Smazat

Dítě miluje prarodiče víc než nás vlastní rodiče

Máme dvouletou holčičku,která tíhne k babičce a dědovi (tedy mým rodičům) tak moc,že kdyby to bylo možné,tak by se tam nastěhovala.Naši k nám jezdí na návštěvu jednou týdně-někdy i dvakrát,ale jak se chystají k odchodu,tak malá začne vyvádět,ale tohle bych ještě až tak neřešila,ale horší je to,když ji potřebujeme s manželem pohlídat kvůli práci a nebo když si ji naši jen tak vezmou na víkend,tak nejhorší je,když nám ji vracejí,jak ona tak strašně nechce domů a tak strašně řve až se zajíká a chce mermomocí za nima.Já s manželem jako by jsme do jejího života ani nepatřili.Jako matku mě to strašně ničí a na naše mám akorát vztek.Co ale bude dál?Naši se na ni strašně třesou,všechno jí dovolí,zkrátka by si od ní klidně nechali i oči vydrápat,jestli mi rozumíte.Doslova se stydím když třeba někam jdem já,moje máma a dcera a každej vidí,jak se pořád sápe po ní a mě odstrkuje a odtahuje se ode mě jen se ji snažím třeba vzít do náruče.
Za chvíli to dopadne tak,že já s manželem budem jen lidi co ji stvořili,ale rodiče budou zárověň děda s babičkou.
Omlouvám se za ten dlouhý elaborát,ale tak strašně mě to ničí,že jsem se musela svěřit.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Sestřenka to tak taky měla. Když nyla u babičky, nebo u nás, tak super, ale jak měla jet domů, tak to byla tragédie. Myslím, že to není nic až tak neobvyklého. Ono to časem přejde. Snad teda. Ale je to hrozný, já vím...

Já mám zase opačný problém. Bohuzel jednu babičku a to ještě bez zajmu o hlídání.

arrow
profile_image
Lucy09
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkusila bych si promluvit s Tvými rodiči a domluvit jim, ať jí všechno nepovolují, prostě stanovit hranice co nemůže s Vámi ať také nemůže s babičkou a s dědou. Má je radši, protože prarodiče jí vše dovolí. Ono to třeba časem přejde.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Lucy09: Má je radši, protože prarodiče jí vše dovolí. Ono to třeba časem přejde.

U nás to tak nebylo, takže to tím být nemusí

arrow
profile_image
Padlý Anděl
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem to našim už říkala,dnes bylo další "divadlo" a jsem u nich blbá.S nimi bohužel mluvit nejde,oni všechno vědí a dělají nejlíp a my jsme s manželem blbci

Reaguji na Padlý Anděl:
V tom případe, zakázat styk s detmi, alespoň do té doby, nez se určí přesná pravidla.

arrow
profile_image
Dewi
od 17. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi bych omezila jejich návštěvy a vysvětlila rodičům, jakým způsobem ji vychováváš, co jí dovolíš a co ne a že bys byla ráda, kdyby to taky dodržovali. Na hlídání bych jim ji dávala jen opravdu pokud je to nutné, např. kvůli práci. Nevím, jestli je to dobrý přístup, ale asi bych zkusila tohle, aby si od nich trochu odvykla. Já jsem taky bývala radši u prarodičů, ale až tak v šesti, pač jsem věděla, že mi víc dovolí.. Ale takhle jsem nevyváděla..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sarra: V tom případe, zakázat styk s detmi, alespoň do té doby, nez se určí přesná pravidla.

To mě taky napadlo Je to sice asi takové moc "násilné" ale jinou cestou to asi nepůjde

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Padlý Anděl: Tak to je pěně blbý. Asi bych teda taky omezila styky. Nechápu, proč nejsou schopni respektovat vaši výchovu

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Padlý Anděl: Myslim, že byste tu holku k vašim neměli nějakej čas dávat a to dlouho. Můžete si promluvit s rodiči at' to nedělaj, ale víme jak to chodí řeknou, že to dělat nebudou a pak když u toho nebudete stejně povolí. Takže by to nemělo cenu. Zkuste si hlídání zařídit nějak jinak at' se s prarodičema nákou dobu nestýká a trochu si od nich odvykne.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Miki1: Je to sice asi takové moc "násilné"

Taky si myslim, ale to je právě asi dobře v tomhle případě.

Určitě lepší varianta, než hádky a stresové situace z toho vyplývající, jak pro rodiče děti, tak pro děti samotne. Děti jsou tvarne a rychle se přizpůsobí.

arrow
profile_image
Padlý Anděl
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě to taky napadlo,prostě ty styky na nějakou dobu utnout,ale dovedu si představit mou mámu jak by vyváděla a jak bych byla potom ta největší svině a kdoví co ještě,která jim odepřela jedinou vnučku.Ovšem nic by se nedalo dělat.
Horší by pak ještě bylo,kdyby ji vyhledávali sami jak bude starší a stahovali ji na svou stranu a naváděli ji proti nám

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Padlý Anděl: dovedu si představit mou mámu jak by vyváděla

Nech jí at' si vyvádí. Je to vaše dítě a může si za to nakonec sama. Naopak mě taky samotnou někdy překvapuje drzost některých babiček a člověk jim nemůže skoro ani nic říct, protože jsou to ty ''hodný babičky'' hrůza. Taky jednu takovou mám.

 

Váš příspěvek

Dítě miluje prarodiče víc než nás vlastní rodiče

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené