arrow
profile_image
Avernia
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Izaboo: Ahojky, super! Jinak přítel taky jede podle jídelníčku a stejně, jako Tvůj, si jídlo trošku upravuje, ale ne moc. Taky ho musím hlídat, protože má v jídle celkem slabou vůli a chipsy nebo nějaké dobroty by baštil stále. Vracíme se k jídelníčku zítra, máme 13. den. A jestli to zvládnu, ráda bych ráno zašla na hodinku na brusle, v cca 6:20 bych vyrazila, v 7:20 dorazila domů a dala si snídani. Večer bych ráda zašla do sauny.. musím začít využívat to členství a hned se podívám, jaký mají rozpis na hodiny a třeba bych zašla na pilates. Potom napíšu, co jsem zjistila a Ty taky písni, na co začneš chodit. Mohla bych někde sehnat krejčovský metr a změřit se.. myslíš, že ho mívají v galanteriích?

arrow
profile_image
Surikatka
od 30. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Avernia: Ahojky, takže dnes 4.den zdravého stravování a tady jsou mé postřehy: Zatím žádný úbytek váhy, ale cítím se fajn, nejsem přežraná z těch jídel, jsou pro mě lehká a to je super. Musím se akorát naučit jíst tolik zeleniny přes den (nestačím to ani kupovat, protože můj manžel taky miluje zeleninu, takže jsem skoro co 2 dny v obchodě pro čerstvou zeleninu), zatím to ale vždycky sním. Dnes se chystám na šmakouna, no tak uvidíme, co to je za zázrak. Pořád mi ale příjde, že toho jídla je strašně moc a proto tam nemám žádnej ten úbytek váhy. S tím sportem to u mne teď bude všelijaké, ale až budu mít od října auto, tak to bude pro mne jednodušší se někam dostat, ať už do nějakého sportov.centra apod. Teď jsem taková odříznutá, takže cvičím doma kalanetiku a nebo zumbu přes you tube. Je to sice náročnější, protože nemám doma tolik prostoru, ale dokopu se a to je důležité. Takže pořád stejná váha, ale nejsem z těch jídel nafouknutá a mám z toho dobrej pocit. Tak se zatím držme. Ahojky

arrow
profile_image
Izaboo
od 18. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Avernia: Ahoj, jj určitě ho mají v galanterii. Sehnala jsi? Já už jsem dnes konečně v pracovním nasazení, tak budu mít zase nějaký režim. Ode dneška mám také tu kartu do sportovního centra, tak jestli dnes v práci neumřu, tak bych šla na první testovací hodinu pilates. Teda jsi dobrá jít ráno na brusle, to mě z postele dnes tahal jen stres, abych po těch 14 dnech dovolené náhodou nezaspala... No dobrá, budu se těšit na další poznatky, tak piš. Jo a ještě jedna maličkost, nějak se mi teď nedaří úplně dodžovat striktně ten jídelníček, ale jím jen to co oni píší, jen dost často v jiném pořadí... tak uvidíme, třeba s návratem do práce to bude lepší.

arrow
profile_image
Avernia
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Izaboo: Reaguji na Surikatka: Ahoj holky, tak.. omlouvám se za odmlku, ale byli jsme na další dovolené a trochu se za sebe stydím. Nějak jsem se s přítelem (no ten už to asi vzdal úplně) zasekli na tom 18. dni, kdy je povoleno cokoliv. Vrátili jsme se v pondělí a ještě jsem se nepohla k dalšímu dni. Ale dnes zajdu do obchodu a nakoupím vše potřebné. Jinak Vás tedy asi vůbec nebudu motivovat, protože po každodenním přejídání místními specialitami a večerním popíjení s kamarády jsem přijela s dalším kilem navíc.. takže mám 60 a cítím se strašně ospale, přejedeně a tak. Včera jsem se večer přinutila zajít na delší procházku a hned mi bylo líp. Dnes po práci nakoupím, půjdu si trošku zaběhat, potom zajdu do sauny a na večeři si dám zeleninu.

Izaboo.. jak dopadla hodina pilates? Byla jsi nakonec? Já jsem ráda, že jsem ráno alespoň na ty brusle zašla.. tedy teď asi týden nic. Je to hrůza. Ani ten metr jsem ještě nekoupila (což je asi i dobře, protože jinak bych měla náladu zkaženou ještě více)

Surikatka... toho jídla je celkem hodně, ale zase do sebe dostáváš něco dobrého a nijak se neomezuješ. Já se vždy cítila dobře a ne tolik přejezeně, jako třeba po těch jídlech, co jsem teď poslední dny baštila. Jinak šmakouna mám moc ráda. Chutnal ti?

No snad příště napíšu něco pozitivnějšího. Vidím to tak na pondělí. Tak holky napište, jak jste na tom vy, ať vidím dobrý příklad!

arrow
Neprodává v Bazaru

Zdravím. S manželem začínáme dneska. Já, jak jsem se dívala, bych s jídelníčkem neměla mít vůbec žádný problém, manžel nejí vůbec ryby, tak ty mu budu nahrazovat nějakým libovým masem, ale jinak se těším a jsem zvědavá. Já hubnout moc nepotřebuji - tedy na váhu, jen zpevnit, takže se pravidelněji hýbat, beru to spíš jako podpora muže. Jsem zvědavá, budu informovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Akorád ty nákupy... Někde nemají takové jogurty nabo čistý kefír, někde tofu, někde chlebíčky... Ale alespoň se víc naběhám a to je také pohyb.

arrow
profile_image
Surikatka
od 30. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Avernia: Ahojky Avernia! Já pokračuji dál s Havlíčkem, ale připadá mi, že se to dost často pakuje, proto jsem si jídelníček upravila ku obrazu svému a některé věci přehodila, některé nejím vůbec (šmakoun nééé), a výsledek je, že už mám skoro 3 kg dole, teď v neděli budu končit 3.týden. Jsem úplně nadšená, protože se spravila pleť, nemám hlad a hlavně upravila se mi stolice. To byl můj zásadní problém. Zácpa. Noa teď chodím častěji než můj manžel, a je vše v pořádku. Omlouvám se, že to tady píšu, ale trápila jsem se tím opravdu dlouho a po skoro 3 týdnech cítím změnu o 100%. S pečivem to mám tak, že když nakoupím žitný chleba, tak ho jím prostě dokud ho nesním celý, prootže mi je ho líto pak vyhodit (havlíček píše jeden den kornspitz, druhej den žitný chleba, třetí den celozrnné pečivo apod...), takže s tím si nelámu hlavu. Zamilovala jsem si kefír - mňam, ten piju častěji než on píše a zeleniny jím na kila, prootže tu také mám moc ráda. Každé ráno začínám čerstvě vymčkanou šťavou z jablek (mám oďšťavňovač), ale to mi brzy skončí, protože od října nastupuji do práce a na to nebude čas. Budu si muset chystat krabičky, už se nemůžu dočkat - haha! Plavání, jóga - zatím není čas na nic jiného. Bříško mám menší a celkově se cítím úžasně. Manžel samozřejmě po 2.dni hned vše zavrhl - přece nebude jíst cottage sýr!?! Tak zatím ahooj a piš jak ses znovu nastartovala...snad jsem tě trošku zamotivovala.

arrow
profile_image
Avernia
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na PíBí: Ahoj a vítám Tě mezi námi (s manželem)! Budu držet palce, ať se vám podaří najet na jídelníček a aby vám jídla chutnala. Tak piš, jak to jde!

arrow
profile_image
Avernia
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Surikatka: Ahojky Surikatka! Tak to strašně moc gratuluji a závidím! 3 kila za 3 týdny jsou super, ale hlavní je, že to navíc pomohlo i s jinými problémy. Ono jde vážně o to, že baštíme dobré věci a ty tolik nezatěžují tělo. Já na jídelníček navazuji jen pozvolna (snídaně, svačiny a večeře zvládám, obědy v restauracích nejsou přesně dle rozpisu - ale snažím se vybírat nejzdravější jídlo z nabídky). Na snídaně jsem ze začátku měla taky vymačkanou šťávu z mrkve a jablek (dobrota), ale poslední dobou to taky nezvládám (ale kdybych se opravdu zasnažila, tak by to šlo!). Dnes mi navíc přiletí kamarád, takže zase oběd, svačina (vidím to na jeho oblíbený trdelník) ani večeře nebude ono a to nemluvím o zítřku. Ale.. od neděle už musím zabrat! Radost mám z toho, že jsem začala chodit na procházku nebo brusle, a to každý den. A večer potom do sauny (po ní nemám většinou chuť na žádné hlouposti). Ale s tou motivací máš pravdu. Přečetla jsem si "tě" dvakrát a mám mnohem větší chuť si místo trdelníku dát kefír. S tím pečivem to mám stejně jako ty. Když mám celozrný chlebík, tak jím ho (navíc myslím, že je zdravější než cornspitz) a ty wasa platky, když píše nějaké takovéto krekry. Myslím, že to ničemu nevadí. Mně naštěstí chutná asi všechno, co tam píše, takže ani nijak zvlášť nenahrazuji (kromě toho králíka vlastně - toho jsem neměla ani jednou - ani nevím, kde bych to koupila). Takže asi tak. Jinak váha dnes stále 60 (vím, že bych se neměla vážit vícekrát než jednou za týden, ale jsem trošku smutná z toho přírůstku). Každopádně super, že ti to tak jde, jen tak dál a já musím trochu více zabrat ))

arrow
profile_image
Zlatá rybka
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak jsem se vratila z dovoleny a začínám s vámi..po pročtení jídelníčku jsem se rozhodla ho trochu překopat, tedy spíš přehodit jednu snídani za jinou snídani psanou na jiný den, prostě abych nemusela vyhazovat chleba atd, to se mi na tom jídelníčku moc nelíbí...

arrow
profile_image
Simone
od 31. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,tak já mám dnes 17.den a na váhu -3,3kg a pokud měřím dobře,tak -7cm přes pupek,-3 přes prsa.Zatím cvičit nechodím,nějak není čas a chuť.Jinak jídlo se snažím dodržovat,jen si třeba přehodím večeři (např.si dám místo těstovin rýži apod.)
Tak přeji hodně zdaru při hubnutí

arrow
profile_image
rostulka
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,tak já jedu dnes nakoupit a od zítra začínám.Zítra sem hodím váhu a míry at to mám zdokumentovaný.Všem držím palečky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak první dojmy jsou z mé strany skvělé. Ale je fakt, že jsem byla i dřív zvyklá jíst víceméně zdravě, nové je pro mne jen vážení a přidávám se k těm, pro které je toho jídla hodně. Musím si porce trošku zmenšovat a manželovi zvětšovat. Muž tedy trpí, ale je rozhodnutý a zatím statečný. Hlad ale vůbec nemá, cítí se dobře, jen ty chutě... Mám ale trochu problém se solením - solíte ta jídla? Asi by se moc nemělo, ale děláte všechno fakt úplně bez soli? A pak ty ranní šťávičky - 150ml šťávy + voda? Omlouvám se, asi by mi to mělo být jasné, ale raději se ujišťuju u zkušenějších. Jinak o úbytku zatím vůbec nemluvím (držíme 4 den), ale jak tu psaly už i holky předtím, určitě se cítíme oba líp a i je lepší pleť. Takže doufám, že vydržíme celou dobu...

arrow
profile_image
Surikatka
od 30. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, tak jsem ráda, že je nás opět více, kdo jsme se začali zdravě stravovat podle PH, mě to moc pomáhá, inspiruje a celkově si ráda přečtu všechny Vaše příspěvky. Já dnes začínám 4. týden, jak už jsem psala předtím, jídlo už mám v oku a upravuju si ho, různě obměňuju, at to není takové jednotvárné. Každý den s idělám šťávičky, tím začínám svůj den - v odštavnovači si udělám jabka, ted ujíždím na červ.grepu - dobrota, navíc grep odstraňuje škodliviny z těla, silný antioxidant. Během dne většinou popíjím čaje ze zázvoru a nebo obyčejnou vodu z kohoutku ochucenou limetkou, citronem apod. ovoce a zeleniny sním přes den kupu, opravdu nestačím kupovat. Oběd mám většinou rybu, kuř.maso, krůtí maso - a opět kupa zelenin.salatku - ja si ho ale zakapnu olejem z vlasskych jader - dobrota (kupuju v Marks and Spencer), má takovou lepší chuť. Těstoviny na večer, taky formou salatku, někdy si dám jen žitný chleb s cottage, zalezi kolik tech kalorii uz mam v sobe, abych se nedostala pres tu hranici 6000kJ. Ted o vikendu ale byl tezky hrich - kachna, kterou delala tchyne na oslavu narozenin - ale nedala jsem si k tomu knedlik ani zeli, jen testoviny a opet kupa zeleniny. Zvlastni, ale nemohla jsem odmitnout..ale uz jsem opet v normalu a myslim si, ze jednou za cas neni spatne se takhle odmenit necim "nezdravym" - kdyz vidime potom ty vysledky, jak krasne hubneme, jak se zmensuje obvod pasu a vlezeme se do kalhot, ktere uz jsme davno zavrhli..no ni? Tak holky ahoj a ja jdu varit pro mne a dcerku obed..zdrave strave ZDAR!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Surikatka: Ahoj.. tak to gratuluju k hubnutí. Můžu se jen zeptat - píšeš, že nechceš překročit 6tis? To znamená, že ta dieta má jen tolik? Totiž - podle všeho má mít můj muž víc než 9tis. denně, tak si říkám, jestli mu to nenavyšuju málo. Já mám dietu jen z netu, počet kJ tam nebyl a navíc se mi ji nepovedlo ani stáhnout celou, končí mi v polovině 59 dne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené