Contours fitness: Třicet minut třikrát týdně a jste v kondici

Práce, rodina, nákupy, kde si v tom shonu najít čas a chuť ještě na zlepšení postavy a kondice?  Speciální posilovna jen pro ženy nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste se udržely v kondici, odreagovaly se a měly lepší náladu. Intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku vám zabere jen třicet minut.

img

Fitness centra Contours jsou určeny výhradně pro ženy. Muži do něj nesmí.

Fitness trochu jinak

zoom Zvětšit

V Contours se Vám věnuje osobní trenérka

Mám pauzu na oběd, ale místo toho jdu cvičit do fitness centra, které funguje trochu jinak, než ostatní. Jedná se o systém cvičení s vlastní trenérkou určený pro ženy bez ohledu na věk a hmotnost. To je sympatické. Naladili mě také na to, že cvičení může trvat jen 30 minut a už po měsíci budou znatelné výsledky. K tomu jsem sice dost skeptická, ale svědectví jejich klientů hovoří jasně – úbytky centimetrů a kil zde mají zdokumentované ve fotografické knize.

Další nespornou výhodou Contours je, že se vám věnuje osobní trenérka, která vám vytvoří tréninkový program na míru, abyste dosáhly kýženého cíle a neublížily si, je vám k dispozici po celou dobu vaší návštěvy.

Jak to funguje?

Absolvuji klasický kruhový trénink, střídám stroje, vyvinuté speciálně pro ženy, s aerobním cvičením, které mi udržuje tepovou frekvenci na požadované hodnotě, abych spalovala nejen cukry, ale i tuky. Po tréninku následuje strečink opět za asistence trenérky. Půlhodinka rychle utekla, mohu ale cvičit dál. Vedle mě se potí rozmanitá společnost – úřednice z pošty, která sem zaběhla v pauze na oběd, i vrcholová manažerka z nadnárodní firmy. „Contours je ideální pro ženy, které nemají moc času, ale chtějí zhubnout a udělat něco pro zdraví. Zároveň se chtějí cítit uvolněně a to by, jak samy často říkají, ve společnosti mužů nešlo,“ říká area manažer Marek Klemens. 

zoom Zvětšit

Cvičební stroje Contours jsou vyvinuty speciálně pro ženy

Contours vám pomůže zhubnout, zlepšit kondici a zpevnit zdraví a uvidíte, že s tím přijde také lepší nálada, vyšší sebevědomí a snadnější zdolávání každodenních překážek. Přijďte doplnit své venkovní aktivity.

Nyní akce TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA

Pro návštěvnice Omlazení nyní akce TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA, včetně zaškolení od trenérky. Pro využití týdne zdarma se prosím telefonicky objednejte a uveďte heslo „Omlazení“.

Contours najdete v Praze na třech místech. Ostatní pobočky po celé ČR, máme také již dvě pobočky v SR. Přijít můžete kdykoli během otvíracích hodin s výjimkou první návštěvy – na tu se objednejte telefonicky.

Naše pobočky:

  • Fitness centrum Contours Praha 5, Na Zatlance 4, Praha 5
  • Fitness centrum Contours Praha 6, Bělohorská 126 /197, Praha 6
  • Fitness centrum Contours Brno Královo Pole, Božetěchova 2843/97a, Brno
  • Fitness centrum Contours Brno Lidická, Lidická 20, Brno
  • Fitness centrum Contours Hradec Králové, Dukelská 1354, Hradec Králové
  • Fitness centrum Contours Zlín, Gahurova 5265, Zlín
  • Fitness centrum Contours Opava, nám. Svaté Hedviky 2680/9,Opava
  • Fitness centrum Contours Chomutov, Ruská 83, Chomutov
  • Fitness centrum Contours Prostějov, Plumlovská 559/56, Prostějov

Více informací na www.contours.cz


Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

NOVÉ
Víme, proč máte pořád hlad a nehubnete

Víme, proč máte pořád hlad a nehubnete

Životní styl

Pronásleduje vás častý pocit hladu, mnohdy doprovázený kručením v břiše, i když jste před necelou hodinou snědli plný talíř jídla? Existuje několik příčin, které způsobují, že se většinu dne cítíme hladoví a nemůžeme se zbavit myšlenek na jídlo.NOVÉ
Jak oslavit Valentýna originálně

Jak oslavit Valentýna originálně

Životní styl komerční článek

Valentýn je téměř za dveřmi! Možná se Vám do slavení chce, možná k tento svátek nemusíte a váháte, jak to vlastně pojmout. Ať tak či onak, přinášíme Vám inspiraci, jaká překvapení můžete přichystat Vaší milé nejen o Valentýnu!