Smazat

Zlí lidi

Dobrý den děvčata, jsem tu nová, ale již několik let jsem čtenářkou tohoto webu. Co mě podnítilo si založit účet a napsat? Zasáhla mě včerejší reportáž v Diváckých zprávách na Primě. Ukazovali, jak někdo se zbavil psa krutým způsobem. Uvázal ho v lese a pes tam několik dní umíral. Mě tyto případy (a že jich je kolem nás čím dál více) chytají za srdce a rvou. Divila jsem se mamce, že přepíná na jiný televizní kanál, když o týrání mluví, ale já už to taky nezvládám. V noci nespím, myslím na psi, kteří trpí kvůli bezohlednosti páníčka... Jsem majitelkou psa a vím, co pes prožívá, jak žije s rodinou, umí chápat situace a zároveň na ně adekvátně reaguje... Lidi jsou zlí a nechápu, že si tu zlost vybíjejí na nejlepším příteli člověka.
 
arrow
profile_image
lentilka006a5
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je to hrozný, ale myslím si, že nejlepší je, když to člověk "nebude řešit" - tím samozřejmě nemyslím předstírat, že se to neděje, ale já osobně sem strašně citlivej člověk a na takový reportáže se nedívám, ani články týkající se této problematiky nečtu, pak bych nemohla normálně fungovat.
Co na to říct, takový lidi postavit do řady a stř........ Na takový ubožáky lze použít pouze sprostý slova, a ani ty sou na ně moc milý...

arrow
profile_image
krusta
od 16. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na K.r.a.p.e.t.k.a: Ani mi nemluv! Když něco slyším, že bude ve zprávách nějaká reportáž o násilí na zvířatech, okamžitě přepínám. S tím je ale spojeno samozřejmě to, že když se něco děje přede mnou nebo v mém okolí, tak zasáhnu!

Když už jsme u toho, stala se mi předevčírem taková věc a nevím, jak mám zareagovat. Byla jsem na rozsvícení vánočního stromku na náměstí a běhal tam pes. Po chvíli jsem si uvědomila, že toho psa znám, že vím, kde bydlí. Takže jsem s ním upalovala domů, dala mu obojek a šla ho zavést k němu domů. Když jsem přišla k domu, stál hlouček lidí před plotem a jeho majitel se s nimi přes plot bavit. Tak mu říkám: "Dobrý večer. Neutekl vám pes?" a on, že ani neví. Tak mu povídám: "Není to náhodou váš pes?" a on že "Jó, ty darebáku, jaktože jsi utekl". Pak se k němu naklonil, že mu sundá obojek a ten pes na něj začal vrčet! No zůstala jsem jako opařená, protože tak hodného a milého psa, jako je tento, fakt neznám. Nechá se od cizích lidí hladit, lehne si přede mnou klidně i na záda a nechá se drbat na bříšku... Tak mu ten chlap říká jenom něco v tom smyslu, že "co to děláš ty lumpe" a jedna z těch ženských, co tam stály říká - "On na tebe vrčel? Jaktože vrčíš! No, to dostane, co?". Přiznám se, že jsem nic neřekla, protože jsem byla fakt v šoku. Tak milý pes, zbožňuju ho, shodou okolností už u nás jednou byl, když jim utekl, byl u nás přes noc, zamilovala jsem si ho. Teď bych jim ho nejradši sebrala. Nevím, co mám dělat, zase se tím hrozně trápím.

arrow
profile_image
LuxuryGirl
od 25. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když něco podobného běží v televizi, tak také přepínám... je to opravdu hrozné a nejhorší je, že s tím nic nemůžu dělat, proto je lepší na to nemyslet. Lidi jsou zlí a zlí budou, s tím bohužel nic neuděláme a nemá cenu se tím zaobírat, zbytečně se pak trápíme-

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji LuxuryGirl: Když něco podobného běží v televizi, tak také přepínám... je to opravdu hrozné a nejhorší je, že s tím nic nemůžu dělat, proto je lepší na to nemyslet. Lidi jsou zlí a zlí budou, s tím bohužel nic neuděláme a nemá cenu se tím zaobírat, zbytečně se pak trápíme-

S tím plně souhlasím. Taky je mi jich strašně líto a nejvíc pak člověka naštve, když s tím nikdo nic nedělá a dostanou za to ti lidé třeba jen pokutu (to myslím dostal ten chlap jak měl ty pejsky uvázané v té stodole, tak nakrátko, že si nemohli ani lehnout.) A oni mu ještě dva ty pejsky nechali!! To mi fakt rozum nebere!

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejhorší je to, že na tohle jsou i zákony tak nějak děravé. Když soused týrá děcko, tak by se s tím tak jako teoreticky možná dalo něco udělat, ale se zvířaty je to horší, až na nějaké opravdu křiklavé případy, kterých se chytne TV Nova.
Takový případ máme i u sousedů : mladý páreček se nastěhoval do bytečku, oba dva pracují, chodí domů až večer. Pořídili si štěňátko, aby byli in - asi cottona, podle vzhledu. Nechávají maličké štěndo samo celý den doma, navíc ještě podle všeho zavřeté v předsíni, ono samozřejmě v jednom kuse škrabe, píská, brečí, je to šílený - nejde o ten hluk, ale o to, že každému je pejska líto . Lidi kolem v baráku to zkoušeli po dobrém, slušně jim vysvětlovali situaci - nic. Můj bývalý dělá jen noční směny, nabídl se jim, že se bude o štěndo starat přes den on - nic. Přišla jsem na tři dny domů, hned jsem se se sousedkou pořádně chytla, řekla jsem ji pár nepříjemných faktů - stejně nic .... Na blití mi je z takových lidi, jen to píšu

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to smutné.
Jediný, co můžeme udělat je mít oči otevřený a pomáhat. Já sponzoruju finančně jednu organizaci, která odebírá psíky z množíren a z ulic a mohla jsem pomoct i tak, že jsme jednomu pejskovi poskytli dočasný domov a nakonec u nás zůstal.
S tím se pojí i chov bez PP a s PP, protože ti trápení jsou většinou kříženci různých ras. Těžko někdo bude trápit psa, kterého si koupil za deset tisíc a výš. I když i to se stává, ale mnohem méně.
Jinak pokud někomu pomáháte finačně, zjistěte si zda má transparentní účet a kam ty peníe jdou. Teď jsme řešili případ, že jedna paní si založila psí depozitum, měla u sebe asi deset psů, zadlužená až po uši, lidé jí na depozitum posílali peníze a ona je používala na jiné účely. Odebírali se jí někteří psi a byli plní blech a neměli ani základní očkování.

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Joo tak to nejsi sama, co takhle lituje týraná zvířata ať už to jsou psy nebo vyhladovělý koně Já sice nepřepínám jen nehybně koukám a nechápu, jak to ty lidi můžou udělat a nadávám na ně .. udělala bych jim to samí a ještě horší .. takové lidi fakt střílet nikdy nepochopím ... Vždyť sou proboha útulky ne ? ale ty lidi jsou tak bezcitní, že přivážou psa ke svodidlům na dálnici a aby se nepoznalo komu patří uřízme mu ještě k tomu ucho !! fakt se mi chce brečet z takových případů .. :'(

arrow
profile_image
Elis71
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to příšerný, čeho jsou lidi schopni. Taky mě to vždy zasáhne a je mi potom nanic. Lepší je se na ty zprávy nekoukat...Já bych ty lidi trestala stejně, oko za oko, zub za zub.

Cituji Elis71: Já bych ty lidi trestala stejně, oko za oko, zub za zub.

V takových případech pevně doufám, že se na každou vaří voda.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Já se kvůli tomu na zprávy ani nedívám. Stačí mi když občas něco zahlédnu. Je to samé týraní (ať už zvířat nebo dětí) a zabíjení. Mám z toho pak vždycky depku a děsí mě, co za zrůdy mezi námi chodí a hlavně kolik jich je. Z poslední doby si pamatuji akorát toho huskyho bez ucha a probodlou kachnu. Kachna sice není mazlík a někomu to může připadat vtipné, ale mně jí bylo dost líto. A co mě hodně zasáhlo bylo káně chycené do pasti od pytláků, ale to už je dýl. Mám doma papouška, tak jsem na ptactvo citlivější.

bohhužel, je také stále více lidí, kteří vidí za zvířetem jen svého psa nebo kočku, rybičky...a tím jejich pohled na zvířata která trpí končí....Ano, lidé jsou zlí, ale jsou zlí i na ostatní zvířata...Jaký je rozdíl v uvázaném psu a malém teleti které míří na jatka? Nejde mi o to, aby se přestalo jíst maso a všichni byli do roka vegany, ale přemýšlejí vůbec lidé nad tím, jak žije zbytek tvorů, které mi tak rádi konzumujeme? Nebo z nicj nosíme kožešiny....jaká je jejich smrt? že tou smrtí přijde vlastně až vysvobození?

Nad tímto je třeba uvažovat.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem na tom stejně, psy miluju víc než lidi. Já už na tohle v televizi ani nekoukám nemůžu , protože u toho pak vždy strašně brečím. Ani se mi o tom nechce rozepisovat Prostě no comment!

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už v tomhle začínám být extrémista a všeobecně považuju lidi za omyl evoluce.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mě to vždycky zdrtí zákony v tomhle státě jsou ostuda nejhrubšího zrna! Život a duši u/týraným zvířatům trest jejich tyrana už nevrátí, ale zde je prostě obrovská mezera v zákonech. Viz kauza Pozďátky... cca 80 psů + dalších zvřat v rukách dvou psychopatů a co se jim stane? Finanční postih? Very funny. A ještě policie a zachránci prosili majitele o souhlas k odebrání zvířat. Co se třeba stane partě "výrostků", kteří upálí kočku v kleci?? NIC se jim nestane. To byla prej klukovina. Taky very funny. Sadisti mezi námi vždycky byli a vždycky budou, s tím nikdo nic neudělá. Je potřeba mít oči otevřené a pomáhat jak se dá, podporovat instituce a sdružení, které se týráním zvířat zabývají. Víc dělat nelze. Vždycky když je na netu článek o týrání psa, tak se mi chce brečet, když čtu diskuzi - tam se totiž projevujou většinou jenom sadisti. Je to nechutné. Mám vztek a je mi smutno jenom na to pomyslím ! Vloni jsem v lese našla v zavřené krabici tři štěňátka, 2 zdechlé, to třetí mi umřelo v rukách cestou do města na veterinu, ještě teď je mi do breku. Normálnímu člověku to zlomí srdce, sadistovi to udělá dobře. Zvrhlej svět

 

Váš příspěvek

Zlí lidi

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené