Smazat

Zrada od nejlepšího kamaráda

Budu psát o tom, jak mě zradil můj nejlepší kamarád.Nevím, jak se mám zachovat, protože mi moc ublížil. Už jsme se oba moc těšily. A pak se dozvím takovou věc. Oba mame 22let.

Zdravím,

Chtěl jsem se tady vyzpovídat a zeptat se na vaše rady. Chodím přes 3 a půl roku s přítelkyní. Vztah nám celkem klape, ale už to není samozřejmě co to bývalo. Někdy se dost hádáme ale zase se to rychle uklidní. Moje přítelkyně studuje VŠ. Momentálně nastupuje do 2.ročníku. Já mám pouze výuční list a maturitu. Vždycky jsem chtěl, vycestovat do zahraničí. Byl to odjakživa můj sen. Chtěl jsem se naučit dobře anglicky a samozřejmě vydělat.

Po maturitě, jsem nastoupil na jazykovku kde jsem se učil anglicky každý den. Angličtina mě hodně začala bavit a tak jsem se rozhodl, že odcestuju do Anglie. Rozhodl jsem se, že odcestuji koncem října s mým nejlepším kamarádem, který chodil se mnou na jazykovku také. Všechno jsme si v Anglii domluvili, ubytování, letenku a další blbosti na úřadech. Měli jsme to vše zařízené už v dubnu. Ale ten můj nejlepší kamarád, vycouval a nikam nejede. Jel na Slovensko za babičkou a tam potkal holku během týdne. Dokonce se k ní odstěhoval. Po telefonu mi zdělil že nikam neletí, že se omlouvá… Dělal ze sebe chudáčka, že se zamiloval. Já to sice chápu, ale tohle je moc. Už jsme byli předem domluvení. Tohle mi příjde jako fakt velká podpásovka. Řekl jsem mu, že tohle je na mě moc a že spolu končíme. Už to pro mě není v žádném případě nejlepší kamarád ale jen takový ten člověk kterého znám. Ať se na mě nezlobí ale tohle opravdu přehnal. Vrchol všeho bylo, že mi na konci řekl, že mu pak musím přijít na svatbu! Zná se s ní opravdu chviličku. Ona bydlí v Košicích.

Nevím, co si mám myslet. Odletět budu muset sám. Vím, že to nebude lehké ale aspoň se pořádně otrkám a budu samostatná jednotka.

S přítelkyní chceme držet vztah na dálku. Opravdu nevím, jestli to vydrží. Mám jí moc rád. Ale jsem realista a vím, že se může stát cokoliv. Vždy už radši počítám s horší verzí. Chtěl bych tam zůstat delší dobu ale vše bude záležet podle práce.

Co by jste dělali vy? Jak by jste se zachovali?

Předem vám děkuji za vaše odpověďi a doufám, že se tady nenajdou lidi, co budou jen urážet a mít nemístné poznámky.

Díky

Filip
 
arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, děkuji Vám za obranu, já už jsem tak nějak pochopila, že chlapec vyskakuje jako čertík z krabičky, když tu nekýveme hlavami jako hejno hus.
Doufám, že nebudu opět oceněna za blábol roku, ale ještě bych Ti poradila, aby ses zkusil na celou věc podívat očima svého kamaráda. Je nejspíš zamilovaný a bojí se, že když teď v začátku vztahu odjede, tak o ten vztah přijde. Možná je na tvůj vkus moc hrr a trochu nevyrovnaný, ale jestli je to tvůj nejlepší kamarád, jak píšeš, tak bys mu měl přát štěstí a snažit se to pochopit. Pokud toho nejsi schopen, tak ho prostě zavrhni, vyškrtni ze života a přestaň se s ním stýkat, jak Ti tu taky někteří radí. Ptal jsi se na názory a případné reakce. Dostal jsi různé odpovědi. Někdo by nad tím mávnul rukou a jel klidně sám a někdo by to bral jako zradu, zrovna tak jako ty. Ale to, že má někdo jiný názor, resp. jinou povahu než ty, to neznamená, že je hloupý a píše bláboly Pokud uvažuješ takhle demagogicky, tak nechoď na diskuzní fóra, protože smyslem diskuze je vyslechnout si jiné názory a argumenty a popřemýšlet nad nimi. Jen tak Ti ta diskuze může v něčem pomoci.

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji amelie1111:

Opět výborně napsané a pod to se podepisuji

 

Téma Zrada od nejlepšího kamaráda je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené