Smazat

Milovat a mít rád ve vztahu

Prosila bych vás o komentář k situaci, ve které se právě nacházím. Přítel mě má rád, ale nemiluje a já nevím, co mám dělat... mám se spokojit s tím, co teď v něm mám?

Pro ty, kdo četli můj minulý deníček bych začla tím, že jsem se k příteli nakonec vrátila. Hodně se snažil. Musím říct, že od té doby je vlastně zlatej, už ani jednou se nechoval tak, že by byl ke mně neslušnej, drzej, neměl zájem. Opravdu vždycky je milej, stojí za mnou, sám píše, že chce někam jít, zkrátka ten vztah je vlastně teď úplně v pořádku, až na jednu věc.

Problém je sex, spíme spolu tak třikrát do měsíce. JInak ale když u něho přespávám, tak v posteli se hrozně tulí a je zkrátka takovej něžnej. Pro mě sex je spojení s někým, koho miluju a tak to vnímám. A poznám, když někdo to takhle nemá... Když jsme se s přítelem dali dohromady po rozchodu, tak sex takovej byl, ten první. Cítila jsem to. Ještě ten den mi napsal, že mě miluje.. v týdnu jsme o tom hovořili a řekl, že plakal, když byl beze mě, choval se strašně zamilovaně.
Ale dnes jsem na něho zase uhodila, že jak to je,, že to poznám, že mi ten nedostatek sexu vadí. A řekl, že mě má rád. Že jednou v životě se miloval s holkou, kterou miloval, ale jinak už ne. Že se mnou tak to bylo na začátku - proto mě napadlo, jestlisi prostě neplete lásku se zamilovaností..
Každopádně, že mám prý jiný hodnoty, kterých si na mě váží a že v tom se nikdo nevyrovná. Já samozřejmě byla smutná a viděla jsem na něm, jak hrozně ho to trápí.. pak mi řekl, že zkrátka kdyby byl silnější, že by se se mnou rozešel, PROTO, že mě nechce vidět takhle smutnou. Že se rozejít nechce, ale vidí, do jakýho stavu mě dostává jeho vinou a to ho hrozně mrzí, ale že prostě to tak cítí.

Já nevím co mám dělat.. Jinak je vztah super, i ten fyzickej kontakt máme, jen sex prostě málo.. jenže vím, že mě nemiluje, ale má rád. A sama nejsem schopná úplně posoudit, jeslti mi to vlastně stačí nebo ne. Jsem s ním jinak hrozně šťastná.
Jaký je váš názor? Děkuji.
 
arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: cítím..
proč myslíš, že to není náš případ? myslíš, že si mě neváží?
Já nevím, hrozně se v tom motám a rozpitvávám to, protože prostě o něho nechci přijít, proto. asi nejsem schopná se s ním kvůli tomu rozejít.. Třeba s minulým partnerem sex byl úplně super, ale v jiných ohledech byl naprosto šílenej a nemožnej, prostě takovej docela španej člověk. a současnej mi řekl, že prostě úplně na sex není, že ho tolik nepotřebuje. a že i přemýšlel nad tím, že by prostě zašel k nějakýmu psychologovi skrz tohle, že ví, že s tím má problém

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na consuelaleachim: Och teď jsem to chtěla napsat! Přesně tak tu není už o čem psát, Emily s ním stejně bude dál a jednoho dne přijde tenhle scénář - kluk zajiskří s jinou.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji emily13: myslíš, že si mě neváží?

No to teda neváží.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na emily13: Že si tě neváží je snad jasné z předchozího deníčku, ne? Ano, položila si mu nůž na krk, tak se teď dva týdny přemáhal, ale dřív nebo později se vrátí do starých kolejí. Respekt a slušné chování je něco, co by měl projevovat "instinktivně" a ne aby sis to musela vynucovat rozchody a on se kvůli tomu nějak rozumem kontroloval.

Cituji emily13: Třeba s minulým partnerem sex byl úplně super, ale v jiných ohledech byl naprosto šílenej a nemožnej, prostě takovej docela španej člověk. a současnej mi řekl, že prostě úplně na sex není, že ho tolik nepotřebuje.

No a věř, že existuje i ten třetí, kterej bude kvalitní člověk a sex si s ním užiješ. Jedno nevylučuje druhé.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kopaj: Že si tě neváží je snad jasné z předchozího deníčku, ne? Ano, položila si mu nůž na krk, tak se teď dva týdny přemáhal, ale dřív nebo později se vrátí do starých kolejí. Respekt a slušné chování je něco, co by měl projevovat "instinktivně" a ne aby sis to musela vynucovat rozchody a on se kvůli tomu nějak rozumem kontroloval.

Přesně, nechápu, že jsi tak naivní a nedojde ti to, že se teď chvilkově snaží. Neváží si tě ani náhodou a nikdy nevážil, když se tak choval už na začátku vztahu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Když jsem to dočetla, tak jsem se musela vrátit na úvod deníčku a znovu si přečíst,co Ti, Emily, na Tvém příteli vlastně vadí. Protože tady ke konci už jen neustále omíláš, že je to "dobrý člověk"

cituji=scherbatsky] Nemá vůbec cenu něco ti radit podle tvých odpovědí a vychvalování toho pitomečka. On ti řekne, že tě nemiluje (po půl roce WTF?) a že miloval jen jednu, bejvalou. No tak jako fakt nevím, co ještě víc chceš slyšet, to je k smíchu

Kluk si našel fakt velmi vhodnou holku pro svoji povahu, to se musí nechat [/cituji]

Pod tohle se podepisuji! Nevím, co řešíš, zakladatelko... Buď Ti nevadí, že Tě nemiluje a nebo Ti to vadí a tudíž to s tímhle rozsekneš a budeš si hledat někoho, kdo Tě milovat bude.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuju všem za názory

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji emily13: Děkuju všem za názory

A chystáš se z nich poučit, nebo jsi rozhodnutá stát si za svým, že přítel, co se k tobě chová tímto stylem je "dobrý člověk"?

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No i kdyby byl nejhodnější kluk na světě, tak říct mi, že mě nemiluje po půl roce to asi není představa ideálního vztahu. Aspoň já bych teda v takovým vztahu být nemohla, kdybych věděla, že já ho moc miluju a on mě ne... A vsadila bych se, že jednou potká tu, kterou bude milovat a tebe opustí.

Ale když je k tomu všemu ještě takovej ***, tak to už pak tuplem není co řešit...

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zamiluje se do jiné, odejde a tobě zbydou oči pro pláč. Váš vztah nemá budoucnost a jen ztrácíš čas, nevidíš (nebo nechceš to vidět), protože nemáš dostatečné sebevědomí a hrdost, abys viděla, že tohle se fakt nedá dlouhodobě udržet. Pokud budeš v tom vztahu setrvávat, akorát se z tebe časem stane deprivovaná troska, co si bude myslet, že není hodna normálního vztahu

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji scherbatsky: Nemá vůbec cenu něco ti radit podle tvých odpovědí a vychvalování toho pitomečka. On ti řekne, že tě nemiluje (po půl roce WTF?) a že miloval jen jednu, bejvalou. No tak jako fakt nevím, co ještě víc chceš slyšet, to je k smíchu


Kdyby mi manžel řekl, že už mě nemiluje, tak mu sbalím tašku a pošlu ho ke tchýni. A to jsme spolu 10 let a máme spolu 2 děti.
Spokojíš se s drobkama ve vztahu a ještě ho donekonečna omlouváš
On bude ve vašem vztahu vždycky ten, kdo nemiluje a může si s tebou dělat, co chce. Ty si chceš hrát na potvoru, abys ho "uhnala", ale přitom uděláš cokoliv, abys ho přinutila tě milovat..
Obávám se, že tento rébus nemá řešení. Jedinou útěchou Ti může být, že to za tebe dřív nebo později vyřeší nějaká jiná slečna, do které se tvůj přítel opravdu zamiluje.

Cituji Valetta: Pokud budeš v tom vztahu setrvávat, akorát se z tebe časem stane deprivovaná troska, co si bude myslet, že není hodna normálního vztahu

Bohužel, svatá pravda.

arrow
Neprodává v Bazaru

Emily: myslím, že si Tě neváží a že ani jeden z Vás nemá ten rozum na to, aby to bylo partnerství z rozumu, notabene holka je Ti 24! Chceš se spokojit s málem? Proč? Myslíš, že si nezasloužíš lepší chování? To, že přijede pro Tebe do práce nebo uvaří je hezký, ale vztah na tim nepostavíš!

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hele.... jak som uz v nejakch prispevkoch pisala.... zo mna sa stala kopka nestastia a priatel sa so mnou po 4,5 roku rozisiel.... uplne najhlavnejsim dovodom, ktory uzko suvisi s mojimi naladami, bolo to ze si myslel, ze ma nerobi stastnou on a opytal sa ma: MILUJES MA ESTE ...... moja odpoved: ,,neviem" on: v tom pripade asii bude jednoduchsie sa rozist, lebo takto sa trapime obaja....

a vies co, presli odvtedy 4 mesiace a ja zistujem ze ma pravdu... pretoze ja stale neviem ci ho milujem... proste chyba mi velmi, placem za nim, ale na stranu druhu mi je aj fajn...najma ked vidim, ze on sa bavi, chodi von, PRIBRAL ...lebo tym ze ja som sa k nemu spravala hrozne on schudol asi 6 kg....

takze moj pohlad na vec...mat rad nestaci a skor ci neskor bude jeden z vas nestastny, najprv to budes ty, lebo citis ze to nieje ono.... potom on, lebo bude vidiet ze je zviazany vo vztahu kde nemiluje... a nakoniec obaja a budete si ublizovat....

hovorím to z vlastnej skusenosti... svojho EX som milovala veľmi, ale potom sa niečo stalo a ja som riešila svoj syndrom vyhorenia a začala som ho odháňať, odcudzila sa mu až som to dohnala sem, že ja NEVIEM či ho mám len rada alebo milujem...a neviem to ani 4 mesiace po rozchode....

 

Váš příspěvek

Milovat a mít rád ve vztahu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené