Smazat

"Nevěrná" žena - věrný manžel

Zajímá mne Vás názor na takový vztah, případně na vztah, kde on je tzv. cuckold.
Já si myslím, že manžel má být pro ženu opora, jistota, má být druh, který jde po jejím boku, ale to je něco jiného než partner. Partnerem je na začátku, ale později už asi ne. Myslím, že je správné ženě dopřát novou vášeň a může se i zaláskovat a svého partnera netajit. Může si prožít i jiný vztah, ale hluboký duševní vztah, jaký s manželem má, pokračuje.
 
1. . .678910

Cituji intimni1: ale třeba si s ní jen o tom popovídat

Cituji Charmeuse: a proto tě některé uživatelky otipovali jako úchyláka apod. Samo o sobě si užít jinde totiž není tak kontroverzní, jako se o tom navíc chtít s partnerem/partnerkou navzájem bavit.

To není o tipování, seuxuolog tu pravděpodobně nikdo z nás není, ale jeho přístup včetně těch zde citovaných inzerátů, nesou známky kandaulismu a to už sex. odchylka je.Osobně je mi to celkem jedno, ale vadí mi jeho přístup ke každému, kdo s ním nesouhlasí.Pokud vyžaduje toleranci ke svému živ.stylu od ostatních, měl by taktéž tolerovat, že i oni mají právo na jiný názor.

Reaguji na Lusinda2: Já netoleruju? Kdo tu koho uráží? Já někoho, nebo někdo mě? Tak si to celé přečtěte znovu.
A napsat o někom, že je úchyl, a napsat, že má sexuální odchylku (od toho, co je nejběžnější), to je docela rozdíl, nemyslíte?
A uvědomte si už to, že když o mně tady nějaká napsala, že jsem asi prostitutka, tak je to v pohodě, ale kdyby se to napsalo ženě, tak se tím běžné ženy dotknete tedy hodně. Tak s druhými jednejte tak, jak byste to chtěli i od něj.

Reaguji na intimni1: Takže házet všechny zde diskutující do jednoho pytle?
Já jsem nic o prostitutkách či úchylácích nepsala, tak se prosím nechovejte hystericky.

Reaguji na LadyMiss: No, to je veselé. A kdybych byl, tak co? (A tím neříkám, že jsem.) Ono je lepší to slovo aspoň napsat správně.

arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda2: ale jeho přístup včetně těch zde citovaných inzerátů, nesou známky kandaulismu a to už sex. odchylka je

Ano nese, to je pravda, s tím nemůžu nesouhlasit. Jen ten chlap píše dost kultivovaně a některé uživatelky ho titulují jako úchyláka a to si myslím, že je fakt zbytečný.

Reaguji na LadyMiss: No, děkuji. Ale opravdu nejsem. A kdybych byl, asi bych to netajil. I když by to jednoduché nebylo. Nejde o to vést se za ruku před cizími lidmi, ale třeba říct to dodičům, kteří by mohli být zklamaní. No, ale já fakt nejsem. To jen si často říkám, jak bych se třeba v různých situacích choval já a snažím se být k různým lidem empatický.

Cituji Charmeuse: některé uživatelky ho titulují jako úchyláka a to si myslím, že je fakt zbytečný.

Souhlasím, jenže zrovna já nic takového nepsala, naopak se i slovu úchylka striktně vyhýbám.Úchyl je pro mě člověk, jehož chování nese známky nějaké společenské nebezpečnosti či obtěžuje okolí.Proto mluvím o odchylce od standardu či libůstce, která je pro mě na úrovni obliby sexu ve třech apod.To také nemusím chápat, ale nijak mě to u ostatních neobtěžuje či nepobuřuje.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: Jo no..No jako mě napadla ještě jedna možnost. Hysterickej jak ženská, nevadí mu, že mu jeho ženská bude dávat parohy a chce si s ní povídat...Není to ještě ke všemu gey?

A kdyby byl tak jak to souvisí s diskusí? Hysterie není žádná vlastnost natož typicky ženská.

Nelíbí se mi jak dáváš do jedné věty pokus o to někoho zesměšnit v souvislosti se sexuální orientací.

Cituji LadyMiss: Není to ještě ke všemu gey?

Cituji intimni1: Já netoleruju? Kdo tu koho uráží? Já někoho, nebo někdo mě? Tak si to celé přečtěte znovu.

Myslím, že to zbytečně hrotíš - nebo možná moc prožíváš. Chápu, že některé příspěvky jsou i nepříjemné, ale založils dosti kontroverzní diskusi, krom toho v ženském kolektivu to bývá asi drsnější než v mužském.

Možná vnímáš urážku i tam, kde není myšlena - myslím například s tou submisivitou - to není žádné negativum, ani to nijak vůbec nesouvisí s hrdostí.

Cituji intimni1: Nejsem submisivní! A jsem hrdý možná víc než většina lidí.

Řekla bych, že dotyčná tak usuzuje s té popsané situace, a i co jsem četla o kandaulismu (pro mně novinka) tak to někteří odborníci taky spojují - ta role je submisivní. Vyžaduje asi partnerku, které zas bude dělat dobře toho partnera ponižovat (nebo nevím jak to nazvat ale snad budu pochopena).

Pak mohou být ženy, které třeba baví podvádět, ale tam je zas otázka, jestli by je to bavilo ikdyby to bylo dovoleno.

Cituji Gixxie: Samozřejmě každý má ty hranice jinde. Ale tak v tom případě nemusíš aspirovat na manžela a můžeš si najít nějakou volnomyšlenkářskou kamarádku, ne?


To mi přijde jako dobré řešení. Taky moc nedovedu pochopit, jestli by mělo manželství v takovémhle případě zas takový význam/smysl.

Reaguji na Lusinda2: Jo, tak to jsem Vám zavázán, protože nechat si nadávat do úchylů, to není nic příjemného. Kdežto odchylka je docela běžná věc. Odchylky má skoro každý nějaké. A když ne, pak je ten člověk vlastně nudný. Nemám na mysli teď jen sexuální odchylky, ale celkově. Tady někde bylo téma o tom, kdo má jakou úchylku, poívalo jsem se tam a lidé tam psali, jak třeba mají doma desítky laků na nehty, někdo jiný zase psal o jiných věcech a clkově to bylo tak nějak lidsky hezké.

arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda2: Souhlasím, jenže zrovna já nic takového nepsala, naopak se i slovu úchylka striktně vyhýbám.Úchyl je pro mě člověk, jehož chování nese známky nějaké společenské nebezpečnosti či obtěžuje okolí.Proto mluvím o odchylce od standardu či libůstce, která je pro mě na úrovni obliby sexu ve třech apod.To také nemusím chápat, ale nijak mě to u ostatních neobtěžuje či nepobuřuje.

Já vím, ta druhá věta byla míněná všeobecně, špatně jsem ten předchozí příspěvek upravila.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda2: libůstce, která je pro mě na úrovni obliby sexu ve třech apod.To také nemusím chápat, ale nijak mě to u ostatních neobtěžuje či nepobuřuje.

souhlasím, mám to stejně

Cituji Lusinda2: i slovu úchylka striktně vyhýbám.Úchyl je pro mě člověk, jehož chování nese známky nějaké společenské nebezpečnosti či obtěžuje okolí.Proto mluvím o odchylce od standardu či libůstce, která je pro mě na úrovni obliby sexu ve třech apod.To také nemusím chápat, ale nijak mě to u ostatních neobtěžuje či nepobuřuje.

Já zas asi vnímám hodně rozdíl mezi slovem úchylka a úchyl. Úchylka může být a většina jich je úplně neškodná, úchylka - odchylka - pro mně je to totožné. Naopak slovo úchyl se poměrně zdeformovalo podobně jak pojem hysterie, takže si pod tím hned každý představí pomalu pedofila a podobně, to už pak se dá brát i jako urážka.

Cituji Minette: Já zas asi vnímám hodně rozdíl mezi slovem úchylka a úchyl. Úchylka může být a většina jich je úplně neškodná, úchylka - odchylka - pro mně je to totožné. Naopak slovo úchyl se poměrně zdeformovalo

No, ale to je svatá pravda.

Cituji Lusinda2: Úchyl je pro mě člověk, jehož chování nese známky nějaké společenské nebezpečnosti či obtěžuje okolí.Proto mluvím o odchylce od standardu či libůstce

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Buď chlap a jednoducho jej to povedž, že keď chce, môže sa vyspať s hocikým, že jej dopraješ. A podľa jej reakcie uvidíš, či je to pre ňu dobré alebo nie. Je to také jednoduché, neviem na čo zbytočne píšeš na internet. Jedine že by si stratil gule a čakáš, kým ti ich tu niekto podá.

1. . .678910
 

Téma "Nevěrná" žena - věrný manžel je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené