Smazat

Kam chodit ráno, když nemám žádné povinnosti

Ahoj,

mám teď docela dlouhé volno a mám problém, že po ránu mívám špatnou náladu a nechuť cokoliv dělat a jak nikam nemusím, tak mi trvá několik hodin, než to ze mě spadne a pak jsem zase akční, ale polovinu dne mám bohužel už pryč.

Nenapadá Vás něco kam bych musela po ránu chodit. Zkoušela jsem, že budu chodit do bazénu a tak, ale prostě ráno je mi opravdu na nic a nějak se nemůžu donutit, když vím, že když tam nepůjdu, tak se nic nestane.
Nebo měly jste něco podobné a jak jste to řešili?

Napadly mě nějaké kurzy(to by mi asi pak bylo líto těch peněz tam nejít), ale zas 5 dní v týdnu, na to bohužel asi nemám, abych si takové zaplatila.
Brigádu nechci, nesehnala jsem nějakou, kde bych mohla být třeba jen 2hod.

Děkuji za rady
 

Cituji Blaženna: Sport (cvičení doma podle videí, to mě poslední dobou chytlo), zajímám se o hudbu, o umění, o jídlo, o módu, baví mě líčení, focení ale na to jsem kopyto, neumím udělat slušnou fotku jenže pracovat v něčem takovém a ještě z domu, no nevím.

co online obchod s nějakým uměním třeba? či čímkoli jiným co Tě zajímá... zezačátku to může být miniobchůdek spíš pro zábavu a později třeba i větší...
Jen nápad.

arrow
profile_image
Minnie Mouse
od 3. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Blaženna: Jo, je pravda, že jsem takový ten zadumaný extrémní introvert a přemýšlím věčně nad smyslem života a proč je Země kulatá třeba

Tak začni psát nějakou knížku...času na to máš dost.

Cituji Blaženna: Sport (cvičení doma podle videí, to mě poslední dobou chytlo), zajímám se o hudbu, o umění, o jídlo, o módu, baví mě líčení, focení ale na to jsem kopyto, neumím udělat slušnou fotku jenže pracovat v něčem takovém a ještě z domu, no nevím.

Nebo můžeš psát články do časopisů, zkusit něco vyrábět, kreslit. Moje známá, která také nepracuje a mezi lidi moc nechodí, ale z jiného důvodu než ty...začala "na stará kolena" kreslit (v mládí k tomu neměla žádný vztah) a poměrně se jí daří. Měla už několik výstav a spoustu obrazů prodala. Možná v sobě taky objevíš skrytý talent.

Reaguji na Lady Flame:
Jojo, pokud se mnou dotyčný po pěti minutách neztratí nervy, tak to třeba vyjde

Cituji Kaja555: co online obchod

O eshopu jsem uvažovala, s oblečením, a odrazovalo mě, že je jich teď všude plno, ale to s tím uměním je super nápad, děkuju, bavily by mě třeba starožitnosti, vždy jsem se ráda hrabala v "pokladech" po babičkách

Cituji Minnie Mouse: Tak začni psát nějakou knížku

Cituji Minnie Mouse: kreslit

zrovna tyhle dvě věci jsem dělala ještě na základce, když se spolužáci šli do parku zhulit, tak já jsem si sepisovala nějaký bláboly, a kreslení, malování - střední školu jsem studovala uměleckou a talent prý mám, ale v dospělosti mě to pustilo, a už jsem se k tomu nějak nevrátila. Čekám, kdy mě to zase začne bavit Sice se o umění dál zajímám, ale sama nejsem schopná vzít do ruky štětec :/

arrow
profile_image
Minnie Mouse
od 3. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Blaženna:
Vidíš, máš k tomu docela velké předpoklady. Tak se trochu přinuť ten štětec do ruky vzít a uvidíš...třeba to půjde. Za zkoušku nic nedáš.

Cituji Blaženna: co dělat od odpoledne až do noci, jak se zabavit sama doma

Můžeš třeba skládat puzzle. Kup si 1000 ks a uvidíš, jak se zabavíš.

Cituji Blaženna: O eshopu jsem uvažovala, s oblečením, a odrazovalo mě, že je jich teď všude plno, ale to s tím uměním je super nápad, děkuju, bavily by mě třeba starožitnosti, vždy jsem se ráda hrabala v "pokladech" po babičkách

jo, to je pravda, že eshopů s oblečením je už mraky. Nevím ale jak je to s uměním/starožitnostmi v Čechách... jak moc lidé kupují.
Pokud se zaměříš na umění (prodávat), tak se třeba i vrátíš k vlastní tvorbě... člověk nikdy neví.
Výhodu máš tu, že zezačátku ten Tvůj obchůdek nemusí být extra výdělečný, když máš ještě muže... ale nasbíráš zkušenosti s eshopem jako takovým, zabavíš se....

Já teda umělecké kousky ráda kupuju osobně (dotknout se...), ale když nechceš moc kontaktu s lidmi, tak eshop bude asi schůdnější varianta.

Cituji Blaženna: ale sama nejsem schopná vzít do ruky štětec :/

já si dřív taky malovala, kreslila (úplná tragédie to snad nebyla )... přešlo mě to.... a mám pocit, že už bych to ani znovu zase nezvládla. Snad aspoň Ty se k tomu vrátíš.

arrow
profile_image
kamej
od 21. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No konečně po skoro 20 stránkách, dostala Blaženna nějakou radu co by mohla dělat a né jen "seřvané" za to, že je doma, nemá děti a podobné..

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chtěla bys kurz,ale nemáš na něj9peníze?), na brigádu se ti nechce, protože chceš pracovat jen 2h. Co chceš vlastně poradit? Tak vař,nauč se uvařit nebo upíct něco novýho, kup si domu korálky a dělej si šperky...uč se cizí jazyk, to doma nic nestojí, jen se k tomu dokopat.

 

Téma Kam chodit ráno, když nemám žádné povinnosti je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené