Smazat

"Nevěrná" žena - věrný manžel

Zajímá mne Vás názor na takový vztah, případně na vztah, kde on je tzv. cuckold.
Já si myslím, že manžel má být pro ženu opora, jistota, má být druh, který jde po jejím boku, ale to je něco jiného než partner. Partnerem je na začátku, ale později už asi ne. Myslím, že je správné ženě dopřát novou vášeň a může se i zaláskovat a svého partnera netajit. Může si prožít i jiný vztah, ale hluboký duševní vztah, jaký s manželem má, pokračuje.
 
1. . .78910
arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda2: když diskutovat nehodláš a každý kdo tě nechápe je, podle tvého názoru, netolerantní

Souhlasím, přijde mi to tak, že zakladatel tu chce prostě přesvědčit co nejvíce lidí o tom, že je to tak správně. Jestli to správné je nebo není, to záleží na každém člověku, ale tím pádem tato diskuze nemá smysl. I když je fakt, že je to celkem zajímavé čtení, těch příspěvků tady

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji 91501: Dokonce si myslím, že žena má i právo sama si vybrat muže, s nímž by chtěla otěhotnět

...a z takového se většinou snaží udělat manžela.

Z pohledu ženy takový vztah nějak nedokážu pochopit - ta tvá role mi tam přijde nadbytečná. Třeba se najdou ženy, kterým by to tak vyhovovalo, ale řekla bych, že to nebude většinová záležitost.

A proč chceš být věrný, zatímco si žena může užívat s kým chce? To je asi to, co evokuje submisivitu.

Cituji intimni1: Samozřejmě když by někoho měla, tak bych byl raději, kdyby ten člověk nebyl nějak extrémně promiskuitní.

Stačí když on bude spát s někým promiskuitním. Pokud si tvá potencionální žena nenajde mnicha, tak se pravděpodobnost nějaké nákazy zvyšuje geometrickou řadou. Ale tohle asi víc řeší holky, co ještě někdy budou chtít mít děti...

Cituji Zuziik: Pokud si tvá potencionální žena nenajde mnicha, tak se pravděpodobnost nějaké nákazy zvyšuje geometrickou řadou.

Já už na to nebudu ani reagovat. Jen k tomuhle napíšu, že žádná geometrická řada v tomhle ani neplatí. Je to nesmysl. A pamatuju si, jak nějak v 90. letech objížděl školy nějaký farář a vykládal, jak se virem HIV zamoří ČR, protože to je geometrickou řadou. A byly to lži. Ale tím tu nehodlám šíření pohlavních nemocí obhajovat nebo zlehčovat. Moc to dramatizujete. Všechno. Tak radši řešte to, proč je každé druhé manželství rozvedené. To je fakt a jsou to vztahy vašeho typu. Přemýšlejte třeba nad tím, protože právě to by vás mělo pálit víc než to, co píšu já.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji intimni1: Tak radši řešte to, proč je každé druhé manželství rozvedené.

To ale myslím s tvým tématem nesouvisí.....

Cituji LadyMiss: Ono i kdyby byl jen její přítel nebo manžel tak je to k ničemu, protože v postely jí to stejně baví s jinym víc. A on pak neni žádnej partner, ale spíš dobrej kámoš.

Však už jsem tu jednou psal, že sice většina lidí tvrdí, že by vztah neměl být jen o sexu, ale i tady (opět) mám dojem, že na sexu to stojí všechno. Nemohu si pomoci.

Reaguji na LadyMiss: Takže pro Vás to nestojí na sxu, ale na penězích. Takže se necháte vlastně koupit. A debatu o hrdosti už snad ani rozvíjet nebudeme.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji intimni1: Takže pro Vás to nestojí na sxu, ale na penězích.

No, spíš se tu chce asi přijít na důvod, proč by žena měla mít takovýho partnera (manžela), když by zároveň měla milence....

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji intimni1: Já už na to nebudu ani reagovat.

Ale reaguješ A mám z některých příspěvků dojem, že celkem povýšeně. Jestli se teď cítíš nějaký osvícený, tak to snad není důvod se nad ostatní povyšovat.

Cituji intimni1: Tak radši řešte to, proč je každé druhé manželství rozvedené. To je fakt a jsou to vztahy vašeho typu. Přemýšlejte třeba nad tím, protože právě to by vás mělo pálit víc než to, co píšu já.

Tak každý má jiné priority. Pro někoho je důležité udržet vztah za každou cenu, někdo má rád své zdraví a plodnost - to by tolerantní člověk jako ty měl chápat, a ne tu všem cpát svůj pohled na svět jako jediný správný.

Reaguji na Zuziik: Já ho nikomu necpu. Vůbec nikomu.

1. . .78910
 

Téma "Nevěrná" žena - věrný manžel je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené