Jak na vrásky 4. díl – citlivá pleť

Věděly jste, že až 70 % žen, má některou z forem citlivé pleti? Pokud mezi ně patříte, jistě oceníte pár dobrých a ověřených rad, jak se o svou pleť starat. Informace jsme pro vás zjišťovali u vizážistek i žen s citlivou pletí.

img


Pokud vás trápí velmi citlivá pleť, je nejlepším doporučení návštěva lékárny. V dermatologické části jsou k dispozici různé druhy přípravků určené pro citlivou pleť. Účinná a oblíbená je například Bioderma či BB krém.

zoom Zvětšit

Vyzkoušejte na citlivou pleť kosmetiku od značky La Roche-Posay.

Citlivou pleť jemně exfoliujte

Některé ženy s jemnou a citlivou pletí doporučují jemně exfoliovat. Výborný je například peeling od značky Jurlique, který pleť nejen dokonale ošetří, ale také jí dodá potřebnou hydrataci a příjemně voní.

Ženy s citlivou pletí si často stěžují na to, že jim nesedí žádný krém. Obvykle je po použití nevhodného krému vše pálí a svědí. Pokud je to i váš případ, zkuste krémy a kosmetiku od značky La Roche-Posay. V jejich nabídce najdete mimo jiné skvělý make-up, který si můžete nanést na celý obličej nebo ho použít jen jako korektor.

Minerální kosmetika

Citlivá pleť si většinou dobře rozumí s minerální kosmetikou. Na trhu je celá řada značek, které minerální kosmetiku nabízí. My jsme pro vás vyzkoušeli kosmetiku Lili Lolo (povinně i páni), která toho nabízí skutečně hodně. V sortimentu této značky najdete rtěnky, lesky, pudry, řasenky i stíny.

Ovšem máte-li citlivou pleť, držte se raději pravidla, že čím méně přípravků na svou pleť použijete, tím lépe. Nebo máte jinou zkušenost?Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Vyhýbání se těžkým váhám není řešením. Jak si jako žena užít posilovnu

Vyhýbání se těžkým váhám není řešením. Jak si jako žena užít posilovnu

Životní styl

Řada žen se při návštěvě posilovny vyhýbá těžkým vahám a jednoručky pro ně jsou sprosté slovo. Většinu času stráví v kardio zóně, což však ke svalovému progresu nevede. Na co se zaměřit, aby pro vás posilovna nebyla jen ztrátou času?

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.DOPORUČUJEME
Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Životní styl

Milujete prosecco, ale chcete zhubnout? Jaký vliv má pití alkoholu na hubnutí? Víme, jestli si můžete dát skleničku prosecca denně bez negativních následků na váhu a zdraví.