arrow
profile_image
Anitram7
od 17. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem začla nejdřív s kámoškama a pak sama chodit do Joga studia. Mrkni na www.yogajoga.cz a je to konkrétně studio na náměstí svatopluka čecha. Je tam přítmí, klid a tak mi ani nepřijde, že jsem tam sama. Prostě v šatně se moc nemluví, aby to nerušilo do sálu a v sálu je pak přítmí, při cvičení se také nemluví. Ani mi pak nepřijde, že jsem tam sama, protože s kámoškama bych si stejně nemohla povídat. Chodím tam občas na power jogu.

libra: já znám třeba tyhle: http://www.cviceni-doma.cz/ - jsou tam takové posilovací sestavy
nebo si koupit knihu o strečinku, kalanetiku, sestavit si vlastní sestavu
není to tak těžké, stačí dodržet systém zahřát - posílit - protáhnout

arrow
profile_image
Masula
od 6. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky ... Chtěla bych vám doporučit jednu bezva stránku , plnou rad jak si spevnit bříško , stehna , lýtka , prsa a tak všechno najdete tam i vaření ale to je nepodstatné !
Moc se mi na té stránce líbí ... a pravidelně podle ní cvičím ...

http://jaknato.centrum.cz/fitness/

arrow
profile_image
Tija
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

laci
Ahojky, a z jaký části Prahy jseš? Na devítce je jedna taková zajímavá posilka - mrkni sem

arrow
profile_image
Tija
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

laci
Koukám, že to nejde, tak ještě jednou http://www.squashms.cz/posilovna_info.htm

arrow
profile_image
Eidriena
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejhorší je přemoct se a začít... a pokud je s kým cvičit,tím lépe

arrow
profile_image
upírek
od 31. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky také mám takové pocity, a nejen u cvičení - když mám jít kamkoli sama, kde jsem ještě nikdy nebyla, mám z toho pomalu panickou hrůzu a vždycky si představuju ten nejkatastrofičtější scénář, jak daná věc bude probíhat... Co jsem nastoupila do Prahy na VŠ, nic jiného mi nezbylo a musela jsem si spoustu věcí začít zařizovat úplně sama - nebyl kdo by to za mě udělal. Po 2 letech jsem schopná jít sama na úřad, telefonicky vyřizovat něco s cizími lidmi (další moje fóbie - telefonování), dostala jsem místo v PR agentuře, kam chodí spousta cizích lidí a vše zvládám v pohodě. Poslední velká překážka bylo fitko - prváí 3 návštěvy jsem šla s přítelem před 3 měsíci, pak jednou s kamarádkou minulý týden a včera jsem byla poprvé úplně sama - sice jsem měla stále strach, že po mě budou všichni koukat, ale nakonec to neblo tak zlé a přežila jsem Takže zítra snad půjdu zase Musíte se postupně přemoct, pomalu v klidu a ono to časem půjde samo, znám to..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Úplně Vás holky chápu. Já se musela vyhecovat a také začít chodit sama, ségra mi totiž pořád slibovala, jak bude chodit se mnou, pořád ale měla nějaké výmluvy, tak jsem se na ní naštvala a začala jsem chodit sama. První návštěva byla taková krušnější, vůbec jsem to tam neznala, ale všichni byli moc ochotní a radili kam mám jít třeba na aerobik, nebo jak si zamknout skříňku Teď chodím sama pořád, už mi to vůbec nevadí, akorát občas mě mrzí, že si nemám v sauně, nebo ve vířivce s kým pokecat...

arrow
profile_image
MiššŠŠšičKaa
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Musím musím musím....... to je přesně ono když si budete řikat musím zhubnout, musím tohle a taky tamto, ničemu nedocílíte. Měla by ste si ujasnit proč to chcete dělat a mělo by to být hlavně proto že to chcete vy a ne někdo jiný.
Jestli máte strach z cizího prostředí tak začněte nejdřív cvičit doma, choďte běhat nebo tak. A později můžete začít chodit do posilovny třeba s manželem nebo přítelem, nebo jestli máme sestru tak s ní uvidíte že by si taky třeba občas ráda zacvičila ale taky nemá s kým. A nejen že si skvěle zacvičíte, ale taky proberete spoustu věcí na které třeba při návštěvě ani nemáte čas.

etycko,ty nikomu neraď, máš v hlavě všechno převrácený.

Jak se donuti začít cvičit?
Nesedět u počítače-vypnout ho a teď,hned

arrow
profile_image
supernova
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji etycka: Co je špatně

Ty jsi špatně, Etycko, nic ve zlém, ale Tvoje dělo vypadá podvyživeně a nezdravě..Proto si myslím že, nikdo kdo se podívá na tvůj profil nebude brát vážně tvé rady ohledně postavy..Tedy nikdo se zdravým rozumem.

arrow
profile_image
Sfinga
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě kdysi pomohlo:
1. že jsem si našla fitko skutečně blízko (domu, ale může to být i blízko práce, školy...hlavně aby to bylo blízko) - i když nebylo nejhezčí, ani nejlevnější
2. našla jsem si tam osobní trenérku, která mi byla sympatická - nebyla vůbec moje krevní skupina,ale pořád plácala takový blbosti docela zábavným způsobem, vykládala nějaký svoje historky a tak, takže jsem neměla pocit, že bych tam byla sama, základy cvičení taky naučila.
Chodila jsem k ní dlouho, než jsem se otrkala v tom prostředí, které mi nebylo vůbec po chuti, pak jsem začala chodit sama, do trochu vzdálenějšího a hezčího fitka.

Holky,já vás docela chápu.Sice jsem z těch,co normálně chodí pravidelně cvičit mezi lidi,ale než jsem začala,taky mi to chvíli trvalo.Ale možná,že ten strach z lidí a toho nového nebyl u mě až tak silný jako u některých z vás.A třeba mi taky pomohlo spíš to,že jsem byla k navštěvování cvičení tak nějak dokopána.Prostě mě podpořil přítel a tehdy i jeho mamka,začala jsem chodit s ní.Ale dodneška mám třeba velký problém s posilovnou.Tam se prostě stydím a mám při cvičení blbý pocit.Takže možná jde jen o to najít si to,co vám bude víc vyhovovat.

Cituji seherezad: Jak se donuti začít cvičit?
Nesedět u počítače-vypnout ho a teď,hned

Jo tak to je taky rozumná rada .Já jsem poslední dobou víc u počítače než ve cvičení,takže jsem si na sebe vymyslela,že vždycky stejně dlouhou dobu,co prosedím před monitorem,musím pak strávit cvičením - domácím.Ale mám to jednodušší v tom,že mám doma CD s hudbou na aerobik a umím tvořit sestavy,takže si něco zacvičím a mám splněno .Cvičení podle DVD jsem kdysi zkoušela taky,ale moc mě to nebavilo.No a taky mám eliptikal.Takže možností je dost,jen se zvednout a něco dělat...Doma se dá cvičit v pohodě taky.
.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Úplně tě chápu, mám ten samý problém...Minule už jsem se objednala na cvičení, ale čím jsem byla blíž, tak tím se mi tam víc nechtělo. Nevěděla jsem kam mám jít, kde jsou šatny, kde zaparkovat, jak nastavit stroj atp...Nakonec jsem se totálně ztrapnila když jsem parkovala a nechtěla jsem vylézt z auta, aby ty chlapi nevěděli, kdo to řídí, naštěstí byla tma...No prostě si někdy připadám jako blázen...
Pro mě by bylo nejlepší, kdyby se mnou šel někdo alespoň na 1. hodinu, potom bych to už sama zvládala. Už bych věděla, jak to tam chodí. Chce to přemluvit nějakou kamarádku alespoňa na tu počáteční hodinu a potom už to půjde, musíme si věřit .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené