Ultrafiltráty fyto (II. díl)

První díl o ultrafiltrátech nám dal nahlédnout do historie jejich vzniku, ale i především jsme se dozvěděli zajímavá fakta o jejich vývoji, na kterém se velkou měrou podílel MUDr. Peter Hajduk. Buňky zvířat nahradil rostlinami a houbami.

Doktor Hajduk se svým týmem odborníků začali postupně experimentovat s jednotlivými rostlinami a houbami, adaptogeny, goji a čaji, přičemž zjistili, že jejich kombinací mohou dosáhnout daleko lepšího účinku. „Začali jsme vyvíjet a zkoušet preparáty složené z několika rostlin či hub. Podkladem nám byly zkušenosti našich terapeutů, lečitelů a babiček, ale i klinické studie z Brazílie, Číny a Ameriky,“ upřesňuje primář Hajduk.

Využití tkáňových buněk je v současné medicíně stále aktuálnějším tématem. Vědci však objevili, že nejen tkáňová buňka jako celek, ale i její části mají mimořádné regenerační účinky pro celý organismus. Tyto účinné látky (včetně aktivních substancí z placenty) se zároveň podařilo umístit do kosmetických přípravků ve formě bioaktivních gelů.

Co jsou to ultrafiltráty?

Máte pocit, že jste se toho dozvědali o ultrafiltrátech dost, ale vlastně stále nevíte, co přesně to ultrafiltráty jsou? Jsou to bioaktivní preparáty neboli doplňky stravy nové generace. Ultrafiltráty Revitastem*  slouží ve velké míře jako doplňky výživy, které mohou podporovat regeneraci tkání na buněčné a sub buněčné úrovni, mohou pomáhat nastartovat reparační procesy velice specificky podle místa určení a potřeby. Pozitivně působí svým složením na fyziologické, biochemické a bio regulační mechanismy v buňce.

Působení ultrafiltrátů funguje na principu tzv. organospecifity, což znamená, že příbuzné molekuly se budou v organismu přitahovat. Některé buňky u savců jsou téměř identické. Například v savčích organismech je téměř 200 příbuzných typů buněk. Pokud do organismu vložíme takovou strukturu, následuje její transport k její specificky příbuzné tkáni na místě určení a začne napomáhat procesu regenerace, reparace. U částeček z rostlin se přidává ještě efekt regulační, enzymatický a neurotransmiterový. „Výsledkem našeho letitého výzkumu a testování  je řada bioaktivních výživových doplňků  k podpoře vitálních sil organismu jak celkové, tak jeho součástí, jako je například  imunitní, nervový, pohybový, trávící, kardiovaskulární či vylučovací systém. Výborně se hodí k podpoře hormonální rovnováhy v organismu, hlavně u žen nebo mužů středního věku,“ upřesňuje primář Hajduk.

*Revitastem je název ucelené řady doplňků stravy, tzv. ultrafiltrátů, které byly vyvinuty ve spolupráci odborníků pod vedením primáře MUDr. Petera Hajduka s laboratoří REVIVA.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

NOVÉ
Dětské legíny – pohodlí jako v bavlnce

Dětské legíny – pohodlí jako v bavlnce

Oblečení komerční článek

Dětské legíny jsou praktickým oblečením pro nejmenší a děti je velmi rády nosí. Není divu, jsou totiž úžasně pohodlné a přizpůsobí se každému pohybu. Ať už k šatům, pod šortky nebo jen tak k tričku, legíny jsou perfektním základem každého dětského šatníku.NOVÉ
Vybrat dárek pro muže není jednoduché

Vybrat dárek pro muže není jednoduché

Životní styl komerční článek

V dnešní době je všude plno shonu a spěchu, a tak si mnohdy člověk ani pro samou práci nevšimne datumu v kalendáři, který zrovna říká, že se blíží Vánoce nebo tatínkovy narozeniny. V takových případech většinou každého přepadne panika a zjištění, že vlastně nemá žádné dárky, a co víc, ani žádný nápad. Jak rychle vybruslit s takové situace? Dárkový poukaz není zrovna to, co si pod pojmem originální dárek člověk představuje. Řešením může být například dárkový box od Manboxeo.cz.