Smazat

Zlí lidi

Dobrý den děvčata, jsem tu nová, ale již několik let jsem čtenářkou tohoto webu. Co mě podnítilo si založit účet a napsat? Zasáhla mě včerejší reportáž v Diváckých zprávách na Primě. Ukazovali, jak někdo se zbavil psa krutým způsobem. Uvázal ho v lese a pes tam několik dní umíral. Mě tyto případy (a že jich je kolem nás čím dál více) chytají za srdce a rvou. Divila jsem se mamce, že přepíná na jiný televizní kanál, když o týrání mluví, ale já už to taky nezvládám. V noci nespím, myslím na psi, kteří trpí kvůli bezohlednosti páníčka... Jsem majitelkou psa a vím, co pes prožívá, jak žije s rodinou, umí chápat situace a zároveň na ně adekvátně reaguje... Lidi jsou zlí a nechápu, že si tu zlost vybíjejí na nejlepším příteli člověka.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

V Americe není pes brán, jako věc a tresty za týrání tam jsou celkem dobrý.

Jinak samozřejmě je to hrozný, miluju zvířata. Ale nejhorší je, že se týrají i děti, lidi všeobecně, to je fakt děs. Na zprávy se už půl roku nedívám

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: psy miluju víc než lidi

Tak to já taky a dokonce několikanásobně .... !

Cituji eve.: aby se přestalo jíst maso

Já myslím, že konkrétně v této diskuzi jde ne o to, že se zabíjí hospodářská zvířata pro maso nebo pro kožešiny, tedy pro užitek, ale spíš o ten hnus, že jsou mezi námi duševní mrzáci, kteří jen tak pro vybití vlastních mindráků dokážou ubližovat tvorovi, co je na člověku závislý a je mu zcela oddaný.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

To č-umim kolik lhostejných lidí je na téhle diskuzi říkáte jak moc vás mrzí, jak se někteří ke psům (zvířatům obecně ) chovají ale sami nic neuděláte? Jenom zavíráte oči a předstíráte že to neexistuje? To je snad ještě horší..
Pravda je že když je někdo i-iot a nechá psa uvázaného v lese tak se s tím nic moc neudělá pokud zrovna nejdete kolem, ale je takových týraných psů kteří byli odebráni "majitelům" a umístěni do útulků.. Co si vzít psa do dočasné péče, nebo ho adoptovat.. finančně podporovat organizace nebo nějaký konkrétní útulek. Nejde ale vlastně ani tak o finance, oni jsou v útulcích rádi za pytel granulí, blbou konzervu, nebo piškoty/pamlsky.. Ono se řekne "je to hrozný že s tim nikdo nic nedělá" ale proč to nejste třeba vy které se s tím něco pokusí udělat? Kritizovat a dělat mrtvého brouka umí každý, ale udělat něco pro zlepšení? To je asi moc namáhavé

Cituji dadabus: Já myslím, že konkrétně v této diskuzi jde ne o to, že se zabíjí hospodářská zvířata pro maso nebo pro kožešiny, tedy pro užitek, ale spíš o ten hnus, že jsou mezi námi duševní mrzáci, kteří jen tak pro vybití vlastních mindráků dokážou ubližovat tvorovi, co je na člověku závislý a je mu zcela oddaný.

já vím jak to myslíš, ale i právě tyto hospodářská zvířata velmi trpí... přehlížíme utrpení všech tvorů!

Jak tu psal někdo o usa, jsou tam útulky pro zvířata a po určité době je utrácejí...něco podobného by mělo mít i slovensko - nevím zda má. nepíšu že je to dobře nebo špatně...ale kam až tohle všechno může dojít?

Reaguji na Janča92:

podporuji finančně toulavé tlapky, chlupáče v nouzi a podobné azylové domy pro zvířata...stačí si udělat trvalý příkaz na pár korun měsíčně a je to

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na eve.: přesně.. nemusí to být enormní částky.. já posílám 300,- měsíčně + když do útulku chodím venčit, tak jim tam šoupnu pytel granulí, nějaké mňamky a je to.. myslím že tohle nikoho nezruinuje.. mimochodem - jsem studentka takže nemam žádný stálý příjem a kapesnýho od rodičů jsem se už pár let nedočkala.. takže řeči typu "nemam na to" beru jenom jako výmluvu pokud člověk psy miluje tak jak tvrdí tak si prostě něco málo odepře a dá to těm chlupáčům

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Janča92: To č-umim kolik lhostejných lidí je na téhle diskuzi říkáte jak moc vás mrzí, jak se někteří ke psům (zvířatům obecně ) chovají ale sami nic neuděláte? Jenom zavíráte oči a předstíráte že to neexistuje? To je snad ještě horší..

Kdo například?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Janča92: takže řeči typu "nemam na to" beru jenom jako výmluvu pokud člověk psy miluje tak jak tvrdí tak si prostě něco málo odepře a dá to těm chlupáčům

někdo si ale nemá co odepřít. Někteří lidi řeší jiné problémy, nevím, proč jsi tak útočná.

Ráda bych věděla, koho myslíš tím lhostejným. jmenuj, prosím, když jsi tak drsná a otevřená

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Moňas:

Cituji LuxuryGirl: je to opravdu hrozné a nejhorší je, že s tím nic nemůžu dělat, proto je lepší na to nemyslet

Cituji Elis71: Je to příšerný, čeho jsou lidi schopni. Taky mě to vždy zasáhne a je mi potom nanic. Lepší je se na ty zprávy nekoukat.

Cituji whisper: Já se kvůli tomu na zprávy ani nedívám. Stačí mi když občas něco zahlédnu. Je to samé týraní (ať už zvířat nebo dětí) a zabíjení. Mám z toho pak vždycky depku

tak třebe tohle mě tady rozčílilo.. ono mi to totiž přijde sobecké zavřít před tím oči a dělat že to není.. třeba na nově jsou reportáže a právě na základě těchto reportáží se týraná zvířata (mluvim převážne o psech) dostanou do nové lepší rodiny, nebo se udělá sbírka pro útulky, což by moc lidí neudělalo kdyby nedostali impuls z tv.. někdo kdo to viděl se slituje a pomůže, ale člověk který chce sebevíc pomoci a ignoruje to? Těm lidem prostě nevěřim a nezlob se na mě ale soucit je to poslední co zvířatům pomůže... otevřená v tomhle tématu jsem, ale drsná ne - spíš bych použiva výraz na*raná

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Reaguji na Janča92: A mě zase rozčílilo, že si dovoluješ reagovat na něco, o čem nic nevíš. To, že se na to nechci dívat v televizi neznamená, že před tím zavírám oči a že nepomáhám. Nevíš, kdo tady jak pomáhá, tak přestaň napadat a vymýšlet nesmysly.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na whisper: tomu se říká diskuze.. reaguju na to co kdo napíše a na to jak to vyzní, nic si nedomýšlim..

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji Janča92: nic si nedomýšlim..

Právě, že si domýšlíš, že jsou všichni v této diskuzi lhostejní a jen ty jsi ta která pomáhá. Fakt super přístup.
EDIT: Tak jsem dočetla všechny příspěvky a nezlob se, ale jsi opravdu mimo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na whisper: a co konkrétně ti přijde mimo?? nikdo nenapsal že jsem jediná kdo pomáhá, vim že nejsem ale prostě jsem reagovala VÝHRADNĚ na to, že si člověk nechce kazit den tak na ty reportáže raději nekouká.. prostě to tak vyznělo..

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji Janča92: že si člověk nechce kazit den tak na ty reportáže raději nekouká.

Vše si vykládáš po svém a nepřiměřeně na to reaguješ. Nejde o to, že si nechci kazit den proboha. Ale proč bych se na to měla dívat?! Kdybych měla sledovat všechno zlý, co se na tomto světě děje, tak propadnu depresi a nejspíš spáchám sebevraždu. To opravdu není řešení! Vzhledem k tomu, že se mě tyto věci a nejen, co se týče zvířat, hodně dotýkají, tak to prostě nesleduju.

Cituji Janča92: To č-umim kolik lhostejných lidí je na téhle diskuzi říkáte jak moc vás mrzí, jak se někteří ke psům (zvířatům obecně ) chovají ale sami nic neuděláte? Jenom zavíráte oči a předstíráte že to neexistuje? To je snad ještě horší..

Cituji Janča92: Ono se řekne "je to hrozný že s tim nikdo nic nedělá" ale proč to nejste třeba vy které se s tím něco pokusí udělat? Kritizovat a dělat mrtvého brouka umí každý, ale udělat něco pro zlepšení? To je asi moc namáhavé

To by mě opravdu zajímalo, jak jsi z této diskuze odvodila, že je tady tolik lhostejných. Já to teda z příspěvků nepoznám. Proto mě udivuje, že takto reaguješ.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Moňas: V Americe není pes brán, jako věc a tresty za týrání tam jsou celkem dobrý.

souhlasím, aby to bylo i u nás. I když ono s novelou občanského zákoníku přichází zrovna v souvislosti se zvířaty nějaká novinka, ale ještě to nemám nastudované, tak nechci kecat co přesně.

 

Váš příspěvek

Zlí lidi

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené