Smazat

Kam chodit ráno, když nemám žádné povinnosti

Ahoj,

mám teď docela dlouhé volno a mám problém, že po ránu mívám špatnou náladu a nechuť cokoliv dělat a jak nikam nemusím, tak mi trvá několik hodin, než to ze mě spadne a pak jsem zase akční, ale polovinu dne mám bohužel už pryč.

Nenapadá Vás něco kam bych musela po ránu chodit. Zkoušela jsem, že budu chodit do bazénu a tak, ale prostě ráno je mi opravdu na nic a nějak se nemůžu donutit, když vím, že když tam nepůjdu, tak se nic nestane.
Nebo měly jste něco podobné a jak jste to řešili?

Napadly mě nějaké kurzy(to by mi asi pak bylo líto těch peněz tam nejít), ale zas 5 dní v týdnu, na to bohužel asi nemám, abych si takové zaplatila.
Brigádu nechci, nesehnala jsem nějakou, kde bych mohla být třeba jen 2hod.

Děkuji za rady
 
arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji L-pari: Problém je v tom, že když je doma, absolutně se mi nic nechce a vše je pro mě uvnitř velký problém.

To znám. Svého času, jak byl bývalý doma, tak se mi ani nechtělo chodit domů ( ani jsem kolikrát nešla ), taková to byla ponorka . Akorát tedy nechápu, že ve druhé větě dodáváš, že jeho přítomnost miluješ

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na L-pari: a nestydíš se před ním něco dělat? Jako že bys to třeba dělala blbě? Ne opravdu, prostě ten pocit...

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě že přišla L-pari, už to tu začínala být děsná nuda, furt to samé.....

arrow
profile_image
rings
od 16. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tohle jsem zažila taky, co tu popisuje zakladatelka, a myslím, že ten bazén je fajn, jen je otázka, jestli v období nezaměstnanosti na to je dostatek peněz, myslím aby to bylo každý den

arrow
profile_image
lenibuska
od 11. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jen nechápu, jak může zakladatelka tvrdit, že nerada chodí mezi lidi a zároveň jedno z mála míst, které navštěvuje je sauna!

Já teda mezi lidi chodím ráda, ale v sauně to pro mě byl celkem otřesný zážitek Banda nahých chlápků, kteří se vůbec nestydí jakkoliv ukazovat a ještě po sobě stříkat a křičet v bazénku. A napomenutí od obsluhy, že si musim sundat plavky! No hrůza celkem.

Takže pokud přežiješ saunu, tak podle mě můžeš kamkoliv mezi lidi ale to je jen moje zkušenost.

arrow
profile_image
Aloe_Vera
od 13. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lenibuska: Jsou i sauny kam se chodí jen ve dvou

arrow
profile_image
Aloe_Vera
od 13. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak Blaženin styl života mi přijde jako parazitovaní.. Co třeba chodit venčit psy do útulku?

Cituji lenibuska: Takže pokud přežiješ saunu, tak podle mě můžeš kamkoliv mezi lidi

asi jsou i komornější sauny...

Cituji Aloe_Vera: Jinak Blaženin styl života mi přijde jako parazitovaní.. Co třeba chodit venčit psy do útulku?

tak když manželovi v podstatě přináší servis a pohodlí domova, tak bych to tak nenazvala...
Spíš bych se zamyslela nad těmi riziky, protože se může stát cokoli a absolutně nemyslet na budoucnost je nerozum.

Cituji Kaja555: přináší servis a pohodlí domova

Jaký servis a teplo domova? Jako vtip dobrý.
Pod tím si tedy představuji něco jiného.

Mám jednu známou, která každý den vstává kolem 13h, někdy i déle a jinak nic nedělá. Stará se o ní přítel. Prakticky vůbec nechápu, co ho na ní tak přitahuje, když nemá žádné zájmy a jen sedí doma a spí.
Jak si jednou zvykneš na to, že se půlku dne válíš doma, spíš dlouho, straníš se lidí, tak to bude jenom horší. Co takhle nějaká kniha, učení jazyků, sport, ...vždyť toho je.
Nechtěla bych se po letech probudit s tím, že jsem byla doma. Musí být akční tělo a nebo mozek. Jak se to neděje, tak člověk hloupne a tělo slábne. Já třeba kdybych bydlela někde u lesa, tak se tam jdu ráno projít, zacvičím si tam a pak jdu natěšená a uvolněná domu jako blázen. Tohle si nemůžu bohužel dopřát, ale je to nádhera. Dej si hned ráno nějakou domácí rozcvičku, to musí probrat každého.
Neříkám, že je to špatné se celý den válet doma a nic nedělat. Každý si žije život po svém, ale já bych tedy litovala ztraceného času a hlavně co nesnáším je stereotyp, takže já bych to dlouhodobě asi nedala.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: Prakticky vůbec nechápu, co ho na ní tak přitahuje, když nemá žádné zájmy a jen sedí doma a spí.

Bývají to muži, kterým tato nadvláda nad ženou, její absolutní závislost na něm, přináší uspokojení a klid.
Většinou jsou to ti muži (dle statistik spíš vzdělanější než dělníci), které z nějakého důvodu opustila manželka nebo přítelkyně. Toto je pojistka - žena sedí doma na ***..., do práce nechodí, přátelé nemá, s nikým se nestýká, sama si nevydělá ani na jídlo ani na bydlení - musí zůstat tady se mnou.
Jsou i ženy kterým to vyhovuje, bohužel se také stává že se to po určité době zvrtne na psychické či fyzické násilí....

Cituji Christal: má o 20 let staršího manžela, to může být důvod

Důvod mám ten, že prostě děti nechci, nemám je ráda, a manžel taky tak. Žádné nemá ani z předchozích vztahů a nikdy je nechtěl, akorát měl problém najít ženu, která by to cítila stejně, a vždy musel po nějaké době, kdy partnerka začala toužit po děcku, vztah ukončit

Cituji dadabus: ale určitě ne zavřená s jakýmsi dědkem v 2+1 jako asociál, válet se u televize do odpoledne a nemít ani korunu vlastních peněz.

Však já jsem asociál.. A v 2+1 sedíme kvůli mně, on do mě sice hučí, že chce do většího, že chce víc prostoru, ale mně se pořád nechce. Kdyby bylo po mém, tak jdeme do 1+kk o 20 metrech, čím menší prostor, tím se tam cítím líp.
Reaguji na lenibuska:
Asi špatná zkušenost Já jsem žádný problém nikdy neměla, chodím tam právě proto, že je tam klid a lidi nemlátí pantem, jsou zticha no a tohle

Cituji lenibuska: Banda nahých chlápků, kteří se vůbec nestydí jakkoliv ukazovat

by mi zrovna nevadilo

Cituji Adka: Pod tím si tedy představuji něco jiného

Sice píšeš, jak nevypadá žena v domácnosti, jak nevypadá servis a pohodlí domova, ale ještě pořád jsme se nedozvěděli, jak to podle tebe vypadá?

Cituji EleanorWoods: Dej si hned ráno nějakou domácí rozcvičku,

Já doma cvičím tak tu hodinu denně

Cituji EleanorWoods: já bych tedy litovala ztraceného času a hlavně co nesnáším je stereotyp, takže já bych to dlouhodobě asi nedala.

Když jsem ještě chodila do školy, měla jsem to tak, že mi bylo líto toho času, kdy jsem seděla na přednášce, učila se, psala seminárku, nebo mě spolužáci vytáhli mezi přednáškami na pivo, třeba. Pro mě je právě ideálně strávený čas tak, že se mi to vleče, jsem zavřená doma, nemusím promluvit, vypnu si pro jistotu telefon a můžu si užít ty dlouhé hodiny, kdy jen sedím a rozjímám nad nesmrtelností chrousta A stereotyp potřebuju k životu, jakékoliv vybočení ze zajetého režimu je pro mě stres.

arrow
profile_image
Dlouhonožka
od 1. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Blaženna: Pro mě je právě ideálně strávený čas tak, že se mi to vleče, jsem zavřená doma, nemusím promluvit, vypnu si pro jistotu telefon a můžu si užít ty dlouhé hodiny, kdy jen sedím a rozjímám nad nesmrtelností chrousta A stereotyp potřebuju k životu, jakékoliv vybočení ze zajetého režimu je pro mě stres.


Mně se líbí, že si se svým životním stylem spokojená a dokážeš si to v klidu obhájit. Naopak nechápu tu podrážděnost některých zdejších uživatelek. Ale je to asi v lidské přirozenosti se dívat skrz prsty na lidi, kteří jsou jiní nebo mají jiný životní styl, je v tom nějaký druh potenciálního ohrožení...

 

Téma Kam chodit ráno, když nemám žádné povinnosti je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené