Smazat

Co váš partner dělá ve vaší společné domácnosti?

Dobrý den,

s přítelem jsme spolu rok, z toho půl roku spolu bydlíme, je to naše první bydlení- oba jsme šli od rodičů. Neustále, už od začátku se hádáme kvůli fungování domácnosti a mě proto zajímá, co váš muž doma dělá? Přijde mi, že ten můj nedělá nic- ano dá svoje nádobí do dřezu a ponožky do koše, jednou za čas (opravdu za čas- asi 3x za celou dobu) vyluxuje malý koberec pod stolem a vynáší koš (když už přetéká).
Hádáme se pro to, že já mám pocit, že dělám všechno, což vlastně není pocit, ale skutečnost. Přijde mi, že mi s ničím nepomůže. Kromě toho, že dělám tedy domácí práce a on mě neustále kritizuje - podívej se, zase je nádobí ve dřezu tak mi neříkej že jsem měl před týdnem odnést krabice atd.. Vždyť ty tady taky nic neděláš, kolikrát si vytírala...
Oba chodíme do práce, já teď chodím z práce dýl než on. Jde mi i o to, že neudělá nic chlapského, máme nový byt nenapadne ho přidělat poličku nebo takové věci, žárovku do lampičky už kupuje asi 14 dní a vypadá to, že jí koupím já.
Přijde mi, že náš vztah díky tomu nemá budoucnost, naprosto mě štve jeho přístup, neustále mu musím říkat- mohl by jsi do pátku zařídit tohle? on se se mnou týden dohaduje a v pátek to samozřejmě není. Když jsme si chtěli koupit psa a já mu s nadšením ukazovala fotky naprosto s klidem mi oznámil- ale starat se o něj budeš ty nepočítej s tím, že já po něm budu něco uklízet.
Říkám si jestli budeme mít vůbec někdy dítě, rozumíte mi? jako s tímhle jeho přístupem...
 
arrow
profile_image
adell.k
od 24. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Krom luxování a žehlení zvládal vše. Luxování nesnášel a já se u žehlení vždy tak nějak uklidním, tak mi to s radostí přenechával Jinak s postupem času zvládal vše! Chce to čas, on se to naučí

arrow
profile_image
naskok
od 16. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji adell.k: Cituji naskok: Mám byt pro sebe žrádla navařím na 5 dnů v průměru za 45 minut vč. přípravy i umytí nádobí, jen to nechám vychladnout a lednici mám rázem plnou, že to nestíhám dojíst

A přesto 1-2x v týdnu cestou z práce nakoupíš...co tedy nakupuješ, když nestíháš dojíst to žrádlo, která máš na 5 dnů?

Obvykle v týdnu jeden větší nákup a pak v průběhu týdne jen čerstvé pečivo nebo drobnosti, navařené jídlo mám k obědu a k večeři a k snídani či mezi hlavními chody třeba to pečivo nebo tvaroh.

 

Váš příspěvek

Co váš partner dělá ve vaší společné domácnosti?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené