Smazat

Milovat a mít rád ve vztahu

Prosila bych vás o komentář k situaci, ve které se právě nacházím. Přítel mě má rád, ale nemiluje a já nevím, co mám dělat... mám se spokojit s tím, co teď v něm mám?

Pro ty, kdo četli můj minulý deníček bych začla tím, že jsem se k příteli nakonec vrátila. Hodně se snažil. Musím říct, že od té doby je vlastně zlatej, už ani jednou se nechoval tak, že by byl ke mně neslušnej, drzej, neměl zájem. Opravdu vždycky je milej, stojí za mnou, sám píše, že chce někam jít, zkrátka ten vztah je vlastně teď úplně v pořádku, až na jednu věc.

Problém je sex, spíme spolu tak třikrát do měsíce. JInak ale když u něho přespávám, tak v posteli se hrozně tulí a je zkrátka takovej něžnej. Pro mě sex je spojení s někým, koho miluju a tak to vnímám. A poznám, když někdo to takhle nemá... Když jsme se s přítelem dali dohromady po rozchodu, tak sex takovej byl, ten první. Cítila jsem to. Ještě ten den mi napsal, že mě miluje.. v týdnu jsme o tom hovořili a řekl, že plakal, když byl beze mě, choval se strašně zamilovaně.
Ale dnes jsem na něho zase uhodila, že jak to je,, že to poznám, že mi ten nedostatek sexu vadí. A řekl, že mě má rád. Že jednou v životě se miloval s holkou, kterou miloval, ale jinak už ne. Že se mnou tak to bylo na začátku - proto mě napadlo, jestlisi prostě neplete lásku se zamilovaností..
Každopádně, že mám prý jiný hodnoty, kterých si na mě váží a že v tom se nikdo nevyrovná. Já samozřejmě byla smutná a viděla jsem na něm, jak hrozně ho to trápí.. pak mi řekl, že zkrátka kdyby byl silnější, že by se se mnou rozešel, PROTO, že mě nechce vidět takhle smutnou. Že se rozejít nechce, ale vidí, do jakýho stavu mě dostává jeho vinou a to ho hrozně mrzí, ale že prostě to tak cítí.

Já nevím co mám dělat.. Jinak je vztah super, i ten fyzickej kontakt máme, jen sex prostě málo.. jenže vím, že mě nemiluje, ale má rád. A sama nejsem schopná úplně posoudit, jeslti mi to vlastně stačí nebo ne. Jsem s ním jinak hrozně šťastná.
Jaký je váš názor? Děkuji.
 
arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji emily13: Žádný výlevy on nemá, je to fakt dobrej hodnej člověk. Vím, že to bude znít jako blbá fráze, ale vědomě zle by mi nikdy nedělal. Je ještě poměrně mladej, 24 let, tak se asi taky trochu hledá, je třeba zmatenej

Noóó obhájit si to umíš pěkně

Cituji Gixxie: Tak ve čtyřiadvaceti by to už mohl mít v hlavě srovnané, vždyť je dávno dospělý

Ve 24 letech je chlap dospělý možná tak akorát na základě občanky . Pro mě je 24 letý ještě nevyzrálý klučina a je tak trochu naivní myslet si , že by měl mít v hlavě srovnáno a prioritně uspořádaný život. Vždyť to nemá ani kdejaký 40 chlap.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prej vědomě by ti zle neudělal... Takže když ti řekl, že tě nemiluje a miloval jen svou bejvalku, tak co? Byl v bezvědomí? Někdo ho nutil to říct? Nedošlo mu, že ti to bude vadit?

To je teda hodně vtipnej argument. Jestlipak on by se tě tak zastával...

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji consuelaleachim: Zamiluje se do jiné

A bude vymalováno.

arrow
profile_image
lora23
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych brala nohy na ramena. Až se skutečně zamiluje, zapomene na tebe ani nebudeš vědět jak....

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no, tak 24 je člověk sice dospělý ale podle mě zvlášť kluci ještě bývají dost nevyzrálí, příklad i toho tvého...ty jsi prostě zamilovaná, takže typický je to, že si všechno přizpůsobíš podle toho, jak bys chtěla aby to bylo, všechno si nějak odůvodníš a omluvíš...
já bych teda taky nemohla být s někým, kdo by mě řekl, že mě nemiluje, abych se cítila jako náhrada, než si najde nějakou ke které bude něco víc cítit..to ne tedy...
mě už by odrazoval z těch jeho labilních výlevů, to že plakal by mě asi nedojalo, spíš naopak))

 

Váš příspěvek

Milovat a mít rád ve vztahu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené