Smazat

Jsem divná jenom proto, že jsem ještě neměla kluka

Ahoj potřebovala bych znát názor od někoho nestraného .Docela mi teď všichni připomínají že v šestnácti bych už PROSTĚ MĚLA mít kluka. Ze všech stran slyším , že všichni někoho mají jen já ne. Snad všichni příbuzní se mě ptají jestli už mám kluka . Pořád si moji rodiče šuškají že už bych se konečně měla s někým seznamovat. Když o tom mluvil jenom brácha a taťka tak mi to nevadilo , ale teď se přidala i mamka s babičkou. Uz jenom protože nekouřím a nepiju jsem pro všechny divná..a co vy si o tom myslite? JSEM DIVNÁ?
 
arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: No ty divná nejsi a nějak nechápu tvou matku s babičkou,proč mají potřebu tě nacpat v šestnácti někomu do postele

Souhlasím s Laky. A trochu ti rozumím, že to na tebe takhle pusobí. Myslím si, že tlak v naší společnosti je, a nejsi divná, že sebou nenecháš manipulovat. Tak chytrý jako ty spousta holek není, a třeba s někým chodí a spí, jen aby "někoho" měli. Je fajn, že ještě sem tam se najdou mladý holky, který znají svojí cenu,i když jic není moc a většina holek pak někomu "do postele" vlezou, jen aby někoho měli.
Zase na druhou stranu, ted je úplně jiná doba, než v které chodila s klukama tvoje mamka a babička, které se možná "musely" vdávat poměrně brzo, protože neměly antikoncepci. S možnostmi, které dneska existují, máme na vážný vztah času spoustu, když si vezmeš že lidi se berou průměrně tak nejdřív ve třiceti (a stejně jim to moc dlouho nevydrží). Takže máš skoro patnáct let si někoho najít, abys spadala do průměru Ale průměr je nuda a já ti fandím

Ne to fakt divná nejsi já mělá svůj první vážnej vztah až kolem dvaceti a nikdo mi nikdy neřekl, že jsem divná....

arrow
profile_image
Nyalop
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Úplně se v Tobě vidím a taky Ti fandím Já mít takovou dcerku, tak si pískám

arrow
profile_image
Chocoo
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Divná určitě nejsi To je hloupost. Možná tví rodiče nebo spíš prarodiče měli ve tvém věku už děti a tak mají dojem, že je to takhle špatně. A kamarádky? To je přejde. Neboj se, Máš na to určitě dost času, dělej, co tě baví, užívej si mládí, studuj a třeba to pak přijde samo. Rozhodně se neboj.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ty divná rozhodně nejsi Měla jsem to stejně, kluci se mi sice líbili, ale jen co mě nějaký chtěl, tak se mi zprotivil a vycouvala jsem z toho.. potom se to změnilo a měla jsem pár krátkých vztahů, ale po nějaké chvíli mě to zas omrzelo.. a teprve po tom všem, co si tím člověk projde, mám dlouhodobý vztah. Nicméně každý to má jinak, někoho to může potkat v 16, jiného klidně až v pětadvaceti. Vždyť jsme každá jiná a jen proto, že tě s tím všichni okolo otravují si nikoho nehledej, když to sama nechceš a jsi takhle spokojená Všechno přijde - časem!

Ne nejsi divná. Naopak mi přijdeš jako jedna z mála těch rozumných. Bohužel je pořád "zvykem" mít kluka za každou cenu, protože to je prostě in. A divili byste se, kolik holek se s klukem vyspí jen kvůli tomu, že je poslední panna ve třídě, či kluk naléhá, tak teda joooo no... A nebo je strašně in s někým spát a kdo nespí, tak je vadnej...
Takže za mě velká poklona, aneb nejsi žádná pipina.
Matka a babička možná žijí v přesvědčení, že když chodíš s klukem, tak se jen budete vodit za ručičky. Bez okolků se jich zeptej, zda ti matka zaplatí antikoncepci, že si teda chceš začít užívat a pořádně žít, a že by sis rozhodně ráda i vrzla... Možná jim sklapne a ještě budou rádi, že na to tak tak nepospícháš... A pokud oni měli děti hodně brzo, tak se matky zeptej, jestli ona snad tak brzo touží být babičkou, že je na tebe tak hrrr. A jestli jí ty přijdeš vadná, tak by se měla zamyslet nad tím, jestli spíš ona nemá překroucené hodnoty. Možná tvrdý, ale také jsem si s tímhle užila dost a pomohlo jedině to, že jsem se pustila já do nich. Když půjdeš jednou ven a matka se zeptá kam, odpověz "mami jdu si zaš.ukat" a uvidíš, že ji to za chvili přejde. Vyzkoušeno... Rodiče sklapli a raději už se tomuto tématu vyhýbali.

arrow
profile_image
ElsaHussein
od 5. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj já si myslím že najít si partnera není ničím co by se dalo přikázat. Vyplyne to z přirozenosti života. Určitě ještě nemáš nic zameškaného Co si myslí okolí na to kašli. Já zažila něco podobného jsem o 10 let starší než ty (ročník 85) no a do teďka jsem neměla kluka. Naši mi doma vykládají jak jsem bezpohlavní, jak už ostatní se vdávají a mají děti. Já ale zatím ještě po vztahu nějak netoužím nevím jestli je to normální ale je to tak.

arrow
profile_image
Mischellin
od 11. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No tak to já mám spíš opačný problém, mě furt sekýrují když si v 17 letech přituknu na oslavě vínem a hned mě mají za velkouuu ožralu a že od 15 randím ... Nevšímej si jich, je to jen tvoje věc

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na martaska1995: Také mi přijde zvláštní,že Tvá rodina řeší to,zda v 16ti nemáš kluka. Většinou je to všude naopak tj. že rodina si nepřeje,aby jejich "holčička " předčasně dospěla a našla si nějaký vztah. Buď v klidu, v 16ti máš času spoustu na to,aby sis našla kluka, divná rozhodně nejsi a nenech se tlačit do něčeho,jen abys nebyla divná. Osobně jsem měla prvního kluka až po maturitě a opravdový první vztah se vším všudy až někdy ve 20ti a rozhodně není kam spěchat. Užívej si toho,že je Ti 16 a toho,že nemusíš vztahy řešit. Užívej si mládí a na okolí se vykašli a až to příjde tak to prostě přijde

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám kluka od 14 let a jsme spolu 4 roky...ale znám spoustu holek, které v 18 kluka nemají a snad ani neměly. A nevidím na tom nic špatného, prostě zatím nepotkaly někoho, kdo by za to stál a chodit s někým za každou cenu je blbost. Neposlouchej je. A to, že nekouříš a nepiješ je snad dobře, ne?

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vůbec divná nejseš, jestli ani nikam moc nechodíš, těch šancí na seznámení není. Já na střední nechodila na diskotéky, jen sem tam do kina, vystačila jsem si s nejlepší kámoškou a s prvním klukem jsem začala chodit na vysoké v prváku, čili tak v 18/19 letech. Naši díkybohu ale nikdy blbé řeči neměli, byly naopak spokojení, že se učím a nevymetám každý víkend zábavy jak ségra Takže na tom nic divného není, takových holek je..

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje známá neměla kluka a to je jí 22.. Rozhodně divná nejsi, a než vlízt do vtahu s nějakým uchem či blbcem, to si raděj užívej sama sebe - rozuměj, svých zájmů, přátel a rodině řekni jednou ale důrazně a pro vždy, že tě to obtěžuje a jestli chtějí, aby tě někdo v šestnácti zbouchl, tak není problém - kruté, leč účinné.
Jinak se připrav, že tohle budeš poslouchat až do té doby, než si najdeš stálého partnera (tedy možná i ve třiceti) a pak zase budeš poslouchat, kdy se vdáš, a pak kdy bude to mimčo.. Potom už snad dají pokoj

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Erinka: Když půjdeš jednou ven a matka se zeptá kam, odpověz "mami jdu si zaš.ukat" a uvidíš, že ji to za chvili přejde. Vyzkoušeno... Rodiče sklapli a raději už se tomuto tématu vyhýbali.

teď jsem se teda zasmála - to by naše asi trefil infarkt

arrow
profile_image
dawnyyy
od 27. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě je dvacet, kluka jsem měla jen jednoho a vydržela jsem s ním dva měsíce. Byl to vztah na dálku a rozhodně jsem nebyla zamilovaná, jen jsem si řekla, že v 18 už nějakou známost ,,musím,, mít a tak jsem do toho šla. Nakonec jsem stejně couvla, protože vztah na víkendy s klukem, se kterým nevidím budoucnost, neměl cenu. Navíc byl na mě hrozně hrr a tím si to u mě jedině pošlapal. Zjistila jsem, že mít kluka jen kvůli názoru okolí je pitomost. No a ted čekám, až se s někým seznámím a vážně ho budu mít ráda. Snažím se ted víc chodit mezi lidi a být víc odvážná. Mým problémem je že na lidi působím jako ledová královna a kluci si netroufnou. Navíc jsem dost nejistá a často nevím co chci. Ale i tak věřím, že se vše prolomí..... za mě. NE NEJSI DIVN8

Ahoj rozhodně divná nejsi. Když tak vidím jaký ty mladý dnes jsou tak si gratuluj.Lecjaká 13letá holka uz se tahá s milionem kluku protoze je to v téhle dobe asi,,trendy,,. Já mám svého přítele uz 4 roky a je to můj jediný přítel a je to fajn. Ani netoužím po tom poznat něco jiného. Takže lepší počkat než se tahat s kdekým.

 

Váš příspěvek

Jsem divná jenom proto, že jsem ještě neměla kluka

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené