Smazat

Milovat a mít rád ve vztahu

Prosila bych vás o komentář k situaci, ve které se právě nacházím. Přítel mě má rád, ale nemiluje a já nevím, co mám dělat... mám se spokojit s tím, co teď v něm mám?

Pro ty, kdo četli můj minulý deníček bych začla tím, že jsem se k příteli nakonec vrátila. Hodně se snažil. Musím říct, že od té doby je vlastně zlatej, už ani jednou se nechoval tak, že by byl ke mně neslušnej, drzej, neměl zájem. Opravdu vždycky je milej, stojí za mnou, sám píše, že chce někam jít, zkrátka ten vztah je vlastně teď úplně v pořádku, až na jednu věc.

Problém je sex, spíme spolu tak třikrát do měsíce. JInak ale když u něho přespávám, tak v posteli se hrozně tulí a je zkrátka takovej něžnej. Pro mě sex je spojení s někým, koho miluju a tak to vnímám. A poznám, když někdo to takhle nemá... Když jsme se s přítelem dali dohromady po rozchodu, tak sex takovej byl, ten první. Cítila jsem to. Ještě ten den mi napsal, že mě miluje.. v týdnu jsme o tom hovořili a řekl, že plakal, když byl beze mě, choval se strašně zamilovaně.
Ale dnes jsem na něho zase uhodila, že jak to je,, že to poznám, že mi ten nedostatek sexu vadí. A řekl, že mě má rád. Že jednou v životě se miloval s holkou, kterou miloval, ale jinak už ne. Že se mnou tak to bylo na začátku - proto mě napadlo, jestlisi prostě neplete lásku se zamilovaností..
Každopádně, že mám prý jiný hodnoty, kterých si na mě váží a že v tom se nikdo nevyrovná. Já samozřejmě byla smutná a viděla jsem na něm, jak hrozně ho to trápí.. pak mi řekl, že zkrátka kdyby byl silnější, že by se se mnou rozešel, PROTO, že mě nechce vidět takhle smutnou. Že se rozejít nechce, ale vidí, do jakýho stavu mě dostává jeho vinou a to ho hrozně mrzí, ale že prostě to tak cítí.

Já nevím co mám dělat.. Jinak je vztah super, i ten fyzickej kontakt máme, jen sex prostě málo.. jenže vím, že mě nemiluje, ale má rád. A sama nejsem schopná úplně posoudit, jeslti mi to vlastně stačí nebo ne. Jsem s ním jinak hrozně šťastná.
Jaký je váš názor? Děkuji.
 

Mě říct partner, že mě nemiluje a že se miloval jen s jednou, tak u mě končí. Takové věci se neříkají a na co se snažit u někoho, kdo mě nemiluje a udržuje si mě na sex jen proto, aby někoho měl?

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nene, tak si nemyslím, že to je. Určitě si mě neudržuje jen na sex nebo jen aby někoho měl. Myslím si opravdu, že mě má moc rád, jen tam chybí ta vášeň nebo jak to nazvat. vím, že mu na mě moc záleží a jsem pro něho důležitá. Tráví se mnou spoustu svého volného času, protože sám chce, je mu se mnou určitě moc dobře. Sám mi jen tak volává a ptá se, jak se mám a že třeba se mu stýská po mě. Plánuje se mnou dovolenou, výlety a tak. Často mě jen tak objímá, drží za ruku, je to dobrej člověk. Jen tahle podstata v tom prostě chybí. Byla ze začátku. A ta jeho holka, co mi o ní povídal, tak s ním strašně zametala a když se mě snažil ze získat, tak jsem byla dost nedobytná, proto asi ta vášeň tam byla

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mít rád nakonec není dost, uvidíš...člověk si zaslouží víc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Prosimtě a neni to muj bejvalej? To byl expert na takovýhle vyjádření, nejdřív, ale to bylo zpočátku údsjně miloval mě. Pak zas nikdy nikoho tak nemiloval jako bejvalou. Pak se vychrápal se sousedkou a opět nikdy nikoho tak nemiloval jako sousedku. Do toho plačtivé výlevy, že mě má rád, ale nemiluje mě. Takový lidi jsou mistři manipulace, nakonec si připadáš ta nejhorší, co je špatně, že bejvalka byla výjimečná, tamta byla výjimečná, atd. a já co jako, jsem asi vokurka tupá, tak se musim snažit, člověk se snaží jak blb a nic z toho, akorát depka... Já bych Ti radila zdrhnout, todle lepší nebude a opravdovej chlap vyznává lásku činama a ne výlevama, sebelítostí, rozpitváváním chujovin apod.

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co je to zase za exemplář... na jednu stranu "plakal, když byl bez tebe", na druhou stranu ti klidně řekne, že tě nemiluje Manipulátor jak vyšitej.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ted jsem se ho ještě ptala, a řekl, že je se mnou šťastný, že si dovede představit se mnou bydlet (to plánujeme) a žít. že si uvědomuje, jak jsem skvělá a že ví, že kdyby mě opustil, tak takovou holku jak jsem já už nikdy nenajde.
já vím, že on pro mě dělá spoustu maličkostí, čím mi dokazuje, jak moc rád mě má. Ale to se právě obávám, co řekla Sasanka.. člověk nikdy neví. Jsme spolu teprve půl roku, mám 24 let, tak to asi ještě nechám plynout

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: Nechtěla jsem, abyste to takhle pochopily. Žádný výlevy on nemá, je to fakt dobrej hodnej člověk. Vím, že to bude znít jako blbá fráze, ale vědomě zle by mi nikdy nedělal. Je ještě poměrně mladej, 24 let, tak se asi taky trochu hledá, je třeba zmatenej, nevím. Každopádně opravdu sjem si jistá, že mu na mě záleží no. A určitě nemá v povaze se mnou nějak manipulovat.
Já jsem právě ta, která všechno rozpitvává. Pro mě třeba důkazem a činama je to, že se o mě stará, když jsem nemocná, vaří mi čaje, v 10 večer mi letí do obchodu koupit sladkost, prootže mám chuť, pozve mě na večeři, kterou sám uvaří, probere se mnou jakejkoliv problém, povzbudí mě, když to potřebuje, přijede pro mě bez váhání, když jsem se večer v práci cítila v nebezpečí kvůli jednomu individuu, který se pohybovalo okolo prodejny apod.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jsi si jistá, že se cítíš v tomto vztahu šťastná? Mám takový pocit, že si to kupa holek vtlouká do hlavy, že se vlastně nic neděje, ale ve skutečnosti v tom vztahu je hafo věcí, které jim sžírají mozek... Přijde mi úplně absurdní, aby mi chlap fňukal, že ho moc mrzí, že jsem z něčeho smutná nebo nedej bože že si uvědomuje, že s ním nejsem šťastná a po pár uslzených výlevech bysme v klídku jeli dál... a ještě Ti řekne, že miloval jednu jedinou... Mít rád nestačí, určitě ne ve 24 letech.

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak ve čtyřiadvaceti by to už mohl mít v hlavě srovnané, vždyť je dávno dospělý. Je to tvůj život a sama si musíš rozhodnout, jestli ti stojí za to mít vztah podobný čekárně - a čekat na den, kdy dotyčný potká nějakou, se kterou mu ta jiskra přeskočí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak možná jsem ze starý doby nebo naprosto znechucená bývalým, ale chlap může brečet, když mu umře někdo z rodiny nebo pes. Konec, jiný důvod neuznávám. To, že brečel, že si uvědomil a kdesi cosi, JE výlev. Ty se stupňují a zhoršují. Manipulátora nepoznáš, proto je to manipulátor! Nebo myslíš, že Ti to nahlásí dopředu? Dělej, jak myslíš. Já byla tak neuvěřitelně blbá, že jsem sebou nechala zametat 9 let. Třeba se to zlepší. Třeba si za pár let řekneš, no jo, ty holky z Omlázka měly pravdu. Já to v Tvým věku viděla taky jinak. Teď bych brečícího chlapa kvůli rozpitvávání nitra asi umlátila cihlou. 24 let je dost. V tom věku už mívaj lidi rodiny, firmy, zodpovědnost. Přijde mi, že se to furt posouvá. Za chvíli budeme řikat, no co, je mu 40, teprve se hledá...

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: Teď bych brečícího chlapa kvůli rozpitvávání nitra asi umlátila cihlou.

přesně tak

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na emily13: Koukám, že si z něj celá paf, podle toho, jak ho obhajuješ, takže tady asi každá rada marná... Já bych s člověkem, který by mi řekl to, co ten tvůj tobě, nebyla. A mohl by si brečet do aleluja.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak ano, výlev to je. to je jasný, ale zkrátka si myslím, že když někdo ztratí někoho, koho má rád, tak je jedno jestli je to chlap nebo ženská, smutnej přece může být každej.
já mám velkou zkušenost s manipulátorem,.. s mým bývalým a opravdu si myslím, že tady ten pojem není na místě.
já nevím, jsem v tom prostě zamotaná.. Možná 24 je dost, ale asi se to různí. Nechci ho omlouvat, jen se snažím ho nějak pochopit. Moc vám děkuju všem za názor, vážím si toho rozhodně.

arrow
profile_image
Sheenny
od 3. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po půlročním vztahu mají být oba zamilovaný, natož, když spolu nebydlíte a neměli byste si tak rychle zevšednět. Jestli má po půl roce takhle laxní přístup, že tě má už "jen" rád a nemiluje tě, tak bych neztrácela čas. Jen je otázka, jestli si to fakt neplete milovat a zamilování, někdo si to plete.

 

Váš příspěvek

Milovat a mít rád ve vztahu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené