Smazat

Dítě miluje prarodiče víc než nás vlastní rodiče

Máme dvouletou holčičku,která tíhne k babičce a dědovi (tedy mým rodičům) tak moc,že kdyby to bylo možné,tak by se tam nastěhovala.Naši k nám jezdí na návštěvu jednou týdně-někdy i dvakrát,ale jak se chystají k odchodu,tak malá začne vyvádět,ale tohle bych ještě až tak neřešila,ale horší je to,když ji potřebujeme s manželem pohlídat kvůli práci a nebo když si ji naši jen tak vezmou na víkend,tak nejhorší je,když nám ji vracejí,jak ona tak strašně nechce domů a tak strašně řve až se zajíká a chce mermomocí za nima.Já s manželem jako by jsme do jejího života ani nepatřili.Jako matku mě to strašně ničí a na naše mám akorát vztek.Co ale bude dál?Naši se na ni strašně třesou,všechno jí dovolí,zkrátka by si od ní klidně nechali i oči vydrápat,jestli mi rozumíte.Doslova se stydím když třeba někam jdem já,moje máma a dcera a každej vidí,jak se pořád sápe po ní a mě odstrkuje a odtahuje se ode mě jen se ji snažím třeba vzít do náruče.
Za chvíli to dopadne tak,že já s manželem budem jen lidi co ji stvořili,ale rodiče budou zárověň děda s babičkou.
Omlouvám se za ten dlouhý elaborát,ale tak strašně mě to ničí,že jsem se musela svěřit.
 
1. . .34567
arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Pettttrushka: To dítě rodiče, ale má rádo! Takhle to vůbec nechodí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Padlý Anděl:

Já Ti poradím nejlepší radu - neposlouchej ty slečny tady! Co to je za radu, že to dítě se nemá vidět s prarodičema, když brečí když od nich odchází? Takže když bude chtít být ve školce a bude brečet, že nechce ze školky, tak ho raději nedávej do školky, když bude brečet, že nechce od kamaráda, tak ho radši nedávej ke kamarádovi. Co to je za rady? Je naprosto normální, že to dítě má babičku rádo, a proto se mu od ní nechce, ale chápu, že Tebe jako mámu to mrzí, ale věr mi, že Tebe miluje daleko víc. Tohle dělá každý dítě a každá babička své vnoučata rozmazluje. Nech to času, ono dítě vyroste a bude to úplně jinak Hlavně to tady neposlouchej od holek, co děti vidí jen na obrázku

Reaguji na radulinkap: Ještě že nebudeš mít děti.. Byly by to chudáci

Cituji Pettttrushka: To dítě rodiče, ale má rádo! Takhle to vůbec nechodí, je vidět, že jsi člověk co nemá děti.

Já teda taky nemám děti a rozhodně si nemyslím, co uživatelka radulinkap.
To není o tom, zda máš nebo nemáš děti, nejsem natvrdlá jen proto, že nemám děti
Poslední dobou mi přijde, že kdo nemá dítě je snad něco mín? nebo sakra co?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Efca:

Rozhodně nemyslím, že jsi něco méně, je vidět, že máš rozum, a že nejsi jako slečna Radka, ale tím, že máš dítě určitě o dost dospěješ

Cituji Pettttrushka: nejsi jako slečna Radka

Ta je mimo

Cituji Pettttrushka: ale tím, že máš dítě určitě o dost dospěješ

Jak kdo Já to vidím hodně i u holek co mají třeba čerstvě děti, tak sežraly všechnu moudrost světa. Ostatní, co nejsou ještě matky, tak jsou mimo a nemůžou nic říct.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Pettttrushka: Já Ti poradím nejlepší radu - neposlouchej ty slečny tady! Co to je za radu, že to dítě se nemá vidět s prarodičema, když brečí když od nich odchází? Takže když bude chtít být ve školce a bude brečet, že nechce ze školky, tak ho raději nedávej do školky, když bude brečet, že nechce od kamaráda, tak ho radši nedávej ke kamarádovi. Co to je za rady?

Ale tady nejde o brek, ale o to, že prarodiče jsou svéhlavý a dítě úmyslně kazí a nerespektují jeho rodiče

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Efca:

To máš pravdu

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Pettttrushka: Je naprosto normální, že to dítě má babičku rádo, a proto se mu od ní nechce, ale chápu, že Tebe jako mámu to mrzí, ale věr mi, že Tebe miluje daleko víc. Tohle dělá každý dítě a každá babička své vnoučata rozmazluje. Nech to času, ono dítě vyroste a bude to úplně jinak Hlavně to tady neposlouchej od holek, co děti vidí jen na obrázku

Hele, já bych proti babičkám neřekla ani slovo, sama mám rodinu, která funguje jako sicilský klan, když pár dní nevidí vnoučata, hned volají, jestli "ještě žijeme" Ale to, co předvádi Andělovi rodiče, je naprostý extrém, který se musí řešit a pokud nepomůže domluva, pak je potřeba radikálnější řešení! Znovu říkám : pravidla výchovy určují rodiče! Dvouleté dítě se může vztekat jak chce, je to jenom jeho momentální způsob jak reagovat na to, když nedostane to, co chce. A je opravdu nutné, aby VŽDYCKY dostalo to, co chce? Že se malá vzteká, na tom nevidím nic divného, to dělá 90% dětí, když se jim něco nelíbí. Problém vidím v chování prarodičů .

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji radulinkap: Tak já hlavně používám mozek, takže děti mít nebudu

Nemyslela jsem, že s Tebou někdy budu souhlasít, ale tohle Ti schvaluji

Jinak já bych teda taky nezakazovala styl s babičkou a dědou.. Ale jim bych řekla, že dokud vás jako rodiče nezačnou respektovat, tak malou uvidí jen u vás doma..
Protože to, že se babička nechá fackovat a trhat vlasy, tak ta malá si může myslet, že je to naprosto normální a může si začít myslet, že opravdu může vše a pak to praktikovat ve školce, takže tohle se v první řadě musí utnout..Když to udělá před váma, rázně zakroč.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji amelie1111: Hele, já bych proti babičkám neřekla ani slovo, sama mám rodinu, která funguje jako sicilský klan, když pár dní nevidí vnoučata, hned volají, jestli "ještě žijeme" Ale to, co předvádi Andělovi rodiče, je naprostý extrém, který se musí řešit a pokud nepomůže domluva, pak je potřeba radikálnější řešení! Znovu říkám : pravidla výchovy určují rodiče! Dvouleté dítě se může vztekat jak chce, je to jenom jeho momentální způsob jak reagovat na to, když nedostane to, co chce. A je opravdu nutné, aby VŽDYCKY dostalo to, co chce? Že se malá vzteká, na tom nevidím nic divného, to dělá 90% dětí, když se jim něco nelíbí. Problém vidím v chování prarodičů .

arrow
profile_image
pavlína74
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, to časem přejde, neboj. Když byl můj první syn malý, prožívala jsem dost těžké období (psychicky, ale kvůli jiným problémům) a on se taky hodně fixoval na mou matku, protože se mu plně věnovala, hrála si s ním, prostě všechno co chtěl. Já jsem hned znovu byla těhotná, tak jsem to prostě nezvládala. Pak to samo přešlo. Chce to je čas, až bude větší. Rozhodně si nemyslím, abys mu bránila se stýkat s babičkou, prostě se jen snaž se mu co nejvíc věnovat.

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych se teda tím že to časem přejde rozhodně neuklidňovala. Výchovu nastavuje rodič a prarodiče by to měli respektovat. Rodiče zakladatelky žádná pravidla nerespektují, naopak před dítětem podrývají autoritu matky. Výchova má být v důležitých bodech jednotná jinak dítě je zmatené a samozřejmě si vybere tu pro něj příjemnější variantu kterou si vynucuje vždy a všude. Pokud to prarodiče respektovat nebudou, tak není jiné řešení než omezit nebo úplně utnout styk s nimi. A to hlavně v zájmu dítěte. Takže takové to že chudák nebude mít babi a dědu je sice smutné, ale pokud by tahle situace v rodině nadále pokračovala, tak to dítěti nic dobrého nepřinese.

arrow
profile_image
Lída01
od 29. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj.Já měla něco podobného. Od narození mé dcery se babička snažila převzít veškerou výchovu.Nebudu sem vypisovat co vše jsem si musela vytrpět toho tu bylo napsáno už dost..Po dobrém jsem nic nezmohla,tak došlo na hádky a dokonce i přetahování o dceru .
Po těchto akcích jsem dceru aspon týden srovnávala.To vše trvalo do 3 let věku dítěte.Babičku jsem durazně upozornila na to ,že pokud se nebude chovat jako babička a nebude mi respektovat jako matku dítěte, tak vnučku už neuvidí.A vyšlo to.Návštěvy se konaly dále ,pravidla se dodržovaly i když občas babička prohodila něco jízlivého ,ale to už se dalo přejít a život šel dál.Dcera vyrostla ve slečnu, babičku pravidelně navštěvovala ,domu chodila včas.Vše O.K.Aspon jsem si to myslela.
Dnes je dcera vdaná odstěhovala se do jiného města má 2 malé děti.Když má přiject na pár dní na návštěvu jede k babičce .Když jí a děti chci vidět musím ject za ní k babičce.Tam sedím a sleduji jak se (dnes už brababička)nadměrně věnuje mým vnoučkum .Když chci ject na návštěvu já za dcerou musím se ujistit ,že tam není na návštěvě prababička ,protože jak mi dcera řekla nemělo by to cenu.
I s dcerou jsem se snažila tuto situaci nějak řešit,ale dozvěděla jsem se pouze,že já jsem u ní na poslednim místě a na prvnim místě bude vždy jen prababička.Následovaly probdělé noci, prášky........Po čase jsem to rozchodila ,ale musím se neustále držet v pozadí.
Na vánoce jsem chtěla ject za dcerou a vnoučkama s dárkama a byla jsem odmítnuta s tím ,že maji návštěvu a děti si stejně hrají s prababičkou.
A tak už zase několikátou noc pořádně nespím a musim se rozhodnout jestli to všechno vzdát.Ale znamenalo by to vzdát se dobrovolně vnoučat a to bolí moc bolí.

Reaguji na Lída01:
Co na to říct - děti jezdí tam, kde jim je milo. Asi je u tvé matky prostě šťastnější.
Věřím tomu, že kdyby jsi v době její výchovy byla opravdovou mámou, nemusela by jsi teď u ní být na posledním místě.

1. . .34567
 

Váš příspěvek

Dítě miluje prarodiče víc než nás vlastní rodiče

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené