Ultrafiltráty fyto (II. díl)

První díl o ultrafiltrátech nám dal nahlédnout do historie jejich vzniku, ale i především jsme se dozvěděli zajímavá fakta o jejich vývoji, na kterém se velkou měrou podílel MUDr. Peter Hajduk. Buňky zvířat nahradil rostlinami a houbami.

Doktor Hajduk se svým týmem odborníků začali postupně experimentovat s jednotlivými rostlinami a houbami, adaptogeny, goji a čaji, přičemž zjistili, že jejich kombinací mohou dosáhnout daleko lepšího účinku. „Začali jsme vyvíjet a zkoušet preparáty složené z několika rostlin či hub. Podkladem nám byly zkušenosti našich terapeutů, lečitelů a babiček, ale i klinické studie z Brazílie, Číny a Ameriky,“ upřesňuje primář Hajduk.

Využití tkáňových buněk je v současné medicíně stále aktuálnějším tématem. Vědci však objevili, že nejen tkáňová buňka jako celek, ale i její části mají mimořádné regenerační účinky pro celý organismus. Tyto účinné látky (včetně aktivních substancí z placenty) se zároveň podařilo umístit do kosmetických přípravků ve formě bioaktivních gelů.

Co jsou to ultrafiltráty?

Máte pocit, že jste se toho dozvědali o ultrafiltrátech dost, ale vlastně stále nevíte, co přesně to ultrafiltráty jsou? Jsou to bioaktivní preparáty neboli doplňky stravy nové generace. Ultrafiltráty Revitastem*  slouží ve velké míře jako doplňky výživy, které mohou podporovat regeneraci tkání na buněčné a sub buněčné úrovni, mohou pomáhat nastartovat reparační procesy velice specificky podle místa určení a potřeby. Pozitivně působí svým složením na fyziologické, biochemické a bio regulační mechanismy v buňce.

Působení ultrafiltrátů funguje na principu tzv. organospecifity, což znamená, že příbuzné molekuly se budou v organismu přitahovat. Některé buňky u savců jsou téměř identické. Například v savčích organismech je téměř 200 příbuzných typů buněk. Pokud do organismu vložíme takovou strukturu, následuje její transport k její specificky příbuzné tkáni na místě určení a začne napomáhat procesu regenerace, reparace. U částeček z rostlin se přidává ještě efekt regulační, enzymatický a neurotransmiterový. „Výsledkem našeho letitého výzkumu a testování  je řada bioaktivních výživových doplňků  k podpoře vitálních sil organismu jak celkové, tak jeho součástí, jako je například  imunitní, nervový, pohybový, trávící, kardiovaskulární či vylučovací systém. Výborně se hodí k podpoře hormonální rovnováhy v organismu, hlavně u žen nebo mužů středního věku,“ upřesňuje primář Hajduk.

*Revitastem je název ucelené řady doplňků stravy, tzv. ultrafiltrátů, které byly vyvinuty ve spolupráci odborníků pod vedením primáře MUDr. Petera Hajduka s laboratoří REVIVA.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Životní styl komerční článek

Vlasy jsou pro každého z nás velmi důležité a rozhodně je velmi nepříjemné, když člověk zjistí, že mu nadměrně padají a na některých místech viditelně chybí. U mužů se tato situace bohužel stává poměrně běžně, přičemž hodně přicházejí o vlasy, v místech, kde vznikají takzvané kouty. Zapomenout nelze ani na vznik jakéhosi lysého kolečka vzadu na temeni hlavy. Pokud i vám padají vlasy, určitě se vyplatí vědět, jestli je situace ještě v normálu, jaké jsou příčiny tohoto vypadávání a jak situaci řešit.

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?