arrow
profile_image
market30
od 8. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ALajla
Já byla před rokem u doc Války v Brně a sportovat jsme mohli, dokonce to doporučoval, ihned po sundání sádry. Pozor, ale na úraz!!! A když se náhodou něco stane, tak do tří dnů to jde opravit bez následků.

ALajla
Jak dlouho můžu počítat s tím že nebudu moci sportovat
Můj doktor zase řikal, že 4-6 tejdnů po operaci nesmim sportovat. Tělo je po operaci oslabený a potřebuje klid. A já si to upřímně ani neumim představit, ten nos byl hodně citlivej a dost natejkal, takže představa, že nekdě hopsám byla naprosto nemyslitelná! Záleží k jakýmu půjdeš doktorovi a co ten ti řekne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Butterfly20Je toho víc co se dá jíst . Myslím že wobenzym není třeba. Sám operatér mi řekl , že je to zbytečné. Já ho brala poněvač jsem ho měla doma , ale až 4 den od op. protože zvyšuje krvácení a to už byly otoky pryč. Bráva se ještě PHL. ale taky je drahé. Mužeš si koupit AESCIN TBL na otoky v lékarně , stojí pár korun. Jinak myslí m, že duležité alespon u mně bylo ledování po op.Pak si kup o- azulen na vytírání nosíku , je mastný a super.

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, zůstávala jste některá na klinice po dvě noci (dobrovolně - z důvodu lepší péče)?
Musela jsem své starostlivé mamce slíbit, že si připlatím druhou noc, protože chce být jistější, že budu ok.

Tak se chci zeptat, jestli jste tam (na klinice) někdo byl déle a co si vzít sebou...?
Knížku? časopis? já fakt nevím. A jak je to tam s jídlem?
- zatím mám koupený wobenzym balení 200 ks a to je asi vše...

Eviška
zůstávala jste některá na klinice po dvě noci
nene a osobně se domnívám, že je to zbytečný. Doma budeš mít mnohem větší pohodlí. Já sem se strašně těšila, až odtamtud pudu domu a lehnu su do svojí postele a k televizi. Určitě to doma zvládneš, toho bych se nebála.

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem to mamince slíbila, má pocit, že to bude víc v pohodě, když tam budu pod dohledem než doma sama.
Bydlím sice kousek tramvají od kliniky, ale udělám to. Jsem ráda, že mě to v tom podpořila, tak toto je maličkost (1200 za noc).

Eviška
Když bude vše v pořádku, tak žádný zvýšený dohled nebudeš potřebovat a pokud nebude, tak ti určitě sami nabídnou, abys zůstala.
Myslím, že to zase není nutné hrotit, opravdu to není žádná hrůza. Já - a nebyla jsem zdaleka sama - jsem přišla z nemocnice domů a čekaly na mně děti a taky jsem to zvládla. Ničeho se neboj.

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se nebojím, ale rodiče ještě jo. Když bude mamka klidnější, tak se obětuji. Mě je jedno, kde budu ležet. Doma se pak naležím ještě dost, minimálně týden budu v klidu ležet.

arrow
Neprodává v Bazaru

Eviška
Myslím že pokud ti nebude špatně po narkoze tak jsou to vyhozené peníze zustávat o den dýl. To máš další 1900 kč navíc alespon u mně.

Džej Džej
svedka
Holky, vždycky se vás s dětma chci zeptat, jak to šlo? Myslím tím, měly jste doma děti hned jak jste se vrátily z nemocnice? Jak to šlo dohromady? Byly v šoku ze sádry apod.? Já mám doma dvouletýho rošťáka a trochu se toho bojím.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky. Za chvíli už mě to taky čeká, včera jsem v Tchibu objevila bezvadnou věcičku, hned jsem si ji koupila. je to gelový obklad.
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS /Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Star t;sid=VTrQmxBIIU_Q51k44tba_xPtXWr5aWT3Y-k=?Product SKU=0015566

Jak už jsem psala, budu po operaci sama doma, co bych podle vás měla mít doma nachystané, co přesně budu potřebovat a pomůže mi to v rekonvalescenci s otoky?

arrow
Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
do toho gelového obkladu jdu také....hodí se pak i na jiné věci Mě to čeká také za chvíli, ale bohužel jsem dostala rýmu, takže začínám mít obavy, že to budu muset trochu posunout

arrow
Neprodává v Bazaru

ETE
Tak to jsme na tom stejně . Mím doma dvouletou holčičku a taky pořádný divoch. Já měla malou u mámy celou dobu. Jen jsem za ní chodila na návštěvu. Poprvé se mně lekla a pak už dobré . Ale měla tendence mi na to šahat. Jako pohladit bebí a tak. Byla jsem ráda , že jsem jí tam měla protože s tou mojí sádrou to byla otrava,

svedka
No ona vypadá na těch fotkách jako lumpík, ale krásnej.
To jsem právě četla i u někoho jinýho, že měli děcko celou dobu pryč. To u nás moc nehrozí, nebyli jsme od sebe víc než 2 dny a tak by to nebylo asi fér. Ale je zase fakt, že my oba s partnerem pracujeme z domova, takže on je celej den taky doma a může se postarat. Vzít ho ven a tak.
Nejvíc se bojím právě toho, že mě divoch do toho praští, nebo bude chtít chovat. Je to takovej maminky mazánek. No tak mu to budem muset vysvětlit a zakázat.
Dík.

arrow
Neprodává v Bazaru

ETE
No pokud máš chlapa doma tak se to dá...... Stejně si budeš dávat ze začátku velký pozor aby tě nebouchl. Až později jsem přestala být v pozoru. Taky už jsem jednu pecku dostala při výskoku ve vaně když jsem jí myla. Nos to přežil

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené