Smazat

"Nevěrná" žena - věrný manžel

Zajímá mne Vás názor na takový vztah, případně na vztah, kde on je tzv. cuckold.
Já si myslím, že manžel má být pro ženu opora, jistota, má být druh, který jde po jejím boku, ale to je něco jiného než partner. Partnerem je na začátku, ale později už asi ne. Myslím, že je správné ženě dopřát novou vášeň a může se i zaláskovat a svého partnera netajit. Může si prožít i jiný vztah, ale hluboký duševní vztah, jaký s manželem má, pokračuje.
 

Reaguji na LadyMiss: Tak jsem se tu dozvěděl o sobě nejen to, že: 1. jsem lehká holka (mužská prostitutka), 2. téma jsem založil kvůli seznámení, 3. jsem submisivní. Ale už skoro i za čtvrté, že jsem dost možná úchyl. Tak já si především myslím, že to Vy bste se měla zamyslet, když takhle dokážete uvažovat, aniž byste mě znala a znaly!! Podívejte se, dámy, co jste dokázaly o cizím člověku říct. Možná nejste tak láskyplné, jak si asi o sobě myslíte.

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V první úvodní větě se ptáte na názory ostatních, takže sem lidi píšou názory, těžko Vám tu bude každý jen pochvalně tleskat. Koneckonců mně jste také podsunul, že můj vztah stojí na sexu a nehroutím se tu z toho

Reaguji na LadyMiss: Za prvé na nikoho zírat nepotřebuju a za druhý i když si to tak s manželkou někdo domluví, jste duševně nemocná Vy, pokud o něm řeknete, že je to úchyl. Takový člověk může být lepším člověkem než Vy. Neříkám že musí a neříkám, že já takový jsem, aby náhodou zase někdo nepřemýšlel až moc. Vám přijde úchylné tohle, mně zase přijde úchylné to "omg". Mně by bylo trapně zase za tohle. Každý je nějaký. Ale neptřebuju nikoho ponižovat. Špetka tolerance by Vám neuškodila. Vždyť ono se říká, že náš národ se jao tolerantní jen tváří, ale tolerantní není vůbec.

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně by takový vztah nevyhovoval, když někomu jiného ano, tak ať to tak má...
Přijde mi zbytečný mu nadávat do úchylů a nebo mu furt předhazovat, že se chce na sex dívat a ať se jde léčit..
Jen má prostě jiný názor a jiný pohled na svět, ale píše kultivovaně a nikoho uráží, takže kvůli tomu, že bude tolerovat ženě sex s někým jiným, ho odsuzvovat fakt nebudu, protože jako člověk může být milionkrát lepší, než právě ten věrný.

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to je každého věc, jaké si to ve vztahu udělá a jestli s tim oba nemají problém. Osobně si myslím, že takový vztah stejně nemůže vydržet, kdo ví, ale to by si asi musel každý zkusit sám.

Ale moc nechápu smysl téhle diskuze, protože zakladatel se ptal na názory ostatních, ale když někdo napíše názor, který se neshoduje s tím jeho, nepouští se do žádné diskuze, jen pořád obhajuje svůj názor, proč zrovna ten jeho je správný. Aspoň tak mi to po přečtení přišlo.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Myslím si, že u takového typu uvažování se jedná jen o obyčejný kandaulismus převlečený za vznešená slova.Jedná se tedy o úchylku a ne o normální chování.

Čtu to od začátku a pořád čekám, kdy to někdo napíše
Přijde mi to naprosto zřejmé. Navíc si o tom pán chce s partnerkou povídat, to asi v zájmu té upřímnosti ve vztahu
Nic ve zlém, ale tohle je jistě sexuální úchylka, protože "normální" chlap při představě partnerky užívající si s někým jiným, vidí rudě
Láska je prostě majetnický vztah, tak to je a bude. A žádné vznešené řeči to nezmění. Když s někým prožívám něco výjimečného a intimního, nechci se o to dělit s nikým jiným. To má přece logiku. Když mám partnera, chci ho pro sebe. Kdybych chtěla konat z lásky dobré skutky, tak půjdu do kláštera, tam by se to celkem osvědčilo

Cituji amelie1111: Nic ve zlém, ale tohle je jistě sexuální úchylka,

Souhlasím.Něco jiného je odpustit nevěru, toho je dozajista schopno mnoho z nás, ale vyhledávat si cíleně partnera, který mi bude nevěrný a do detailu druhému poinformuje o samotném aktu prostě zcela běžné není, i když se nás tu o tom intimni1 snaží přesvědčit ze všech sil.
A je vidět, že i přes četnost jeho inzerátů a dobu hledání, si to asi myslí většina žen.
Na druhou stranu je fakt, že toto není nijak nebezpečná úchylka/libůstka a upřímně ti přeji, abys k sobě našel partnerku, které by uspořádání vašeho společného vztahu takto vyhovovalo.V tom případě je to pak výhradně vaše věc a okolí to může být jedno.Sama bych to u okolí neřešila, ale pokud jsi tady na fóru vznesl takovou otázku, tak je také třeba si přiznat, že úplně běžný vzorec chování to není a nejen proto, že by většina z nás byla netolerantní.
Takže odpověď je taková, že jsem tolerantní k párům, kterým to takto vyhovuje, neb je to jejich věc a můj zbytečný problém.Ale mně osobně by to nevyhovovalo..

arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na intimni1:
Víš, když se nad tím tak zamyslím, tak vlastně nevidím důvod, proč by ti něco takového fungovat nemohlo s partnerkou stejného neturelu, to už jsem psala i výše. Když se pokusím vzít to z tvého úhlu pohledu, tak mě napadnou 2 "ale" : neměl bys problém s tím, že tě žena případně něčím nakazí a jak už zaznělo výše - člověk prostě vlastnit chce, někdo víc a někdo méně a za předpokladu, že necháš svou ženu užít si jinde, to pak nebudeš mít problém s tím, že se ti s tím bude svěřovat? Neber to jako útok na svou osobu, zajímá mě jen tvůj názor. Protože já si dokážu představit, že budu mít ve vztahu volnost, ale nedokážu si představit, že bych chtěla vědět něco o tom, co s jinou ženou dělá chlap, který patří ke mně a neumím si představit, že on by chtěl vědět něco bližšího o mých záletech, když by si jich byl vědom, protože taková by byla naše dohoda. Co tě vede k tomu a co bys z toho měl, kdyby se s tím tvoje partnerka netajila... Možná by spíš byla vhodnější otázka, jak byla myšlena ta tvoje úvaha o netajení se o záletech s jiným chlapem. Jakou míru "netajení se" si pod tím můžu představit, není mi to z diskuze zřejmé...

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lusinda2:
Se vším s Tebou souhlasím

Reaguji na LadyMiss: Význam ne slova, ale zkratky omg vím. Je to pubertální, je to trapné a je to tak ohrané, že bych se za to až styděl. Ale jen říkám, že jsem taky neměl potřebu kvůli tomu na Vás útočit. Jistě říkáte i fake místo našeho podvod. Mně zase přijde trapné tohle.

Reaguji na Charmeuse: Slečno, klidně bych Vám na Vaše otázky odpověděl, ale já mám jen pocit, nže cokoliv tu napíšu, je to tady pro většinu (neříkám že pro všechny) jen příležitost, jak mě označit za úchyla apod.

Reaguji na Charmeuse: A stejně odpovím, protože Vy jste mi nic špatného neudělala a ostatní ať se jdou třeba vycpat.
Já si myslím, že když by se něčím nakazila, tak to rozhodně je spíš extrémnější případ. To tak běžné přece úplně není. Pokud by se to stalo, tak se prostě vyléří. Nebudu ji odsuzovat. Proč taky. Samozřejmě když by někoho měla, tak bych byl raději, kdyby ten člověk nebyl nějak extrémně promiskuitní. Mně nebude lhostejné, s kým je, ale bylo by to na jejím uvážení. Já nechci zakazovat, ale třeba si s ní jen o tom popovídat. To svěřování se je přece na ní. Jak to bude cítit. Pokud by jela s kamarádkou na výlet, taky mne potěší, když mi řekne, že výlet byl hezký. Tohle bych vnímal stejně. Já se v tom s ní nepotřebuju pitvat nebo něco vyzvídat (jak si tu některé ženy myslí).

Reaguji na LadyMiss: Aha, tak já jsem nevytáhl paty z Čech jen proto, že mluvím česky a nepoužívám frázi, jakou Američani během minuty použijí několikrát? Tak to je dobrý důvod, proč si o mně myslet, že jsem nikde nebyl. )) U mě to trapné je, ale to zase nepochopíte vy.

Reaguji na intimni1: Ty evidentně nejsi schopný přijmout jiný, byť slušně napsaný, názor.
Proto musím souhlasit s Reaguji na Moon20: a taktéž nechápu smysl založení této diskuze, když diskutovat nehodláš a každý kdo tě nechápe je, podle tvého názoru, netolerantní.Za tou, tebou tak proklamovanou všeobjímající tolerancí, se skrývá sex.odchylka či libůstka, kterou vidí většina z nás kromě tebe.Není to nic odsouzeníhodného, jen je třeba si to umět přiznat.

arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji za odpověď

Cituji intimni1: Já si myslím, že když by se něčím nakazila, tak to rozhodně je spíš extrémnější případ. To tak běžné přece úplně není. Pokud by se to stalo, tak se prostě vyléří. Nebudu ji odsuzovat. Proč taky.

To je pravda, vyléčí, jenže ne všechno, co třeba HIV, co potom? Ohlídat zodpovědnost partnera bohužel nejde.

Cituji intimni1: To svěřování se je přece na ní. Jak to bude cítit.

A to je právě nejspíš to, co tu diskutující startuje a proto tě některé uživatelky otipovali jako úchyláka apod. Samo o sobě si užít jinde totiž není tak kontroverzní, jako se o tom navíc chtít s partnerem/partnerkou navzájem bavit. Pro mě je to taky atypické, ale respektuju, že to máš jinak a neškodíš tím, tak to nějak odsuzovat a moralizovat nad tím nebudu. Jen si myslím, že pokud takhle páry fungují, tak nejspíš na takové bázi, že jsou si toho vědomi, ale nebudou se navzájem svěřovat.

 

Téma "Nevěrná" žena - věrný manžel je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené