Smazat

26 let a bez přítele

Zdravím,
zajímal by mně váš názor. Nemůžu přijít na to, proč jsem ve svých téměř 26 letech sama. V podstatě nikdy jsem neměla žádný vztah, když už něco, tak vše skončilo po pár rande...Já a ani moji kamarádi nemůžeme přijít na to, v čem je chyba. Kamarádi mužského pohlaví shodně odpovídají, že to nechápou, že jim přijdu velmi přitažlivá, zábavná a chytrá atd., ale že by se možná báli něco zkusit-to zas nechápu já, nedokázali mi to přesně vysvětlit. Taky rozhodně nesedím v koutě, chodím ven, koníčky mám, myju se...tak já už nevim. Zajímalo by mě proto, jestli se nějaká z vás s podobnou situací nesetkala, třeba u svých známých, co si o tom myslíte apod. Díky moc.
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Verunn: myju se

Podstatnej detail

Holka, máš čas Moje mamka našla přítele až ve 33 letech .. a jsou spolu už 20 let
Chce to čas, přijde to když to budeš nejmíň čekat

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

26 jsou krásné roky, to máš ještě dost času na někoho osudového narazit. Já mám kamarádku, které je 31 a nemá chlapa. Za sebou 3 středně vážné vztahy, ale nic letitého, spíš měsíční známosti. Já bych řekla, že je dnes těžké se vůbec s někým seznámit. Jak pro mladé, tak pro starší...kde se seznamovat (navážno), aby to nepůsobilo zoufale?
Vždyť kolik rande se dnes domlouvá jen přes internet...
Je to docela těžký. Někdo má štěstí a narazí na solidního partnera někde "venku", někdo ten seznamovací typ není nebo nemá štěstí a čeká dlouho..

arrow
profile_image
Moonlight
od 28. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo, tak to jsme na tom úplně stejně...nedokážu pochopit, proč je to tak můj nejdelší vztah trval 3 měsíce, jinak samé kratší...je mi 26 stejně jako tobě, všichni kolem mají dlouhodobé několikaleté vztahy, případně už mají po svatbě u mě je tedy možná důvod i v tom, že mám trochu vyšší nároky, pár kluků by zájem mělo, ale bez vzájemné chemie, přitažlivosti si nedokážu s nikým nic začít..jen proto abych někoho měla, to prostě nejde..a zase když už si někoho vyberu, tak mi řekne, že mě bere jen jako výbornou kamarádku, ale chybí tam ta jiskra..takže jestli to u tebe nebude podobný důvod, nevím..jestli máš třeba nějaké nabídky, ale z nějakého důvodu je odmítáš..pravda je, že kamarádku pořád uháněl vůbec ne pěkný kluk, vysloveně se mu vyhýbala a dnes jsou manželé, ale to bude spíše vyjímka taky bych ráda přišla na podstatu tohohle problému..ale většinou je to tak, že když někoho zoufale sháníš, okolí to z tebe vycítí a leknou se..je dobré na to chvíli nemyslet i když chápu, že je to těžké no..kdoví kde je zakopaný pes

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Stačí pracovat někde,kde jsi v kontaktu s lidmi Příležitostí k seznámení pak je až až..

arrow
profile_image
Lemonka
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám kamarádku, které je taky 26 a nikdy neměla žádný vztah... na pár rande byla, vždycky když mi vyprávěla jaký ten muž a celé rande bylo, tak to vypadalo, že byla spokojená, ale jakmile jí ten muž hned druhý den začal psát a zval ji na další, nebo napsal, že se mu to líbilo, tak váhala s odpovědí - i několik dní. Když jsem se jí ptala jak to vypadá, tak mi řekla, že neodepsala a že teď po týdnu už je to blbé odepisovat..navíc to vypadalo, že ani odepsat nechce. Teď už je rok v zahraničí a ani tam nikoho nemá. Ošklivá není, bavit se taky umí, tak nevím v čem to vězí. Neví to ani ona sama, ale myslím si, že má nějaký blok ohledně sexu.

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, jsem na tom podobně, taky je mi 26 a sice jsem dva dlouhodobější vztahy měla, ale teď už jsem sama něco málo přes čtyři roky. Taky by mě zajímalo, kde je problém. Vždyť jsme ženský v nejlepších letech))

arrow
profile_image
Sephantes
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj Určitě nezoufej, většinou to pravé přijde, když to nejméně čekáš! A myslím si, že to není ve Tvém věku nic neobvyklého. Kamarádi to třeba říkají proto, že jim přijdeš sebevědomá, s jasnými cíli, rozhodná... buď za to ráda A hlavně, není důvod, proč by se neměl ten pravý brzy objevit

arrow
profile_image
Slamacek
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Verunn: když už něco, tak vše skončilo po pár rande..

důvod? jestli tz náhodou nečekáš na pana úžasného? a proč vlastně chceš chlapa? já vim taková blbá otázka. odpověd na ni však může nabízet různé možnosti a možná i vysvětlení.

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No mně je 19 a mám podobné myšlenky Nedávno jsme se po hádce s přítelem (zas) rozešli a už ten vztah slepovat nechci. Byli jsme spolu když to sečtu 1,5 roku, což není moc, ale jak píšeš, taky jsem měla spíše chvilkové známosti, měsíc, dva, tři...Kamarádky mají všechny přítele a div neplánují svatbu, takže já si v 19 připadám jako Bridget Jones, která zůstala na ocet
Jestli jsi taková, jak píšeš, tak věřím, že si určitě najdeš někoho s kým to klapne. A jelikož už ve svém věku jsi (pravděpodobně) citově vyzrálá, má to i větší šanci na úspěch. A jak říká moje nejlepší kamarádka: Ten pravý se objeví, až to budeš nejmíň čekat Takže se bav, užívej života, je jen otázka času, kdy potkáš toho pravého.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem bez přítele už něco přes rok. Za půl roku mi bude 26 a nemyslím si, že by se do té doby něco změnilo Takže v tom nejsi sama. Vážný vztah už jsem sice měla - čtyřletý, ale nevyšlo to, tak je mi to stejně houby platné.
Navíc je lepší být single než být v tomto věku rozvedená a s dítětem na krku.
Jinak si myslím, že ženská má vždycky nějaký svůj okruh potenciálních nápadníků, kteří by měli zájem... a nemusí to být žádná modelka. Možná jsi moc náročná ve výběru. Nebo nečekej, až to nějaký zkusí na tebe první. Zkus první ty - samozřejmě ne nějak vtíravě, jen jemně náznakem. Třeba ti to vyjde

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Naughtycat: mně je 19 a mám podobné myšlenky

Prosím tě, měla jsi přítele rok a půl... některé holky v tomto věku se vztahy ještě ani nezačaly. Tvůj případ do této diskuze nespadá

Reaguji na Verunn:
možná, že právě proto se Vás bojí protože jste dokonalá a mají strach, že nejsou pro Vás taky dobří....

Jsem na tom úplně, ale úplně stejně
Už jsme 3. Ty, já a Lemonky kamarádka

arrow
profile_image
monika_8
od 18. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji DanielaM: DanielaM Poslat zprávu

ReagovatKliknutím vložíte jméno do svého příspěvku.
Označením textu a kliknutím vložíte citaci.

Cituji Naughtycat: mně je 19 a mám podobné myšlenky

Prosím tě, měla jsi přítele rok a půl... některé holky v tomto věku se vztahy ještě ani nezačaly. Tvůj případ do této diskuze nespadá

Verunn
Zkus internetovou seznamku, je tam málo ženských a hodně chlapů
A jinak - co znamená to "když už něco, tak vše skončilo po pár rande"? Nechci Tě urazit, je to jen moje myšlenková konstrukce Neskáčeš třeba s těma chlapíkama hned... ehm... do postele? Ale fakt to neber jako urážku, já jen, že je dost slečen, které se takto chovají a pak se diví, že je nikdo nechce na dlouhodobý vztah.

 

Váš příspěvek

26 let a bez přítele

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené