práce doma atp atp atp

arrow
profile_image
bonnie90
od 7. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na H.A.N.A: tak jak to vypadá?

 

Váš příspěvek

Vztah bez sexu X starší muž

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené