Smazat

Jsem divná jenom proto, že jsem ještě neměla kluka

Ahoj potřebovala bych znát názor od někoho nestraného .Docela mi teď všichni připomínají že v šestnácti bych už PROSTĚ MĚLA mít kluka. Ze všech stran slyším , že všichni někoho mají jen já ne. Snad všichni příbuzní se mě ptají jestli už mám kluka . Pořád si moji rodiče šuškají že už bych se konečně měla s někým seznamovat. Když o tom mluvil jenom brácha a taťka tak mi to nevadilo , ale teď se přidala i mamka s babičkou. Uz jenom protože nekouřím a nepiju jsem pro všechny divná..a co vy si o tom myslite? JSEM DIVNÁ?
 
arrow
profile_image
goldiepink
od 19. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

divná ? ale dity ... právě naopak ... si vyjímečná holka ... dneska když člověk vidí ty 13letý holky co už maj zkušeností .... hrůza ....

arrow
profile_image
mirecx
od 13. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je mnoho kluků který taky v 16ti neměli holku(v četně mě) a pití kouření je jen kvůli předvádění já to vym já teda jen piji..

arrow
profile_image
rybina
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To moc dobře znám. Já jsem se poprvé doopravdy zamilovala až teď ve 22 letech! Taky jsem ze všech stran slýchávala, že si mám najít kluka, bylo mi to dost nepříjemné. Já nikoho hledat nechtěla..a teď to prostě přišlo samo. Ať si každý říká, co chce, přece nebudu s někým jenom kvůli tomu, aby okolí vidělo, že někoho mám.

ne nejsi

arrow
profile_image
Morčetice
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
rozhodně nejsi divná.
Já měla před 14 dny 19 let a upřímně jsem ještě s nikým nechodila. Né proto, že by mě nikdo něchtěl, ale reším tu situaci, že když se někdo líbí mě, tak se nelíbím já jemu a když má zase někdo zájem o mě, tak já nemám zájem o něj. Nechci za každou cenu chodit s nějakým klukem (blbem), který se hned namene, jen proto abych nebyla sama.
Nadruhou stranu, jsem z toho ale už smutná a ještě ke všemu teď o Vánocích =(.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem taky ještě neměla holku (kluci mě nepřitahujou). A nepřipadám si divně, v 18ti mám pořád času dost, nejsem divná a ty taky ne, neblbni

 

Váš příspěvek

Jsem divná jenom proto, že jsem ještě neměla kluka

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené