Smazat

Jsem divná jenom proto, že jsem ještě neměla kluka

Ahoj potřebovala bych znát názor od někoho nestraného .Docela mi teď všichni připomínají že v šestnácti bych už PROSTĚ MĚLA mít kluka. Ze všech stran slyším , že všichni někoho mají jen já ne. Snad všichni příbuzní se mě ptají jestli už mám kluka . Pořád si moji rodiče šuškají že už bych se konečně měla s někým seznamovat. Když o tom mluvil jenom brácha a taťka tak mi to nevadilo , ale teď se přidala i mamka s babičkou. Uz jenom protože nekouřím a nepiju jsem pro všechny divná..a co vy si o tom myslite? JSEM DIVNÁ?
 

Cituji martaska1995: JSEM DIVNÁ?

No ty divná nejsi a nějak nechápu tvou matku s babičkou,proč mají potřebu tě nacpat v šestnácti někomu do postele copak tvá matka se vdávala v osmnácti a babička v šestnácti?Nebo jste z vesnice,kde pokud děvče nemá známost od ZŠ tak zůstana na ocet?

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

neposlouchej je, divná rozhodně nejsi!

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jestli se musíš ptát, tak asi trochu jo Nene, vtip, pošli je do háje. Na kouření i pití času dost a pokud v okolí není nikdo, kdo by za to stál, tak se není čemu divit, že? Za mě(jsem ročník 87)bylo celkem normální, že si holky začínaly až v 17, některé později. Teď tedy nevím, ale až tak moc se to asi nezměnilo, ne?

arrow
profile_image
martaska1995
od 10. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná to je tím , že brácha má stejně starou přítelkyni jako jsem já a sestřenice která je o rok mladší jich měla nejmíň pět. Asi nechtějí pochopit že já chci žít jinak a počkat na někoho kdo mě bude mít rád. A jinak díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji martaska1995: sestřenice která je o rok mladší jich měla nejmíň pět

Tak snad se všema hned nespala

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem si našla prvního kluka až v 18 a jsme spolu už 3 roky.

arrow
profile_image
Peťuna1967
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A moje sestra má 21 a kluka nikdy neměla...nebo nejsi divná

arrow
profile_image
martaska1995
od 10. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji darig: Tak snad se všema hned nespala

Tak to myslím ne, s každým vydržela tak měsíc. Ale nejdůležitějši je přece to že je měla.

Mě bude v létě 18 a jsem na tom podobně jako ty. Taky mě to trochu trápí. Mě nikdo do ničeho netlačí, ale někdy mám pocit, že se na mě lidi dívají divně, že nemám kluka. Už se mi dokonce stalo, že někdo řešil mou sexuální orientaci. Jsem určitě na kluky, občas si s nějakým zaflirtuju nebo tak, ale k vážnému vztahu jsem ještě příležitost neměla a ani nevím, jestli bych ho teď chtěla. Když se podívám na moje kamarádky a jejich kluky, děkuju bohu, že nemusím řešit takový nesmysly jako oni. Kluci mi příjdou hrozně majetnický (docela mě to překvapuje) . Hrozně moc si ty holky přivlastňují, žárlí, chtějí být pořád s něma. Po tom teda momentálně fakt netoužím... Někdy ale mívám špatnej pocit z toho, že společnost ode mě očekává něco jinýho, ale čert to vem. Říkám si, že až to příjde, tak to příjde a snažím se to neřešit, i když někdy na mě příjde slabší chvilka a mám pocit, že někoho nutně potřebuju.

arrow
profile_image
Crannie
od 23. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám 19 a kluka jsem nikdy neměla a nejsem jediná ve svém okolí, takže bych to neřešila. Navíc čím víc se budeš do něčeho nutit, tím míň s tím budeš spokojená, nestojí to za to, jen aby ti mamka s babičkou daly pokoj

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Divná rozhodně nejsi, divní mi přijdou tví příbuzní. A mě osobně připadá vtipný, že mě máma do 18 kluky vymlouvala a tobě je v 16 cpou By mě zajímalo, co je k tomu vede...
Jinač já mám svého prvního kluka až od 19 a zatím doteď Jsou to dva roky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Raději nemít žádného kluka, než rychle sbalit "nouzovku". Nějak nechápu tvé rodiče. Většinou rodiče špatně snáší, když jejich potomci začnou randit a snaží se uchovat co nejdéle tu dětskou část. No nevím, asi bych na tyto poznámky jízlivě odpověděla.

arrow
profile_image
Mrs_Kiwi
od 18. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem jenom o málo starší než ty, za měsíc oslavím 17 a taky jsem s nikým do teď nechodila. Vlastně polovina mých kamarádek kluka neměla.
Nezadaná jsem ne kvůli tomu, že by mě nikdo nechtěl, ale spíš, že zájem nemám já. Až se objeví kluk, kterej bude stát za to, abych se vázala, tak do toho půjdu, ale teď jsem spokojená. A jestli jsi ty se svým stavem taky spokojená, tak kašli na to co říkají ostatní.
Mě se například každou chvíli někdo zeptá, jestli jsem zadaná a jestli pro mě neni problém najít si kluka (mám 185 cm). Ač bych jim nejradši dala pěstí (co jim je, sakra, do toho?!), tak pokaždý s úsměv odpovím: "Proč se ptáš, máš snad zájem?" dotyčný se většinou urazí a já se zasměju.
A řeči rodiny bych argumentovala tím, že je lepší být nezadaná než mít v 16 kluka a být v tom

arrow
profile_image
PaniXY
od 8. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozhodně divná nejsi. To je přece intimní věc každého z nás, jestli má nebo nemá vztah a od tvé rodiny je to dost netaktní. Příště až si budou zase něco špitat nebo mít hloupé narážky, tak bych se matky zeptala, jestli chce už být babička. Že jí to přání klidně vyplníš, aby pak měla o zábavu postaráno...

 

Váš příspěvek

Jsem divná jenom proto, že jsem ještě neměla kluka

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené