Jak na vrásky 4. díl – citlivá pleť

Věděly jste, že až 70 % žen, má některou z forem citlivé pleti? Pokud mezi ně patříte, jistě oceníte pár dobrých a ověřených rad, jak se o svou pleť starat. Informace jsme pro vás zjišťovali u vizážistek i žen s citlivou pletí.

img


Pokud vás trápí velmi citlivá pleť, je nejlepším doporučení návštěva lékárny. V dermatologické části jsou k dispozici různé druhy přípravků určené pro citlivou pleť. Účinná a oblíbená je například Bioderma či BB krém.

zoom Zvětšit

Vyzkoušejte na citlivou pleť kosmetiku od značky La Roche-Posay.

Citlivou pleť jemně exfoliujte

Některé ženy s jemnou a citlivou pletí doporučují jemně exfoliovat. Výborný je například peeling od značky Jurlique, který pleť nejen dokonale ošetří, ale také jí dodá potřebnou hydrataci a příjemně voní.

Ženy s citlivou pletí si často stěžují na to, že jim nesedí žádný krém. Obvykle je po použití nevhodného krému vše pálí a svědí. Pokud je to i váš případ, zkuste krémy a kosmetiku od značky La Roche-Posay. V jejich nabídce najdete mimo jiné skvělý make-up, který si můžete nanést na celý obličej nebo ho použít jen jako korektor.

Minerální kosmetika

Citlivá pleť si většinou dobře rozumí s minerální kosmetikou. Na trhu je celá řada značek, které minerální kosmetiku nabízí. My jsme pro vás vyzkoušeli kosmetiku Lili Lolo (povinně i páni), která toho nabízí skutečně hodně. V sortimentu této značky najdete rtěnky, lesky, pudry, řasenky i stíny.

Ovšem máte-li citlivou pleť, držte se raději pravidla, že čím méně přípravků na svou pleť použijete, tím lépe. Nebo máte jinou zkušenost?Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
3 tipy k lepšímu spánku

3 tipy k lepšímu spánku

Životní styl komerční článek

Průměrný člověk stráví spánkem až jednu třetinu života. A aby to byl čas strávený kvalitně, je potřeba tomu v některých případech trošku pomoci. Řadíte-li se mezi spáče, kterým zdlouhavé usínání nebo noční buzení nic neříká, máte vyhráno, ovšem pokud patříte do té druhé skupiny, inspirujte se v našem článku, jak docílit lepšího spánku a konečně si pořádně odpočinout.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.