Smazat

Zrada od nejlepšího kamaráda

Budu psát o tom, jak mě zradil můj nejlepší kamarád.Nevím, jak se mám zachovat, protože mi moc ublížil. Už jsme se oba moc těšily. A pak se dozvím takovou věc. Oba mame 22let.

Zdravím,

Chtěl jsem se tady vyzpovídat a zeptat se na vaše rady. Chodím přes 3 a půl roku s přítelkyní. Vztah nám celkem klape, ale už to není samozřejmě co to bývalo. Někdy se dost hádáme ale zase se to rychle uklidní. Moje přítelkyně studuje VŠ. Momentálně nastupuje do 2.ročníku. Já mám pouze výuční list a maturitu. Vždycky jsem chtěl, vycestovat do zahraničí. Byl to odjakživa můj sen. Chtěl jsem se naučit dobře anglicky a samozřejmě vydělat.

Po maturitě, jsem nastoupil na jazykovku kde jsem se učil anglicky každý den. Angličtina mě hodně začala bavit a tak jsem se rozhodl, že odcestuju do Anglie. Rozhodl jsem se, že odcestuji koncem října s mým nejlepším kamarádem, který chodil se mnou na jazykovku také. Všechno jsme si v Anglii domluvili, ubytování, letenku a další blbosti na úřadech. Měli jsme to vše zařízené už v dubnu. Ale ten můj nejlepší kamarád, vycouval a nikam nejede. Jel na Slovensko za babičkou a tam potkal holku během týdne. Dokonce se k ní odstěhoval. Po telefonu mi zdělil že nikam neletí, že se omlouvá… Dělal ze sebe chudáčka, že se zamiloval. Já to sice chápu, ale tohle je moc. Už jsme byli předem domluvení. Tohle mi příjde jako fakt velká podpásovka. Řekl jsem mu, že tohle je na mě moc a že spolu končíme. Už to pro mě není v žádném případě nejlepší kamarád ale jen takový ten člověk kterého znám. Ať se na mě nezlobí ale tohle opravdu přehnal. Vrchol všeho bylo, že mi na konci řekl, že mu pak musím přijít na svatbu! Zná se s ní opravdu chviličku. Ona bydlí v Košicích.

Nevím, co si mám myslet. Odletět budu muset sám. Vím, že to nebude lehké ale aspoň se pořádně otrkám a budu samostatná jednotka.

S přítelkyní chceme držet vztah na dálku. Opravdu nevím, jestli to vydrží. Mám jí moc rád. Ale jsem realista a vím, že se může stát cokoliv. Vždy už radši počítám s horší verzí. Chtěl bych tam zůstat delší dobu ale vše bude záležet podle práce.

Co by jste dělali vy? Jak by jste se zachovali?

Předem vám děkuji za vaše odpověďi a doufám, že se tady nenajdou lidi, co budou jen urážet a mít nemístné poznámky.

Díky

Filip
 
arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Filip12345: Hele a co chceš vlastně slyšet? Že ty seš na to chudáček sám a Tvůj kamarád je nezodpovědný a sobecký zmetek?
Jako nezlob se na mě, založíš diskuzi, ptáš se na názory, ale jakmile někdo napíše jiný, než bys chtěl číst, tak hned píšeš, co to má za názory, že to jsou bláboly, atd.. Takže zatím na mě působíš nevyzrále ty..

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Filip12345: Amelie ale nenapsala žádný blábol, ta tu má jako jedna z mála střízlivé názory. Není nic moc co poradit, prostě do toho musíš jít sám. Byl by akorát průšvih, kdyby z kamarádovy výkruty vzešly nějaké zbytečné výdaje Tobě - to doufám ne. I nejlepší kámoš umí pořádně podkopnout, to je prostě život, nepřekvapuje mě to, bohužel.

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Filip12345: Ještě do Košic? To je skoro Ukrajina. Ty lidi tam jsou jinak divočejší.

Jasné a žereme tu malé deti a zabíjame mamuty.
Tvl, toto je kvalitná diskusia.
Neverím, že netrolluješ.

Cituji Filip12345: Hlavně on by se měl snažit jsou to jeho peníze.

No a?
Tak je mu to jedno. Platíš to za neho ty?
Máš z toho nejaké sankcie ty? Nie? Tak čo riešiš?

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

krátký výcuc z příspěvku zakladatele:

Začátkem sprna mi řekl, že pojede na Slovensko za babičkou na týden. Že bude za týden doma. Ok. Vůbec sem mu nevolal atd.

když se neozval, tak jsem mu volal. Telefon vyzváněl ale nebral mi ho. Bylo mi to divné, ale nevěnoval jsem tomu pozornost.

mě to skoro přijde jako by si byl zamilovaný do toho kamaráda, jako jasně, teď to říkám ve srandě, ale nebuď na něj tak fixovaný

pokud nevíš o nikom, s kým bys chtěl jet, a nehrozí tobě z toho žádné sankce nebo finanční újma, tak se zbytečně nestresuj s tím jestli kamarád přijde o peníze nebo ne

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na Falcon:
Mne príde, že je na neho, z nejakého dôvodu, zbytočne fixovaný.

Ako hej, je to "asi blbé", keď kamoš cukne zo spoločného výjazdu von na ktorý sa tešil(i), ale preboha je rok 2014, nie 1989. A mladý muž má 22 a je svojprávny.

Cituji Falcon: mě to skoro přijde jako by si byl zamilovaný do toho kamaráda,

Jj žárlivá scéna Jak sis mohl dovolit zamilovat se do nějaké *poloopice* z Košic a nejet se mnou do Anglie

Cituji lulamae: 1989

Hele 1989 byl také v pohodě. Tu každý říká, že nikam nemohl a byl omezený, přitom já co znám lidi, tak lítali už před 89 do zahraničí, dávali si travku a jezdili se koupat nahatí k rybníku. Teď zpětně se to démonizuje jako rok sto let za opicema..Zakladatel se prostě bojí jet sám. Každý se bojí jet sám do cizí země. Má teď trošku šok no.

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji EleanorWoods: Teď zpětně se to démonizuje jako rok sto let za opicema..Zakladatel se prostě bojí jet sám. Každý se bojí jet sám do cizí země. Má teď trošku šok no.

Ja som to myslela tak, že pre väčšinu by to bolo nové, "ďaleká" cudzina, boli všade hranice, problémy s vycestovaním atď.
Teraz je EU, Schengen, každý má x možností naučiť sa perfektne anglicky (internety nie sú len jutjub a fejsbůčik).

Ak sa bojí ísť sám, nech sa hnevá na seba. To, ako vyšiluje je fakt mimo.

Reaguji na lulamae: Tak určitě. Teď je všude více té angličtiny a ten kdo chce, tak může získávat zkušenosti jinde. Je to hodně populární si to po studiu vyzkoušet.

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také to nějak nechápu. Ano, určitě je to nepříjemné a taky bych byla naštvaná, ale...
Přijde mi, že z toho děláš až moc velkou bublinu.
Když tu odmyslím finance, že si vše platil sám a tobě tedy škoda nevznikla, nechápu nad čím se až tak moc bouříš.
Neřeknu, kdyby jsi tam jel vyloženě jen kvůli němu, ale vypadá to, že i kdyby jste se nedomluvili, odjel bys tak jako tak. Tudíž, tady také nevidím problém v tom, že si to kamarád rozmyslel. Je zamilovaný, určitě víš, že zamilovaní dělají nepochopitelné věci a kvůli té druhé polovičce většinou přesunou přátelé na druhou kolej - to, jestli ji zná pár dní, bude se stěhovat nebo ženit už není tvoje starost, můžeš mu max říct, že se ti to nelíbí, ale stejně s tím nic neuděláš.
Ještě jednou opakuji, že chápu tvé naštvání, také bych byla zklamaná, ale až tak radikálně to řešit je podle mě hloupost, protože mi z toho všeho vychází to, že nejsi naštvaný,tolik na to, že nejede, ale že jsi neunesl, že dal přednost někomu jinému před tebou (jsi na kamaráda fixovaný) nebo to srazilo tvé ego. Takových kamarádů ještě bude.

arrow
profile_image
Filip12345
od 15. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dík za názory.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lulamae: Cituji Filip12345: Ještě do Košic? To je skoro Ukrajina. Ty lidi tam jsou jinak divočejší.Jasné a žereme tu malé deti a zabíjame mamuty.

Jo toto mě taky zaujalo dost divoká představa západního Slovenska!!

arrow
profile_image
Filip12345
od 15. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už mi to stačì. Asi tak. Jsem dospělý a pojedu sám. Ale prostě jsem s tímto nepočítal. Lepší by to bylo, kdyby jsme jeli ve 2. Ale máte pravdu na to se nemůžu vymlouvat. Ale zase mi někteří případáte jako hroznì hrdinové. Tak jed sám. No a? To je můj názor.

A promiň ale Košice je opravdu zapadákov. Samý cigán. Byl jsem tam a vím o čem mluvím. Je to tam na Slovensku vyhlášené.

arrow
profile_image
Filip12345
od 15. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale ty Košice jsou jeho boj. Mě osobně je to jedno.

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Filip12345: A promiň ale Košice je opravdu zapadákov. Samý cigán. Byl jsem tam a vím o čem mluvím. Je to tam na Slovensku vyhlášené.

Košice (druhé najväčšie mesto v SR) a Luník IX. sú dve odlišné veci.
Ale ok, tvoj boj.

Ja som bola v Prahe a je to tam samý feťák, teplý prostitút a špinavý bezďák.
Stačí sa prejsť okolo hlavního nádraží, tfuj, človek sa bojí vôbec vkročiť do mesta, keď ho už len toto víta hneď z kraja!
(príspevok obsahuje sarkazmus)

 

Téma Zrada od nejlepšího kamaráda je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené