Lži v ložnici povoleny

Říká se, že lhát se nemá, ovšem neplatí to vždy a všude. Třeba v posteli jsou některé lži povoleny. Zajímá vás, ve kterých chvílích se vyplatí neříct vše nebo nepokrytě mlžit?

Začneme opačně. Nedoporučuje se lhát o orgasmu. Jestliže partnera necháte přitom, že vás dokáže dokonale uspokojit a dovést k vyvrcholení, i když to není pravda, ublížíte tím jen sama sobě. Partner bude stále opakovat své „osvědčené“ metody a vy kvůli tomu nikdy nedosáhnete svého. Stejně tak nikdy nelžete o svých pohlavních chorobách. V dalších případech můžete klidně tak trochu lhát.

Lež první: počet sexuálních partnerů

O počtu sexuálních partnerů prý lžeme takřka všichni, přičemž stále platí stejná rovnice. Muži počet sexuálních partnerek navyšují, ženy neváhají počet sexuálních partnerů snížit. Podle psychologů a manželských poradců se jedná o nevinnou lež, takže není důvod si cokoliv vyčítat. V každém případě platí, ať už řeknete pravdu či ji lehce upravíte, že ono číslo sexuálních partnerů/partnerek patří do vaší minulosti a nemělo by hrát významnou roli.

Lež druhá: ideální velikost penisu

Možná vám přijde jeho chlouba průměrná a máte zkušenosti s mnohem větším či tvarově lepším penisem, to ovšem neznamená, že mu o tom máte vyprávět. A už vůbec se o tom nezmiňujte v posteli! Kritikou nebo shazováním jeho penisu, podkopáváte jeho sebedůvěru, což vašemu vztahu rozhodně nepřinese nic dobrého.

zoom

Muži chtějí slyšet, že jsou nejlepší

Lež třetí: nejlepší v posteli

Na mužově sebevědomí a jistotě se odráží také to, jestli mu aspoň čas od času řeknete, že je vážně ten nejlepší, s kým jste kdy spala. Říkejte mu to, i když až takový hřebec není, zvláště, když se vás na to přímo zeptá. Naopak nikdy nemluvte o svých bývalých partnerech. Pokud o jejich sexuálních výkonech začnete básnit a srovnávat je s výkony svého současného partnera, může to mít katastrofální důsledky. Nebo vám by nevadilo, kdyby partner mluvil o svých bývalých partnerkách jako největších sexuálních dračicích?

Lež čtvrtá: líbí se mi to

Dělá vám partner něco, z čeho příliš nadšená nejste? Vyhněte se větným formulacím typu: „Tohle se mi nelíbí. Nic to se mnou nedělá. Nedělej to. Přestaň.“ Muži jsou na tyto věci hákliví a mohlo by se stát, že raníte jeho ego takovým způsobem, že už s vámi nebude chtít zkoušet nic nového. Kritizujte konstruktivně, diplomaticky. Mluvte napůl pravdu a napůl lžete. Ukažte mu, co máte skutečně ráda, ale nezmiňujte se o tom, že „ta věc“ předtím nestála za nic.

Lež pátá: nic se neděje

Má-li muž problém s erekcí, zůstaňte klidná a ujistěte ho o tom, že se nic neděje, že se to může stát každému. S největší pravděpodobností budete mít pocit, že ve skutečnosti je něco špatně. Možná si to budete klást za vinu, znejistíte. Pokud budete takové pocity mít, neventilujte je. Muž se cítí už tak dost špatně, musí se vypořádat se stresem z toho, že by měl být výkonný a není. Nezhoršujte situaci, nezatěžujte ho i svými starostmi a pochybnostmi.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Životní styl

Dělá vám potíže vypořádat se s kritikou na vaši osobu? Zraňuje vás to či dokonce na několik dní rozhodí? Zkuste naše tipy, jak se nenechat vtáhnout do negativních emocí a nebrat si urážky či podlosti od druhých osobně.

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.