Smazat

Dítě miluje prarodiče víc než nás vlastní rodiče

Máme dvouletou holčičku,která tíhne k babičce a dědovi (tedy mým rodičům) tak moc,že kdyby to bylo možné,tak by se tam nastěhovala.Naši k nám jezdí na návštěvu jednou týdně-někdy i dvakrát,ale jak se chystají k odchodu,tak malá začne vyvádět,ale tohle bych ještě až tak neřešila,ale horší je to,když ji potřebujeme s manželem pohlídat kvůli práci a nebo když si ji naši jen tak vezmou na víkend,tak nejhorší je,když nám ji vracejí,jak ona tak strašně nechce domů a tak strašně řve až se zajíká a chce mermomocí za nima.Já s manželem jako by jsme do jejího života ani nepatřili.Jako matku mě to strašně ničí a na naše mám akorát vztek.Co ale bude dál?Naši se na ni strašně třesou,všechno jí dovolí,zkrátka by si od ní klidně nechali i oči vydrápat,jestli mi rozumíte.Doslova se stydím když třeba někam jdem já,moje máma a dcera a každej vidí,jak se pořád sápe po ní a mě odstrkuje a odtahuje se ode mě jen se ji snažím třeba vzít do náruče.
Za chvíli to dopadne tak,že já s manželem budem jen lidi co ji stvořili,ale rodiče budou zárověň děda s babičkou.
Omlouvám se za ten dlouhý elaborát,ale tak strašně mě to ničí,že jsem se musela svěřit.




 
1. . .4567

Reaguji na True:
Z čeho usuzuješ, že se nechovala jako opravdová matka?

Cituji elvo: Z čeho usuzuješ, že se nechovala jako opravdová matka?

To je jednoduché.
Žádné dítě se neotočí k rodičům zády, když mají spolu vybudovaný krásný vztah.

arrow
profile_image
Lída01
od 29. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Příspěvkem jsem chtěla dát pouze najevo,že i když si člověk v těchto věcech udělá pořádek,neznamená to,že má vyhráno.Jak jsem již psala od 3 let věku mé dcery bylo vše O.K. Náš vztah by nám mohl leckdo závidět.Problémy nastaly až s narozenim dětí mé dcery.Tj 1,5 roku.Přičítám to závyslostí babičky na malé děti..A jak jí znám bude zase tou babičkou,která se bude moc angažovat.Ted jde o to kdy to dceři dojde,začne jí to vadit a udělá si pořádek i ona.Já do toho zasahovat nemohu.
Příspěvek jsem napsala jen o sobě a tak jak byl napsán mohl dělat dojem že jsem byla špatnou matkou.Chápu.Ale vypisovat zde vše z života i mých sourozencu kde díky babičce došlo k rozvodu a co tomu vše předcházelo no to by bylo na román.

Reaguji na Lída01:
Lído, moc se ti omlouvám. Já jsem to skutečně pochopila tak, že jsi s dcerou neměla hezký vztah...tvá matka je asi velmi zvláštní typ.
Ještě jednou se ti omlouvám a přeju ti, aby aby tvá dcera prozřela...

Cituji Padlý Anděl: Nejvíc mě taky naši štvou s tím svým popichováním tipu:A pojedeš Nikolko k nám?Tam se máš určitě líp než doma....a to jídlo od mamy nejez,BABIČKA UDĚLÁ LEPŠÍ...a to všechno přede mnou a manželem.

Hm tak to je docela síla. Já bych prostě rodičům zkusila vysvětlit, že se od nich nenechám před svojí dcerou snižovat a že pokud nepřestanou, tak se ty návštěvy omezí. Nechápu, že tvoje máma nedokáže pochopit jak ti třeba je. Vy s manželem asi hodně pracujete? Ono dneska je člověk většinu času v práci a pak nemá čas ani na svoje děti a možná ten přehnaný zájem od prarodičů jí dává najevo, že vás dcera nezajímá, ale oni se o vše postarají. Malé děti hodně tíhnou k prarodičům. Si pamatuju jak jsem se vždycky těšila, ale vždy byla moje máma na prvním místě a nikdy jsem neslyšela od prarodičů něco špatného na výchovu a nic o rozdílech a to i od babičky, která mojí mámu moc v lásce nemá.

arrow
profile_image
Lída01
od 29. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na True:

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si pamatuju, že jsem taky od prarodičů vůbec nechtěla a vždy jsem dělala scény, jak jsem měla jet zase domů. A to samé jsem pak viděla i u své sestřenice. Oni jsou prostě babičky mírnější, já jsem se k babičce uklidila na prázdniny, takže mě nevodila do školky, kterou jsem nesnášela, samý výlety, příroda... ale to se pak zlomilo a už jsem tam jezdila/jezdím spíš jen tak ze slušnosti.

arrow
profile_image
Lalka01
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem to hodně podobně. Naši na nás byl přísní a babička s dědou-klasika. Navíc babička je jiný typ než rodiče, vždycky jsem u ní našla porozumění, mohla jsem se jim svěřit a říct jim třeba o problémech s bráchou, které naši vyřešit nedokázali. Když jsem byla menší, taky jsem nechtěla domů, brečela jsem, nejhorší bylo, když jsem třeba týden spala u babičky...to se mi domů fakt nechtělo...ale nemyslím si, že by to bylo kvůli větší lásce. Rodiče mám rada neskutečně moc, stejně jako prarodiče, teď už jen babičku...vím, že mi tam bylo a je hrozně dobře, ale taky vím, že maminku s tatínkem mám jen jedny a nic je nenahradí. A uvědomila jsem si to nedávno. Takže bych se určitě nebála

1. . .4567
 

Váš příspěvek

Dítě miluje prarodiče víc než nás vlastní rodiče

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené