Smazat

Žárlivý přítel

Jsem s přítelem 5 let,a je asi chorobně žárlivý.někdy to fakt přehání.za celou tu dobu jsem si snad nikde nevyrazila.ze začátku jsem to neřešila,ale teď,asi poslední půl rok už mě to začíná obtěžovat

ze začátku se mi to zdálo milé a vůbec jsem to neřešila.když jsme spolu začli chodit bylo mi 17 a myslela jsem že jsem už se vyřádila,tak jsem chtěla být jenom s ním.ale teď je mi 21 a dochází mi,že pro život to není vůbec nic dobrého. jenže rozum říká NE ale srdce ANO.teď bych si prostě chtěla vyrazit s kamarádkami třeba na diskotéku,jenže je tak žárlivý že by byla fakt scéna,oba jsme horké hlavy takže by asi nezůstalo jen u slov.včera jsem byla se sestřenicí na pizzu,volal mi,říkal kdo ví kde jsem,sprostě mi nadal-i já jemu.myslím že jsem to snášela dlouho ale myslím že tohle byla poslední kapka.nevím jestli je to tou zimou,že nemám co dělat,nudím se a tak si chci někde vyrazit,v létě spolu pořád něco podnikáme,jezdíme na kolách na výlety a užíváme si jeden druhého.jenže mě to neskutečně psychicky deptá a nejhorší je,že ty hádky nejsou ani na úrovni a že si tzv. NEVIDÍ DO HUBY.
Už i jeden jeho kamarád mi řekl-a to je pár let zpátky-Vím že je to těžké,ale teď už se musíš řídit tím co je tady(ukázal na hlavu)a ne co je tady(ukázal na srdce)..často na ty slova vzpomínám. to je právě ten problém miluju ho,i přes jeho žárlivost,miluju jeho rodinu,ale vím že pokud budu pořád hledět a tohle,budu mít nejspíš smutný život
A ještě,vím ani já nejsem bez chyby,taky jsem žárlivá a asi dost,ale tohle co on dělá je asi fakt moc. někdy si připadám jako jeho majetek..
chtěla bych vědět jestli jste se s tím některá setkala,a pokud se přítel změnil a nebo to prostě zkončilo rozchodem.myslím že jsem udělala chybu už na začátku,že jsem mu tu jeho žárlivost odpouštěla a teď si myslí že je to normální a může si to ke mě dovolit.nebydlíme spolu a tak nevím jak by to bylo kdyby jsme spolu bydlet začli.změnilo by se něco?nebo by to bylo ještě horší?
a ještě bych chtěla říct,že bych tady nechtěla slyšet názory že jsem hloupá a tak-to je mi jasné,aspoň v tomhle ohledu jo,ale ráda bych tu slyšela pouze názory bez urážek. děkuji,moc mi to pomůže protože s rodinou a kamarádkami se o tom stydím mluvit. proto jsem to napsala právě sem,po dlouhém uvažování..
 
arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a můžu se zeptat,teď už máš přítele?

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano mám. A mám se skvěle. Najednou zjistíš, jaký chlap může být báječný. Řeknu, že jdu s holkama, on jde s klukama a pak se někde sejdeme. Kolikrát jsem doma a on jde s kamarádama a dojde v pět ráno a neřeším to. Potřebuje se vyřádit s klukama a ne jen být semnou. O to víc se na mě těší a je hrdý, že má někoho tolerantního. A pokud mě občas hryže to, co by se mohlo stát, jako že by mě podvedl nebo tak něco, nepřipouštím si to. Když to bude chtít udělat, udělá to a já se o tom nemusím vůbec dozvědět.

Víš, maminky znají svoje děti nejlíp a pokud i ona vidí, že je po otci není co řešit. I ten můjto tak měl, otec mamku i bil. Taky mi radila uteč a neztrácej čas. A já nevěřila a taky semnou ve finále švihl o zem. U tebe je to otázka času.

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačkaa: A já nevěřila a taky semnou ve finále švihl o zem. U tebe je to otázka času.

no mám li se přiznat tak to otázka času není ale pár krát se to i stalo..o to jsem tupější že zůstávám a miluju..pořád si říkám kdyby se ke mě choval takto někdo cizí tak je to můj nepřítel a já ho ještě miluju..je chyba ve mě?dá se tomu říct že je manipulátor?

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak a je to venku, já to tušila. UTÍKEJ! Bude jen hůř. A ano, je skvělý manipulátor, podívej co s tebou dělá a přesto tě něčím nutí ho milovat. Po rozchodu tě bude nenávidět a jindy zase milovat. Můj bývalý mi umí udělat zle i teď po dvou letech, co jsme od sebe. Ale za to jsem mu vděčná, aspoň vím, že byl pádný důvod odejít.

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačkaa: no jenže je pravda že na mě už delší dobu ruku nevztáhnul(což ho neomlouvá když už k tomu jednou došlo)..ale ty urážky když se hádáme to tu je no.chyba je ve mě,že jsem mu to vždycky odpustila. po tom včerejším extempore co předvedl do telefonu už začínám fakt silně uvažovat o rozchodu.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Annie: začínám fakt silně uvažovat o rozchodu.

To nestačí. Chce to udělat rázně! Ani nevíš jak moc ti přeju, bays v sobě sebrala všechny síly

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačkaa: Ani nevíš jak moc ti přeju, bays v sobě sebrala všechny síly

děkujuuu doufám že tu odvahu fakt najdu.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hlavně nad tím dlouze nepřemýšlej, vím o čem mluvím. A neohlížej se. Smaž všechny hezké sms a třeba nech jen ty špatné. Pomáhá to. A hlavně neustupovat. Takový člověk se bude jen horšit, nikdy se nepolepší.

Kdyby sis potřebovala ponadávat, postěžovat, jsem tu i přes SZ. Ale věř mi, nemůže být hůř, jen líp! držím ti pěšti!!

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

děkujii,moc si toho vážím.jelikož je to asi poprvé,co o tom mluvím i když jen virtuálně. Před chvílí mi volal a neumí překousnout,že jsem si zašla na pizzu..božeee,copak mu to nedochází?řekla jsem mu že nejsem jeho majetek a nejsem vězen.že nemám duvod cítit se provinile a at zapomene že se budu omlouvat nebo se cítit blbě,a zavěsila jsem.i tak si myslím,že si stojí za svým,že já jsem něco udělala špatně,ale kašlu na to.at si myslí co chce.ospravedlnovat se mu rozhodně nebudu.

to strašně rád si teda nemyslím, někoho omezovat je sobeckost, ne láska..a většinounejvíc žárlí ten, co má máslo na hlavě, bohužel..protože si představuje, že myslíš stejně jako on...vlastní zkušenost, taky bohužel...strašně rád- znamená nechat dýchat

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jj to je mi jasné,že mít rád znamená nechat dýchat.je to sobec a už mě to začíná štvát.má mě rád tím svým sobeckým zpusobem. A o to já už nestojím.na víkend za ním rozhodně nepojedu a nechci ho ani vidět u sebe doma.chci bý sama,někam si vyrazit a odreagovat se.a docela mi i spadl kámen ze srdce aspon tím,že jsem o tom dokázala mluvit tady.s jeho rodinou o tom mluvím,ale není to ono.

já měla chlapa, ketrýmu se zdálo (ve snu), že spim a černochem, v Anglii jsem s ním měla opravdu peklo, pak jsem zjistila, že mě podváděl, já blbka byla věrná..je to težký, hádky jsou hrozná věc, my s přítelem je máme, täky často hrozný a padnou slova, k¨terý pak šíleně bolí, ne sprostý, ale takový lituju, že jsme se poznali atd, vždy říká, že ho vyprovokuju a můžu si za to sama, ale já takový věci neřikám ani ve vzteku..tak pak nevim, jestli to myslel vážně nebo ne..pak příjde, omluví se...ale stejně to tam v hlavě máš a bolí to...ale taky si člověk dělá hodně sám nebo ne...?

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji petrahogen1: ale stejně to tam v hlavě máš a bolí to.

ano máš pavdu,to že se omluví,tím to nesmaže.

Cituji petrahogen1: ale taky si člověk dělá hodně sám nebo ne...?

nedělám něco,co by ho provokovalo. ale spíše jsem neměla dopustit,aby to tak bylo.už v těch 17 jsem mu neměla odpustit.byla jsem moc mladá,bylo mi 17,on byl můj 1.vztah a já ho milovala tak,že bych mu odpustila všechno na světě. a to byla ta chyba,si myslím.

tak jít asi dáljá stejně na vztahy od 17ti let do konce života nevěřim...člověk se hrozně změní..zkusit si o tom s nim ještě promluvi, v klidu, že by to musel být důvod k rozchodu, protože se v tom vztahu dusíš, že ho máš ráda, ale potřebuješ taky bejt a chodit někam bez něj...nevim, jak on reaguje, chlapy všechno berou jako vyčítání a hned začnou bojovat...

arrow
profile_image
Lady Annie
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji petrahogen1: nevim, jak on reaguje, chlapy všechno berou jako vyčítání a hned začnou bojovat...

jo je to tak.hned si to bere osobně,že on si teda taky vyrazí za holkama a přitom já mu neříkám že jdu za klukama..prostě mi příjde jak d*ebil.nevidí, neslyší,mluví si furt svoje..když mu řeknu že mě trápí jak se ke mě chová,příjde mi že mě nebere vážně..

 

Váš příspěvek

Žárlivý přítel

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené